Wynagrodzenie Zarządcy ustanowionego przez Sąd

redisredis Użytkownik
Interesuje mnie, jakie wysokości stawek są ustalane np dla budynku ok. 500m2, dwa piętra w starym budownictwie.
Dziękuję za info!

Komentarze

  • Opcje
    goniagonia Użytkownik
    edytowano listopada -1
    U nas jest 526,34 m kw. powierzchni, stare budownictwo, administrator(ADM) pobiera miesięcznie 0,72 zł. z m kw. i jest to rewaloryzowane corocznie w zależności od wzrostu cen i usług konsumpcyjnych, ale to tylko u nas takie rewelacje.
  • Opcje
    redisredis Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czy to jest stawka Zarządcy ustanowionego przez Sąd ????
  • Opcje
    goniagonia Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie, lecz dałam ci taki przykład.
    Może za dwa miesiące podam ci ile to u nas wynosi, ponieważ zaskarżyłam uchwały wspólnoty do sądu i wystąpiłam jednocześnie o zarządcę przymusowego, tyle mogę ci powiedzieć, dlatego wiem,że wynagrodzenie takiego zarządcy jest w kwestii sądu, są różne.
  • Opcje
    redisredis Użytkownik
    edytowano listopada -1
    dzięki!
    Potrzebuję wiedzieć już, więc ponawiam pytanie: jakie wysokości stawek są ustalane np dla budynku ok. 500m2, dwa piętra w starym budownictwie.
    Dziękuję za info!
  • Opcje
    marta26421marta26421 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Goniu! Dostałaś rozliczenie zaliczek?
  • Opcje
    redisredis Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Interesuje mnie, jakie wysokości stawek są ustalane np dla budynku ok. 500m2, dwa piętra w starym budownictwie.
    Dziękuję za info!
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To jest decyzja sądu.
    Sąd weźmie pod uwagę średnie wynagrodzenie zarządcy, zarządzającego podobną nieruchomością w tym rejonie. Nie znamy cen takich usług na Twoim terenie, więc nie pomożemy Ci. Sprawdź ceny na rynku lokalnym i będziesz wiedział.

    Oczywiście, wynagrodzenie jest płacone z kieszeni właścicieli lokali, a nie z kasy sądu... :wink:
  • Opcje
    goniagonia Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Do marta 26421: nie jeszcze nie dostaliśmy rozliczenia zaliczek, ponieważ nie było jeszcze zebrania rocznego.
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    redis
    Jeszcze dla ceny ma znaczenie, czy jest to mała wspólnota, czyli poniżej 8 lokali. Jeśli tak, to taką się gorzej zarządza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.