jakie jest Wasze zdanie

PytamPytam Użytkownik
edytowano lutego 2011 w Wolne tematy
mieszkaniec osiedla na jednej z klatek schodowych wywiesił ozdobę świateczną i podłączył do gniazdka na klatce schodowej,świeci się jedna z gwiadzek, jest ładnie , nie powiem, teraz luty i jego połowa, gwiazdka się świeci...za prąd płaci całe osiedle, całe 159 mieszkań... uważam iz zebranie wspólnoty winno zadecydować czy akceptuje tego typu praktyki czy też nie...
? czy będzie kłótnia jak poddam uchwałę pod głosowanie o dopuszczeniu tego typu praktyk,
? czy też odpuścić sobie...

Komentarze

  • Opcje
    666666 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie wiem. Ale nasuwa się pytanie czy gra jest warta zachodu. 159 mieszkań to znaczy że każdy zapłaci mniej więcej 1/159 tego co zużyje gwiazda. Według mnie na zebraniu wspólnoty powinno poruszać się problemy i tematy ważne i istotne dla nieruchomości i jej współwłaścicieli.
    p.s. Odpuść sobie .....
    POZDRAWIAM
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    No cóż, mam podobne przemyślenia.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    PiotrKanPiotrKan Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Na zebraniu sprawozdawczym w zeszłym roku poruszono problem iż pobór mocy elektrycznej w jednej z kilku klatek jest zbyt duży , czy jest to zbyt poważny problem aby "odszukać "kto jest winny, Zarząd do dnia dzisiejszego nie jest w stanie ustalić winnego lub tez nie chce tego zrobić jak myślicie i podpowiedzcie co dalej ?
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano lutego 2011
    [cite] Pytam:[/cite]mieszkaniec osiedla na jednej z klatek schodowych wywiesił ozdobę świateczną i podłączył do gniazdka na klatce schodowej,świeci się jedna z gwiadzek, jest ładnie , nie powiem, teraz luty i jego połowa, gwiazdka się świeci...za prąd płaci całe osiedle, całe 159 mieszkań... uważam iz zebranie wspólnoty winno zadecydować czy akceptuje tego typu praktyki czy też nie...
    ? czy będzie kłótnia jak poddam uchwałę pod głosowanie o dopuszczeniu tego typu praktyk,
    ? czy też odpuścić sobie...

    Sprawa nie jest tematem na zebranie wspólnoty, ponieważ jest w gestii decyzji zarządu. To zarząd powinien zdecydować co z tym fantem zrobić. Z pewnością ktoś powinien uświadomić właścicielowi gwiazdki, że zwyczajowo po Święcie Trzech Króli ozdoby świąteczne się zdejmuje.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    PiotrKan nie pisał o gwiazdce...
  • Opcje
    timbertimber Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Gniazdka elektryczne na klatce schodowej zawsze będą powodowały konflikty większe lub mniejsze. Pomysłowość rodaków nie zna granic. Gdybym miał takie coś u siebie to nawet lodówkę, zamrażarkę, i co tylko (trójniki) bym przynamniej na noc podłączał na korytarzu do gniazdka.
    Jedyna rada - zlikwidować.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano lutego 2011
    [cite] owner:[/cite]PiotrKan nie pisał o gwiazdce...


    PiotrKan nie, ale Pytam tak:smile:
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie jestem zbyt religijny, ale to akurat wiem: ostatnim dniem eksponowania choinki i innych ozdób świątecznych jest święto Matki Boskiej Gromnicznej czyli 02.02.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    pobór mocy elektrycznej w jednej z kilku klatek jest zbyt duży
    Jak będzie przegląd elektryczny, to przy okazji poproście fachowca, by się przyjrzał temu zjawisku
  • Opcje
    PiotrKanPiotrKan Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dziękuję za podpowiedż, a czy nie wcześniej Zarząd WM winien "przeprowadzić " kontrolę ?
  • Opcje
    wartawarta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Gdybym miał takie coś u siebie to nawet lodówkę, zamrażarkę, i co tylko (trójniki) bym przynamniej na noc podłączał na korytarzu do gniazdka.
    Rozbrajajaca szczerosc.
    A to ,ze przy okazji okradal bys innych to by ci do glowy zapewne nie przyszlo?
  • Opcje
    timbertimber Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Po co bierzesz się za komentarz jak nic nie zrozumiałe(a)ś z mojego wpisu.
    Cytujesz i dalej nie rozumiesz. Pisałem już Ci że trzeba trochę dalej wybiegać z myślami. No chyba że są z tym jakieś problemy innej natury.
  • Opcje
    surfersurfer Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dziękuję za podpowiedż, a czy nie wcześniej Zarząd WM winien "przeprowadzić " kontrolę ?
    Zarząd powinien zlecić minimum raz na 5 lat sprawdzenie stanu technicznego instalacji elektrycznej.
    Występują tu jednak przesłanki, które zarząd powinien wziąć pod uwagę i chociaż z tego względu zlecić kontrolę.
  • Opcje
    CabanCaban Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Moim zdaniem Zarząd powinien zlikwidować wszelkie gniazdka na klatkach schodowych - bo takie gniazdka to tylko kość niezgody.
    Choinkę może postawić Zarząd za zgodą większości właścicieli i podłączyć do gniazdka części wspólnej.
    Takie gniazdko znajduje się u nas w zamkniętym pomieszczeniu piwnicznym.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.