Narty, czyli białe szaleństwo

EDDIEEDDIE Użytkownik
edytowano lutego 2011 w Wolne tematy
Pozdrawiam narciarzy i tych co śmigają na deskach. Właśnie dzisiaj przyszła ta przyjemna chwila wyjazdu na narty do Schladming.
Znacie miejsca, gdzie warto jechać pośmigać? Piszcie śmiało. Podzielcie się wiadomościami:bigsmile:

Komentarze

  • Opcje
    themoththemoth Użytkownik
    edytowano listopada -1
    czy można w jakiś sposób dać za posta punkty ujemne?
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano lutego 2011
    Zawsze można napisać do Admina o dowolną ilość punktów ujemnych, a nawet o bana.
    Można także zapoznać się w jakim dziale forum o czym dyskutujemy i nie narazić się na śmieszność czy kompromitację pytaniami jak powyższe.


    PS Chciałem zwrócić uwagę Władzy forum, by albo uporządkować ten dział, albo zmienić opis działu w szczególności fragment końcowy (zaznaczony):
    Wolne tematy. Ciekawostki. Hydepark. To o czym chcesz innym powiedzieć a nie dotyczy nieruchomości




    Witam wszystkich narciarzy i snowboardzistów po urlopie w Schladming :bigsmile:
  • Opcje
    themoththemoth Użytkownik
    edytowano listopada -1
    wg mnie nie naraziłeś się wcale na śmieszność tym pytaniem...
    znam parę miejsc, ale teraz to pewnie nie potrzebujesz bo już wróciłeś do polskiej szarości
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Muszę wrócić do rzeczywistości, ale wcale nie myślę czekać do następnego sezonu na wyjazd na deski, tym bardziej, że mróz będzie jeszcze trzymał do połowy marca, a w górach dłużej. Podejrzewam, że warunki będą jeszcze w wielu miejscach w Polsce na przełomie marca i kwietnia. Jeździłem już całkiem niedawno w prima aprilis na Jaworzynie Krynickiej.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    <BLOCKQUOTE>Wolne tematy. Ciekawostki. Hydepark. To o czym chcesz innym powiedzieć <STRONG><SPAN style="COLOR: #00f">a nie dotyczy nieruchomości</SPAN></STRONG> </BLOCKQUOTE>
    Opis kategorii jest zgodny z celem jego utworzenia.

    Admin nie jeździ, ale kolega podpowiada: Maso Corto i Madonna di Campiglio
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] themoth:[/cite]wg mnie nie naraziłeś się wcale na śmieszność tym pytaniem...
    znam parę miejsc, ale teraz to pewnie nie potrzebujesz bo już wróciłeś do polskiej szarości
    A jakich miejsc, jeśli można?
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]Admin nie jeździ, ale kolega podpowiada: Maso Corto i Madonna di Campiglio

    Madonna jest przereklamowana. Byłem 2 razy w Marillevie/Folgaridzie (mieszkałem w Marillevie 1400) przejeżdżając także do Madonny na nartach wyciągami. Jeśli ktoś lubi łatwe stoki, gdzieniegdzie odpychając się nawet kijkami albo zapłacić w knajpie za kawę/piwo i ciastko kilkanaście Euro, to proszę bardzo. Może miałem pecha, bo jedyna czarna trasa w Madonnie była zamknięta z powodu planowanych zawodów :( Kompleks M/F oceniam 3 razy lepiej, a i wyciągów więcej.
    Jedynym plusem Madonny jest fakt, że zawsze w styczniu jeździ tam na narty ekipa Ferrari, a F1 to mój konik :tongue:

    Masso Corto ma to do siebie, że w sezonie jest przeważnie strasznie zimo z powodu wysokości, a na późną wiosną/wczesną jesienią, czasem nawet latem można jeździć tylko do południa. Najlepiej do Maso wybrać się na przełomie marca/kwietnia.

    [cite] Zarządca:[/cite]
    [cite] themoth:[/cite]wg mnie nie naraziłeś się wcale na śmieszność tym pytaniem...
    znam parę miejsc, ale teraz to pewnie nie potrzebujesz bo już wróciłeś do polskiej szarości
    A jakich miejsc, jeśli można?

    Osobiście bardzo dobrze oceniam Bad Kleinkirchheim, Bad Gastein, Zell am See, Livingo, Santa Caterina, w Polsce (ale warunek - po sezonie) można pojeździć na Kasprowym, Jaworzynie, w Kasinie, w Korbielowie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.