wymiana parapetów

acik11acik11 Użytkownik
Witam
w naszej wspólnocie przeprowadzane jest ocieplenie budynku ,a co sie z tym wiąże wymiana parapetów.
I tu pojawił sie problem( mam nadzieję że jedyny), firma zamontowała- tak że są prześwity tzn. patrząc ze strony pokoju na zewnatrz widzę niebo:( kiedy zwróciłam uwage pracownikowi to stwierdził że zaklei silikonem, nie jestem budowlańcem nie znam sie na tym ale nie sadzę żeby to było dobre rozwiazanie. moje dziecko chodzi do szkoły budowlanej i mówiło że to jest nie zgodne z wymogami. Próbowałm coś wyszukac na ten temat w internecie. Ale mam pytanie , czy mogę zmusic firme do wymiany parapetów i zamontowania tak żeby było wszystko ok?

Komentarze

  • Opcje
    Jarek69Jarek69 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie było w kosztorysie do wykonania?
    Na etapie podejmowania uchwał o ociepleniu zawsze pojawia się problem parapetów. I warto od razu ustalić kto będzie z co płacił.
    W mojej wspólnocie przy ociepleniu każdy płacił z własnych pieniędzy, nikt nie miał zastrzeżeń, bo wiedział o tym fakcie przy podpisywaniu zgody na remont.
  • Opcje
    ajor3ajor3 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam! Czy odbiór ocieplenia bloku powinien zrobić inspektor budowlany czy wykonawca sam sobie odbiera??Może ktoś kto przeszedł ocieplenie bloku podpowie na co zwracać szczególną uwagę???
  • Opcje
    acik11acik11 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam
    oczywiście że wymiana parapetów była w kosztorysie, tylko moi ,,fachowcy" ciągle montują źle parapety. Jest szczelina między parapetem a futryna okna. Przechodzi cieniutki brzeszczot na wylot. Juz raz demontowali i zakładlai na nowo ale dalej jest szpara już nie wiem co z tym robić?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.