Zalało piwnicę!!!

arja76arja76 Użytkownik
edytowano czerwca 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami
Proszę o poradę w sprawie piwnicy.
Mam mieszkanie własnościowe wraz z piwnicą, w której przebiegają od dachu rury .Po tych rurach z dachu płynie deszczówka i kończy swą wędrówkę zalewając mi piwnicę .Byłam z tym problemem w spółdzielni, obiecali przyjść, ale pewnie jest za daleko bo już kilka miesięcy idą.Jest to mieszkanie w starym budownictwie,potrzebna mi piwnica ,aby złożyć w niej opał, czego nie mogę w tej sytuacji zrobić.Nie mówiąc o wyniesieniu innych rzeczy,które po prostu mi tam gniją.Nadmienię że kilka lat temu dach był remontowany,a te rury pozostawiono tak jak były ;prawdopodobnie jest to wina w konstrukcji budynku.
Bardzo proszę o poradę co w tej sytuacji powinnam i mogę zrobić.Z góry wszystkim dziękuję.

Komentarze

  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Rozumiem, że tworzycie wspólnotę mieszkaniową a spółdzielnia zarządza nieruchomością.
    Spółdzielnia jako zarządzająca obiektem ma obowiązek podjąć działania w celu usunięcia przecieku, poza tym właścicielowi służy w stosunku do wspólnoty mieszkaniowej roszczenie odszkodowawcze, w szczególności za uszkodzenia powstałe w związku z przeciekiem.
    W jaki sposób spółdzielnia tłumaczy brak reakcji na zgłoszenie?
    Proszę wystosować wezwanie na piśmie, wyznaczyć termin, zwrócić się o wspólne dokonanie oględzin celem oszacowania strat.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    arja76arja76 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dziękuje serdecznie za odpowiedż.Pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.