zgoda na piec co w pomieszczeniu wspólnym

kachnakachna Użytkownik
edytowano czerwca 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami
Witam.
Mam pytanie czy na zainstalowanie pieca co w pomieszczeniu wspólnym musi byc zgoda wszystkich właścicieli. Nasza kotłownia ogłosiła upadłośc, zakładamy ogrzewanie indywidualnie mam mieszkanie 80 m2, według projektu muszę miec piec 11 KW, którego według przepisu nie mogę zainstalowac w domu, mam zgodę ponad 70% właścicieli ,zgodę nadzoru budowlanego oraz uchwałę na zmianę przeznaczenia pralni na kotłownię,ale niektórzy twierdzą że muszę miec zgodę 100% właścicieli. Bardzo ptoszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Komentarze

  • Opcje
    piotr6piotr6 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] kachna:[/cite]Witam.
    Mam pytanie czy na zainstalowanie pieca co w pomieszczeniu wspólnym musi byc zgoda wszystkich właścicieli. Nasza kotłownia ogłosiła upadłośc, zakładamy ogrzewanie indywidualnie mam mieszkanie 80 m2, według projektu muszę miec piec 11 KW, którego według przepisu nie mogę zainstalowac w domu, mam zgodę ponad 70% właścicieli ,zgodę nadzoru budowlanego oraz uchwałę na zmianę przeznaczenia pralni na kotłownię,ale niektórzy twierdzą że muszę miec zgodę 100% właścicieli. Bardzo ptoszę o odpowiedź.
    Pozdrawiam.

    tak musisz mieć zgodę wszystkich właścicieli bo to cześć wspólna
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano czerwca 2010
    [cite] kachna:[/cite]mam mieszkanie 80 m2, według projektu muszę miec piec 11 KW
    Czyli wskaźnik masz 137,5 W/m2. Rozumiem, że zamierzasz mieszkanie przeznaczyć na suszarnię, tak?
    A wg których przepisów nie możesz go zamontować w domu?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.