Prosze o pomoc

eolenkaeolenka Użytkownik
Witam
Chciałabym sie dowiedziec co mozna z tym fantem zrobic. Otóż naleze do wspólnoty ale podwórko nalezy do gminy i blisko mojego balkonu jest smietnik nie zamykany ale murek jest z dachem problem polega na tym ze gdy robi sie cieplo strasznie z niego smierdzi i jest pelno much czego nie mozna wytrzymac i co ja moge z tym zrobic bo pani ktora zajmuje sie blokiem (administratorka) nadaje sie tylko do tarcia chrzanu dla niej o co kolwiek jak sie pytam to nic nie mozna zrobic albo nie ma pieniedzy itd mam juz jej troche dosyc dlatego chcialabym sie dowiedziec kogos kto sie moze na tym zna i pokieruje mnie troche bo miejsce jest na podwórku. Z góry dziekuje za odpowiedz

Komentarze

  • Opcje
    surfersurfer Użytkownik
    edytowano listopada -1
    śmietnik powinien być ustawiony minimum 10metrów od Pani okien. Czy spełniona jest ta odległość?
  • Opcje
    eolenkaeolenka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    musze policzyc a jesli nawet bedzie te 10 metrow smietnik nie jest zamykany a pojemniki na mokre odpady stoja z boku latem to wszystko strasznie smierdzi czy pomimo mozna cos z tym zrobic???
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak będzie śmierdziało zawiadom sanepid
  • Opcje
    eolenkaeolenka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    a jeszcze mam takie pytanie ja mieszkam na I pietrze mam balkon i zaraz obok balkonu na sasiednim budynku zalozono klimatyzacje i ta kolumbryna z wiatrakiem wisi czy to tak mozna???
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Achhhhh, jak ja lubię takie tytuły tematów:bigsmile::wink:
  • Opcje
    agnieszka71agnieszka71 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Chętnie zostanę Waszą administratorką i zrobię z tym porządek:)
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Jak podaje Radio Rzeszów Powiatowy Inspektor Sanitarny w Przemyślu postanowił zrobić w końcu porządek i nakazuje właścicielom, aby zaprzestali ustawiać swoje pojemniki na wywóz nieczystości w korytarzach i pod oknami kamienic.
    Kubły mogą znajdować się wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych w odpowiedniej odległości od budynków, trzymanie ich tak blisko, jak jest to obecnie powszechnie praktykowane, stwarza zagrożenie dla zdrowia mieszkańców.
    http://www.zarzadca.pl/przeglad-prasy/prasa-lokalna/1050-smietniki-pod-oknami-szkodza-zdrowiu.html
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] eolenka:[/cite]a jeszcze mam takie pytanie ja mieszkam na I pietrze mam balkon i zaraz obok balkonu na sasiednim budynku zalozono klimatyzacje i ta kolumbryna z wiatrakiem wisi czy to tak mozna???

    A przeszkadza? Zasadniczo właściciel może wieszać, o ile nie przeszkadza, jeżeli przeszkadza, to trzeba do sądu pozew p-ko sąsiadowi złożyć, aby przestał hałasować lub zdemontował urządzenie. W sądzie należy udowodnić, że hałasuje.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.