Tłumacz przysięgły

Marcin43Marcin43 Użytkownik
Szukam namiary na dobrego tłumacza przysięgłego, który specjalizuje się w dokumentach z zakresu finansów oraz bankowości. Czy możecie kogoś zarekomendować?

Komentarze

 • Opcje
  dropsdrops Użytkownik
  Człowieku czy Ty nie umiesz czytać? To jest forum wspólnot mieszkaniowych.
 • Opcje
  JanuszkarpatyJanuszkarpaty Użytkownik
  Zapytaj znajomych lub rodziny o polecenie. Może ktoś z Twojego otoczenia korzystał już z usług biura tłumaczeń i może Ci polecić sprawdzonego tłumacza.
  Przeszukaj internet w poszukiwaniu biur tłumaczeń z Warszawy. Sprawdź ich strony internetowe i opinie na forach branżowych lub na stronach Google My Business. Sprawdź również, czy biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach finansowych.
  Z tego co widzę to biur tłumaczeń jest wiele:
  https://atet.pl/kategorie/biznes/bankowosc/
  Zerknij sobie na przyklad do Atet.
 • Opcje
  ArkadiuszMrozArkadiuszMroz Użytkownik
  W zasadzie wybór tłumacza nie jest taki prosty. Na rynku znajdziemy wiele ofert jednak musimy być uważni. W pierwszej kolejności zorientujmy się czy dane biuro będzie w stanie pomóc w naszej konkretnej sprawie. Czasami spotkamy się z ofertami gdzie jedna osoba stara się być ekspertem w wielu dziedzinach. Niestety w praktyce takie tłumaczenie będzie niskiej jakości, czego musimy uniknąć za wszelką cene. Z drugiej strony na rynku znajdziemy biuro tłumaczeń - https://www.translationstreet.pl/ współpracującego z wieloma ekspertami w różnych dziedzinach. Wtedy będziemy mieć pewność, że do naszego zlecenia zostanie przypisany doświadczony w danej branży tłumacz. Zawsze najlepiej jest skontaktować się osobiście by dowiedzieć się więcej szczegółów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.