najemca-właściciel-zarządca

helenkamhelenkam Użytkownik
edytowano listopada 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    podsumowanie:
    ZGL przysłał najemcy rozliczenie c.o. sporządzone przez firmę Energosystem
    Najemca się się z nim nie zgadza i składa do ZGL reklamację
    ZGL wysyła te reklamację do firmy zarządzającej Nasz Dom
    Nasz Dom zobowiązuje się do przedstawienia rozliczenia
    ZGL go pogania i wyznacza termin przedstawienia rozliczenia do 15 listopada

    Ciekawe... A inni sąsiedzi siedzą cicho? Po tym tekście w lokalnej gazecie nie gadaliście o tym? Może z jakimś członkiem zarządu da się stworzyć koalicję?
  • Opcje
    helenkamhelenkam Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Niestety, część współwłaścicieli bierze kredyty i płaci. Członek zarządu prowadzi działalność gospodarczą na terenie wspólnot zarządzanych przez tę firme.
    To już nie ZGL pogania zarządcę ,tylko prezydent miasta pogania ZGL, żaden z właścicieli nie może dostać rozliczenia.
    W tej nieruchomości jestem tylko najemcą, sprawy ciepła są mi doskonale znane z racji zajmowania się nim we wspólnocie gdzie jestem członkiem zarządu.
    Wydaje mi się, że znajomość rozliczeń jest tutaj przeszkodą i nie można mi napisać " tak ma być"
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    helenka, szukaj sojuszników, poświęć trochę czasu na pogaduszki pod śmietnikiem. W większości wspólnot nie ma chętnych do zarządu, uświadom sąsiadom, że ciebie też mogą wybrać i trochę grosza zaoszczędzić.
  • Opcje
    helenkamhelenkam Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Mam sporo pracy w zarządzie sąsiedniej wspólnoty,prawdopodobnie dojdzie do zmiany zarządu(tu gdzie jestem najemcą)i już zadeklarowałam pomoc ale to nie zmienia faktu, że w swojej sprawie jestem bezsilna.
  • Opcje
    helenkamhelenkam Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zastanawiam się dlaczego nie ma komentarzy zarządców, czyżby nie zarządzali nieruchomościami z udziałem gminy?
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A Ty wiesz, kto na forum jest zarządcą?
  • Opcje
    prezesprezes Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Widocznie nie ma, bo gdyby byli, to któryś by odpisał...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.