szukam wspólnika

agnieszka71agnieszka71 Użytkownik
Szukam wspólnika, osobę z doświadczeniem w zarządzaniu, otwartą na ludzi, mającą budynki. Mail: karolina.polanowska@gmail.com

Komentarze

  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Cześć Agnieszka.

    Spełniam wszystkie wymagania, z wyjątkiem doświadczenia w zarządzaniu. Jeśli jednak chcesz mogę zostać Twoim wspólnikiem. Musimy tylko uzgodnić, w czym będziemy wspólnikami.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    themoththemoth Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja też bym chciał być wspólnikiem, niestety nie wiem gdzie mieszkasz i w jaki sposób podzielimy się zyskami.
    Mam doświadczenie w zarządzaniu wspólnotą (praca z zamiłowania) oraz pracownikami (zawodowo).
    Nie rozumiem do końca o co chodzi z tym mającą budynki... ja nie mam budynków.

    W jaki sposób możemy rozpocząć współpracę???

    Odezwij się koniecznie.
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] themoth:[/cite]
    Nie rozumiem do końca o co chodzi z tym mającą budynki... ja nie mam budynków.

    No właśnie, budynki ma natomiast Czajnik, o czym już pospieszył Panią Agnieszkę poinformowac.
    Z drugiej jednak strony nie ma doświadczenia w zarządzaniu, ale może w kontekście budynków, to będzie nawet atut? Trzymamy kciuki.
    :rainbow:
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Skoro nie podaje swej lokalizacji, to pewnikiem jest z Warszawy...
  • Opcje
    themoththemoth Użytkownik
    edytowano listopada -1
    jak z Warszawy, to ja mam za daleko
  • Opcje
    edm76edm76 Użytkownik
    edytowano kwietnia 2011
    To moj pierwszy post na forum, wiec na poczatku wszystkich uzytkownikow witam i pozdrawiam :)

    A teraz podlaczam sie pod temat .. Rowniez szukam wspolnikow lub osob, ktore szukaja mlodego, ambitnego i chetnego do pracy w zawodzie zarzadcy/admistratora ..

    Warszawa. Wiek 35 lat, licencja z 2010 roku, 7 lat doswiadczenia w Spoldzielni mieszkaniowej w Ksiegowosci - kalkuluje i rozliczam media dla lokali mieszkalnych i uzytkowych, sporzadzam bilanse, uczestnicze w zebraniach WZ, jestem mobilny i dyspozycyjny.

    Chetnie podejme prace dodatkowa, ewentualnie zaloze dzialalnosc (obecnie na etacie). Pieniadze nie graja roli.

    Pozdrawiam

    Kontakt:
    e-mail: micheld@gazeta.pl
    Komentarz edytowany edm76
  • Opcje
    klarysaklarysa Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja też mam 3 lata doświadczenia na pełnej księgowości spółdzielni, stanowisko specjalisty ds księgowo kadrowych; potem kolejne 3 lata w księgowości wspólnot mieszkaniowych; Słonie, Finka FK, Płatnik, Raks, S bit, kalkulacje, plany gospodarcze... wyprowadzanie zaległości; teraz zaczynam bawić się troszkę administrowaniem, pracuję dla różnych Zarządców, marzy mi się coś swojego, ale brakuje mi chyba Wspólnika ... :) Kogoś z otwartym umysłem, pracowitego, z pomysłami i budynkami...
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kogoś z otwartym umysłem, pracowitego, z pomysłami i budynkami...
    Też bym takiego chciał. Wystarczyłyby mi budynki... :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.