Mieszkanie od dewelopera

mantamanta Użytkownik
edytowano września 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami
Witajcie Forumiwcze,
zarejestrowałem się w nadziei na zaczerpnięcie trochę wiadomości na temat deweloperów i ich ofert.

Chciałbym kupić mieszkanie w Warszawie, jednak mnogość ofert i ich właścicieli przeraża coraz bardziej.
Poradźcie jakiego dewelopera szukac w Warszawie, który ma dobre mieszkania w przystępnych cenach.

Pozdrawiam

Komentarze

  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Udzielę Ci dobrej - w mojej opinii - rady. Nie pytaj na forum. Skąd użytkownicy forum mają mieć wiedzę na temat jakości usług deweloperów? Jeżeli mają jakieś doświadczenia, to co najwyżej przez pryzmat własnego lokalu. Reszta, to będą wyłącznie powtarzane, najczęściej nie sprawdzone opinie od znajomych, czy z internetu.

    Najlepsza metoda: Jeśli interesujesz się na poważnie zakupem lokalu, powinieneś/aś dotrzeć do inspektorów budowlanych, którzy świadczą usługi odbiorów lokali dla klientów. Jest ich wielu i uwierz mi - oni mają najlepsze rozeznanie, kto odstawia tandetę, a kto buduje porządnie i z którym gładko załatwia się roszczenia z tytułu rękojmi, bo o tym też nie należy zapominać.
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    czajnik5 dobrze Ci radzi (jak zwykle) - na forum pomocy nie znajdziesz...
    ale nie powinieneś żałować, że sie zapisałeś, albowiem możesz tu uzyskać wiedzę, którą wykorzystasz gdy już będziesz właścicielem...
  • Opcje
    mantamanta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    dziękuję czajnik5 oraz a-z za odpowiedzi w temacie.
    Doskonalę zdaję sobie sprawę iż nie uzyskam kilkuset odpowiedzi, z dokładnymi adresami
    deweloperów i ich inwestycjami, to robota dla mnie.
    Jednak myślałem iż co po niektórzy mogą miec rozeznanie w temacie,
    i coś polecić. Kogo szukać,gdzie i jak postępować.
    Skoro twierdzicie iż na forum nie wiele mi pomogą, to chyba zawieszę
    poszukiwania na ten temat poprzez Internet.

    Faktycznie konto zostawiam a forum wędruje do zakładek,
    bo porady kiedy już będę posiadał własne mieszkanie,
    za pewne się przydadzą.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Skoro twierdzicie iż na forum nie wiele mi pomogą, to chyba zawieszę
    poszukiwania na ten temat poprzez Internet.
    Przynajmniej nie na tym forum. To jest forum ogólnopolskie, poświęcone sprawom wspólnot mieszkaniowych.
    Poszukaj informacji na forach warszawskich, poświęconych budownictwu mieszkaniowemu, deweloperom itp.
    Prędzej jednak uzyskasz przestrogi, których deweloperów się wystrzegać, niż których warto polecić.
    Zadowoleni klienci zazwyczaj nie obnoszą się z tym po forach.
    Poza tym generalnie - trudniej jest o opinie pozytywne w Internecie.
  • Opcje
    mantamanta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    owner - dzięki za podpowiedź.

    Czyli od teraz powinienem zakładać tematy - podawać liste deweloperów i którego z nich nie polecają,
    i zostanie ten najlepszy ? Lub ten z którym nikt nie miał do czynienia. To są dwie strony medalu ;)

    Pytanie - wpadłem przypadkowo na forum gdzie toczyła się podobna dyskusja, i padły nazwy kilku firm.
    I po kilka rekomendacji - było to duże forum więc zrzeszało ogrom ludzi i o danej tematyce więc nie dziw.
    Jednak nie było tam wypowiedzi w stylu - nie bierz od tego, tamtego, a raczej że znajomi mają od tego,
    z kolei kto inny wrzucał zdjęcia i twierdził że ma od tego. Czy takie coś to podpucha konkurencji czy wiarygodne
    informacje ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.