Ocieplenie po obrysie idzie na wybory

TubeTube Użytkownik
edytowano października 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami
http://www.youtube.com/watch?v=P95xMbjELQQ
Katarzyna Munio kandydatka na prezydenta stolicy o haraczu, pobieranym przez warszawski ratusz, od wspólnot mieszkaniowych, ocieplających budynki i budujących podjazdy dla niepełnosprawnych. Materiał filmowy Youtube - DruzynaMunio

Komentarze

  • Opcje
    bognabogna Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Absurdalnym jest też pobieranie przez wspólnoty i spółdzielnie funduszu remontowego liczonego od m2 powierzchni mieszkania.Fundusz jest przeznaczony na remont części wspólnych nie induwidualnych mieszkań. Nie mam możliwosci korzystania z części wspólnych w takim procencie jaki mam udział w powierzchni ogółem lokali wyodrębnionych. Funudusz remontowy powinien byc naliczny na lokale jednakowo.
  • Opcje
    weles1478weles1478 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] bogna:[/cite]Absurdalnym jest ... Nie mam możliwości korzystania z części wspólnych w takim procencie jaki mam udział w powierzchni ogółem lokali wyodrębnionych. Funudusz remontowy powinien byc naliczny na lokale jednakowo.
    A co korzystanie ma wspólnego z posiadaniem.
    Opłaty wnosisz od stanu posiadania a nie korzystania.
    A może ty wcale nie chcesz korzystać (by nie ponosić kosztów) z praw które ci prawo daje
    zapominając o obowiązkach wynikających z faktu bycia właścicielem lokalu.
    Czy podatki np. od nieruchomości też płacisz jednakowo od lokalu?
  • Opcje
    themoththemoth Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Absurdalnym jest też pobieranie przez wspólnoty i spółdzielnie funduszu remontowego liczonego od m2 powierzchni mieszkania.Fundusz jest przeznaczony na remont części wspólnych nie induwidualnych mieszkań. Nie mam możliwosci korzystania z części wspólnych w takim procencie jaki mam udział w powierzchni ogółem lokali wyodrębnionych. Funudusz remontowy powinien byc naliczny na lokale jednakowo.
    nie zgadzam się, Gmina która ma 50% udziałów miała by płacić tyle co każdy jeden właściciel . Przecież więcej docieplonych ścian zewnętrznych to większa oszczędność gotówki w wydatkach.
    Absurd.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jakość nagrania jest fatalna, nie nadaje się do publikacji.
    Najlepiej słychać szum z ulicy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.