zapłata za administrowanie

bonia1bonia1 Użytkownik
edytowano kwietnia 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami
Czy mogę nie zapłacic administratorowi za administrowanie jeśli nie wykonuje swoich obowiązków i jest w czasie wakacji nieobecny(prowadzi w wakacje swój biznes)?

Komentarze

  • Opcje
    TomTomTomTom Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Masz na myśli swoje opłaty za mieszkanie, czy wynagrodzenie za administrowanie wypłacane przez Zarząd Wspólnoty?
  • Opcje
    bonia1bonia1 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Mam na myśli swoje opłaty tylko tę część która przypada mi za administrowanie.
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To nie Ty mu płacisz, tylko wspólnota. I to ona powinna nawet nie zawiesić mu wynagrodzenia tylko zrezygnowac z niego.
  • Opcje
    bonia1bonia1 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Już pisałam na forum o nim,ale jeszcze raz napiszę>większość wspólnoty to osoby starsze żeby nie powiedzeć stare. Nasza administratorka w stosunku do nich zachowuje się jak ,,wazelina,,i tym jedna sobie ich głosy spryciara.Zapytam jeszcze raz czy jakby jakaś część wspólnoty zawiesiła jej składkę z tytułu administrowania to czy możemy ponieść za to jakieś przykre konsekwencje?
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ale Twoje pieniądze wpływają na konto wspólnoty.
    Będziesz miec zobowiązanie do wspólnoty.
    Jak powiesz zarządcy, że nie płacisz, bo uważasz, że jemu się wynagrodzenie nie należy, to Cię wysmieje, wyśle monit a potem skieruje sprawe do sądu. Tam bezproblemowo wygra i będziesz musiała zapłacić trochę/znacznie więcej.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    administratorowi płaci zarząd wspólnoty, co miesiąc podpisuje przelew w ustalonej w umowie wysokości.
    Ty płacisz zaliczki na nieruchomość wspólną, nie decydujesz, czy chcesz zapłacić za śmieci więcej a za prąd mniej. Jak nie zapłacisz całej zaliczki, to zadłużysz mieszkanie, zapłacisz karne odsetki i w konsekwencji spotkasz się z komornikiem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.