SZEPTY Z ADMINEM

HaneczkaHaneczka Użytkownik
edytowano sierpnia 2010 w Wolne tematy
[cite] Haneczka:[/cite]Ale ADMIN to zawsze ADMIN - można powiedzieć, że ojciec, opiekun, osoba czuwająca, tolerancyjna, a przede wszystkim życzliwa, więc (kutfa!) nie rozumiem, dlaczego nie mogę swobodnie odpowiadać mirusiowi, bo jest to od razu usuwane?
Nie rozumiem, dlaczego miruś może napisać:
Do wypowiedzi haneczki nie chcę się odnosić, bo z niej wynika jedynie jad i zawiść (jako potega zazdrości?)
a ja już nie mogę mirusiowi odpowiedzieć w tym wątku:
https://forum.zarzadca.pl/discussion/727/wybor-administratora-a-art-22-pkt-3-uowl/#Item_0
miruś, zastanawiam się, jak Tobie odpowiedzieć, abyś nie poczuł się skażony jadem i zawiścią (jako potęga zazdrości?).
????
Z natury nie cierpię ograniczania swobody wypowiedzi, a dyskryminacji tym bardziej.
Tracę chęć i motywację, szczególnie tam, gdzie MOC ADMINA doskwierać mi zaczyna.
[cite] admin:[/cite]aj, Haneczka, ja nie cierpię usuwania postów.
Ograniczenia narzuca nam Regulamin Rozdział II "Zasady korzystania z Forum i Wiki" a Użytkownicy forum korzystają z magicznego "zgłoś" przy każdym poście.

Nie ma "aj, Haneczka". Nie ma, że boli.... :tongue:
Za chwilę przeczytam, iż usuwanie postów i cierpienie z tego powodu ma każdy mężczyzna w genach i tak już być musi,
na tym świecie. Pomijając ten okrutny brak zrozumienia, że on cierpi i nikt tego nie jest w stanie zrozumieć, a już na pewno nie kobieta. :thumbup:

I tak sobie dalej rozmyślam nad tą dyplomatyczną odpowiedzią.....
Przyznanie się do błędu wymaga odwagi, a wyjaśnienie otwartości. Ale, żeby tak partyzantkę uprawiać zasłaniając się regulaminem i przyciskiem "zgłoś"... ???? :shocked:
A dodatkowo, serwować kobiecie (w ramach pokuty?!) bicie się w piersi z powodu win nie swoich.... Toż, to chyba jakimś znęcaniem trąci?

A, co tam! Precz z okrutnikami!!! :winkkiss:

Taką piękną noc mamy dzisiaj.....
http://mary-mary.wrzuta.pl/audio/7F7wsPFDSCo/caro_emerald_-_a_night_like_this


__________________________________
Post nr 25.
Lubię rzetelną ewidencję. :winkkiss:

Komentarze

  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witaj Haneczko.
    Niech zgadnę - pewnie się admin zdenerwował, że zgodnie ze swoją manierą rozbierasz cytowane wypowiedzi na czynniki pierwsze (tzn. zdania proste) i dopisujesz pod każdym takim zdaniem swój komentarz.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2010
    [cite] czajnik5:[/cite]Witaj Haneczko.
    Niech zgadnę - pewnie się admin zdenerwował,
    Na mnie się zdenerwował? :shamed:
    Czemu tak wybiórczo? :cry:
    [cite] czajnik5:[/cite]że zgodnie ze swoją manierą rozbierasz cytowane wypowiedzi na czynniki pierwsze (tzn. zdania proste)
    Bo ja, to w ogóle prosta kobieta jestem. No, może nie, aż tak dosłownie...... :cool:

    Ale, że miruś czynnikiem pierwszym w oczach ADMINA został (?) i za to, Haneczka obrywa, to już nie jest takie proste. :shocked: :cry:

    __________________________________
    Post nr 26.
    Lubię rzetelną ewidencję. :winkkiss:
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A może się zdenerwował tym, że tak skrupulatnie liczysz swe posty?
    A jakby tak każdy liczył, to na co wtedy by była zakładka "Statystyki"?
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    ciachnąłem coś za dużo? o kurcze, to byłby podwójny błąd i mój i ze zgłoszenia :whorship:
    to te późne godziny...

    Wrzuta jest na A+
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2010
    [cite] a-z:[/cite]A może się zdenerwował tym, że tak skrupulatnie liczysz swe posty? "?
    Takimi drobiazgami denerwuje się Człowiek Wielkiego Formatu? Chyba żartujesz....
    Poza tym, w regulaminie nie ma zakazu prowadzenia przez Użytkowników własnej ewidencji napisanych postów.
    [cite] a-z:[/cite]A jakby tak każdy liczył,...
    Na pewno przyznasz mi rację, że we wspólnotach mieszkaniowych byłoby mniej problemów. :peace:
    [cite] a-z:[/cite]A jakby tak każdy liczył, to na co wtedy by była zakładka "Statystyki"?
    Zakładka żyje swoim życiem, a ja chyba jej nie przeszkadzam?

    __________________________________
    Post nr 29.
    Lubię rzetelną ewidencję. :winkkiss:
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja tylko chciałem pojechać tekstem Misiopodobnym.
    "A gdyby tak każdy (wracał ze stratą paru kilo)...
  • Opcje
    TubeTube Użytkownik
    edytowano listopada -1
    http://www.youtube.com/watch?v=h04UBP-179s
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tube

    BIG THX
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2010
    [cite] a-z:[/cite]Ja tylko chciałem pojechać tekstem Misiopodobnym.
    "A gdyby tak każdy (wracał ze stratą paru kilo)...
    A skąd ja mogłam wiedzieć, że Twoja wypowiedź była żartobliwa?
    Nie mając takich przesłanek, potraktowałam ją poważnie, odbierając nawet pewne pretensje odnośnie ewidencji postów.
    To jest świetny przykład, jak łatwo o nieprozumienie przy dialogu jedynie za pomocą słowa pisanego.

    W zakresie regulaminów, nakazów i zakazów oraz sankcji, to mają je również Misie, Misiopodobni, Dziubasy i Dziubaski.
    Oczywiście u nich bez ADMINA też ani rusz! To nigdzie nie działa.....



    Pytanie, jak długo da się wytrzymać? :smile:



    __________________________________
    Post nr 30.
    Lubię rzetelną ewidencję. :winkkiss:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.