Czy tylko ja to mam?

wwwinylwwwinyl Użytkownik
edytowano lutego 2010 w O Forum
Jak wklejam link korzystając z ostatniej ikony na powyższym pasku, to niezależnie jak daleko jestem w tekście zapis techniczny ( [url... )pojawia mi się zawsze na poczatku tekstu.
Odwrotnie mam z "uśmieszkami", które zawsze pojawiają mi się na końcu tekstu.
W obu przypadkach najczęściej muszę wycinać odpowiednie fragmenty i wklejać we właściwe miejsca.

Komentarze

  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Z ostatniej ikony na pasku nie korzystam, ale z emotkami mam ten sam problem.
  • Opcje
    LuizaLuiza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Emotki pojawiają się na końcu pisanego tekstu.Tak było od początku ich funkcjonowania, jeśli mnie pamięć nie myli ??:shocked:
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ale czy musi tak być?
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja też mam problem, który - jak mi się wydaje - mam tylko ja. Chodzi o to nieszczęsne cytowanie selektywne. Widocznie nikt oprócz mnie tego nie potrzebuje.

    Pozdrawiam serdecznie.
  • Opcje
    wwwinylwwwinyl Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Test
    [cite] czajnik5:[/cite]Ja też mam problem, który - jak mi się wydaje - mam tylko ja. Chodzi o to nieszczęsne cytowanie selektywne. Widocznie nikt oprócz mnie tego nie potrzebuje.

    Pozdrawiam serdecznie.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    wwwinyl, to nie jest cytowanie selektywne.
    Jak chcesz zacytować fragment cudzego posta, to musisz go skopiować, wkleić, zaznaczyć i użyć przycisku "Cytat" lub "Cytat2".
    Albo też zacytować całość (przycisk "cytuj" w prawym górnym rogu posta) i wyciąć to, czego nie potrzebujesz. Wtedy w cytacie jest podany autor cytowanego posta.
    Chodzi zaś o to, żeby wystarczyło zaznaczyć część posta i kliknąć w przycisk "cytuj selektywnie" - efekt powinien być taki, jak obecnie przy cytowaniu całości, ale bez gimnastyki z nożyczkami. :wink:
  • Opcje
    wwwinylwwwinyl Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No to mnie to nie działa - cytuje się całość.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano lutego 2010
    Nikomu to nie działa. :bigsmile: Nie tylko Tobie.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    LuizaLuiza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak wklejam link korzystając z ostatniej ikony na powyższym pasku, to niezależnie jak daleko jestem w tekście zapis techniczny ( [url... )pojawia mi się zawsze na poczatku tekstu.
    Kod linku tworzonego za pomocą ostatniej ikony w pasku pojawia się zgodnie z wyborem kursora w tekście:wink:
  • Opcje
    Anka123Anka123 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nikomu to nie działa. :bigsmile: Nie tylko Tobie.
    to tylko test
  • Opcje
    weles1478weles1478 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2010
    Wnioskuję w zakładce PROFIL wprowadzić poz. liczba odpowiedzi usuniętych. Przynajmniej w tej konkurencji będę miał "pierwsze miejsca co miesiąc".:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.