zakaz wstępu konkurencji

jehoannahjehoannah Użytkownik
edytowano listopada 2010 w Zarządzanie Nieruchomościami
Jestem zarządcą nieruchomości i pozyskuje wspólnoty dla siebie. Przede wszystkim są to budynki komunalne, gdyż kiedyś tam pracowałam i mam dobre kontakty z mieszkańcami w tych budynkach. Wspólnoty chętnie podejmują uchwały i wypowiadają umowę obecnemu zarządcy tj. miejskiemu zarządowi komunalnemu. Ponieważ dyrekcja tego zakładu nie może się z tym faktem pogodzić zrobiła naradę na której wszystkim pracownikom oznajmiono, że nie mogę przebywać w ich zakładzie i mają mnie wyprosić gdy przyjdę z zakładu. Dotyczy to budynku dyrekcji, ale przede wszystkim administracji wspólnot. Czy mogą tak zrobić? Budynki do których zakazano mi wstępu są komunalne czyli gminne, poza tym posiadam podpisane przez zarządy wspólnot (które są już na wypowiedzeniu w spółce gminnej, ale przejdą niedługo do mnie) upoważnienia do wglądu w dokumenty wspólnoty, otrzymywania kserokopii dokumentów wspólnoty oraz do pozyskiwania wszelkich informacji danej wspólnoty. Proszę o komentarze. Pozdrawiam.

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    bezprawie. Jak masz dowód na ten zakaz, to pogadaj z lokalna prasą
  • Opcje
    jehoannahjehoannah Użytkownik
    edytowano listopada -1
    no właśnie. dzięki.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    ja bym do kontaktu z dziennikarzem jakiegoś członka zarządu pozyskała. Że właściciele chcą zmienić administratora, a stary dostęp do dokumentów utrudnia, choć zgodnie z prawem one są własnością mieszkańców a NIE administratora
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.