opłaty za drugą piwnicę

aga1b1aga1b1 Użytkownik
Witam...czy ADM może pobierać opłaty za drugą piwnicę ? Mamy 2 piwnice od wielu lat a tu nagle przyszło pismo iż mamy płacić za dodatkowe pomieszczenie gospodarcze 50 zł miesięcznie za 28 m

Komentarze

  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czy jesteś właścicielką mieszkania?
    Czy obie piwnice są wykupione razem z mieszkaniem? To znaczy, czy są wpisane do aktu notarialnego?
    Jak konkretnie nazywa się ta opłata?
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano lutego 2010
    Jeżeli te piwnice stanowią nieruchomość wspólną, to czy pozostali właściciele też mają piwnice?
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    aga1b1aga1b1 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    nie nie są wykupione.każdy lokator ma przydział 1 piwnicę ,my mamy 2 ale reszta ma mieszkania do 60 m i mają większe piwnice a my mamy mieszkanie 116 m i przydzielono nam jako piwnicę główną taką małą kanciapę a za tą większą każą płacić jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze.Ja napsałam podanie żeby płacić za mniejszą piwnicę a tą większą niech potraktują jako pomieszczenie główne ale się nie zgodzili.Co ja mam zmieścić w tej małej piwniczce skoro opał gdzieś trzeba trzymać a sporo go trzeba aby nagrzać 9 pomieszczeń .
  • Opcje
    wojakwojak Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Rozumiem, ze w akcie notarialnym masz wpisana jako pomieszczenie przynalezne te mniejsza piwnice? To niestety, "oni" maja racje...
  • Opcje
    aga1b1aga1b1 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    nie nie ... jest wpisane pomieszczenie piwniczne i nic poza tym,nie jest określone które
  • Opcje
    GRZECHGRZECH Użytkownik
    edytowano listopada -1
    W akcie notarialnym nie ma podanych m2 pomieszczenia przynależnego... albo mapki z zaznaczoną piwnicą?
  • Opcje
    wojakwojak Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Oj, chyba jednak jest, przynajmniej stwierdzenie w rodzaju: "...wraz z pomieszczeniem przynaleznym o powierzchni...."?? Jesli nie, to jak zostaly obliczone udzialy??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.