Edycja postów - zmiana punktu regulaminu

EDDIEEDDIE Użytkownik
edytowano lutego 2011 w O Forum
Co chwilę pojawiają się posty pod postami w różnych wątkach czasami utrudniające czytelność tematu i (z pewnością) świadczące o niedbałości autora.
Przecież jest opcja EDYTUJ kiedy chcemy coś dopisać lub zmienić.

Może zasadna by była zmiana punktu 4. w rozdziale II regulaminu:
Użytkownik powinien podczas dodawania Informacji o charakterze tekstowym pilnować czystości języka, jakiego używa.

i dopisanie do niego kliku słów, by brzmiał:
Użytkownik powinien podczas dodawania Informacji o charakterze tekstowym pilnować czystości języka, jakiego używa. Zabronione jest pisanie postu pod postem, do zmiany postu służy opcja EDYTUJ. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy od napisania postu upłynęło 24 godziny (48 godziny).

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Moja wersja:
    Pisanie postu bezpośrednio pod własnym postem jest niegrzeczne. Do dopisania nowego tekstu służy opcja EDYTUJ.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zabronione jest pisanie postu pod postem
    Dlaczego? Komu to szkodzi i w jaki sposób?
    Jaką karę proponujesz za złamanie zakazu? Chłostę publiczną? Bana?
    Takie posty zazwyczaj piszą początkujący, którzy nie tylko w sprawach wspólnot, ale i w sprawach korzystania z forum nie mają doświadczenia. Dlaczego ci, którzy gorzej sobie radzą z pisaniem na forum, mają dostać po łapach "na dzień dobry"? Tak rozumiecie swoją pomoc potrzebującym? W ten sposób chcecie zachęcić właścicieli do podnoszenia swojej wiedzy i aktywności we wspólnotach?
    Pisanie postu bezpośrednio pod własnym postem jest niegrzeczne.
    To się różnimy w ocenie tego, co jest "niegrzeczne". Ja widzę dużo poważniejsze przejawy braku wychowania czy wręcz chamstwa na forum. Wdrażanie pruskiego drylu i uprawianie moralizatorstwa proponuję uskuteczniać na innym poletku.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dla mnie to jednak "niegrzeczne". Chamstwo to wyższy stopień :wink:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano lutego 2011
    Owner, nie występuj w roli Admina forum, chyba, że nim jesteś, a my o tym nie wiemy.


    1. Ci, którzy nie mają doświadczenia, rejestrując się na forum mają obowiązek zapoznać się z regulaminem. Nie ma tutaj znaczenia, że nie wierzę, że to forum i ten regulamin, to pierwszy kontakt z netykietą i jakimkolwiek forum w necie.

    2. Zmiany zaproponowałem, by forum lepiej się czytało i lepiej pomagało innym. To TYLKO propozycja skierowana do Władzy.

    3. Zmiany i decyzja o nich należy do Admina, tak samo jak ich zakres.


    PS Niegrzeczną można by było śmiało nazwać wypowiedź, w której jest tyle wykrzykników, ile w twojej, nie mówiąc o wysyłaniu na inne poletko. Niektórzy mogliby to nazwać nawet chamstwem. Ja ograniczę się do niegrzeczności.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Owner, nie występuj w roli Admina forum
    Chwila - ty możesz proponować, a każdy czytelnik może te propozycje oceniać. Ja jestem przeciwny twoim propozycjom i daję temu wyraz.
    To TYLKO propozycja
    A moja odpowiedź to tylko ocena twojej propozycji. Powinieneś przywyknąć, że nie wszystkie twoje pomysły spotkają się wyłącznie z zachwytem - takie życie.
    Niegrzeczną można by było śmiało nazwać wypowiedź, w której jest tyle wykrzykników, ile w twojej
    W mojej wypowiedzi nie ma ani jednego wykrzyknika.
    Są natomiast pytania, na które nie raczyłeś odpowiedzieć.
    Uważasz, że twoje propozycje nie podlegają dyskusji? To błąd.
    Jeśli nie chcesz, żeby inni oceniali to, co piszesz, to pisz do admina na priv. Albo do szuflady.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano lutego 2011
    Owner, każdy ma prawo oceniać i pisać swoje rady. Po to założyłem ten watek, a nie pisałem do Admina na PW. Ty także masz do tego prawo, lecz nie ta forma.
    Dobrze wiesz, że pomyliłem się pisząc wykrzyknik, wiesz o jaki znak interpunkcyjny mi chodziło. Nie wydaje mi się, bym musiał Ciebie uświadamiać, że każdy znak interpunkcyjny ma to do siebie, że jest wyrazem intonacji i akcentu, a znaki takie jak wykrzyknik i pytajnik (jeszcze wielokropek i myślnik) to znaki emocji.

    Są natomiast pytania, na które nie raczyłeś odpowiedzieć.

    Ty masz prawo oceniać, ja mam prawo omijać pytania.
    Uważasz, że twoje propozycje nie podlegają dyskusji? To błąd.

    Błędem jest twierdzić, że ja tak uważam.
    Jeśli nie chcesz, żeby inni oceniali to, co piszesz, to pisz do admina na priv. Albo do szuflady.

    Ameryki nie odkryłeś.

    PS Zmienisz troszkę formę wypowiedzi, a na pewno dogadasz się ze mną w wielu sprawach. Pewnie nie tylko ze mną...



    EDIT:

    Mam jeszcze jedną propozycję:
    Dopisać zdanie (może być nawet w tym samym punkcie), by formułować tytuł wątku tak, aby jak najdokładniej określał istotę problemu.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    PS Niegrzeczną można by było śmiało nazwać wypowiedź, w której jest tyle wykrzykników, ile w twojej, nie mówiąc o wysyłaniu na inne poletko. Niektórzy mogliby to nazwać nawet chamstwem. Ja ograniczę się do niegrzeczności.
    Wystarczy znaki zapytania uznać za chamskie (?), a zadawanie niewygodnych pytań za chamstwo, żeby na nie nie odpowiedzieć i uniknąć dyskusji na forum dyskusyjnym. To rzeczywiście śmiała, wręcz karkołomna teza.

    Na innym poletku (niż to forum) proponowałem uskuteczniać wdrażanie pruskiego drylu (zakazy, nakazy) i uprawianie moralizatorstwa. To tylko propozycja - jak te twoje w sprawie regulaminu. Ja na twoje propozycje ani na twoje znaki interpunkcyjne się nie obrażam, spieram się o poglądy, a nie o znaczki.
    Ty masz prawo oceniać
    Że tak napiszę: "Ameryki nie odkryłeś". Ale fajnie, że dostrzegasz prawa innych.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    a może tak:
    <BLOCKQUOTE>Użytkownik powinien podczas dodawania Informacji o charakterze tekstowym pilnować czystości języka, jakiego używa. Tytuł wątku oraz treść dodawanej informacji powinny być tak sformułowane, aby jak najdokładniej określały istotę problemu. Pisanie postu bezpośrednio pod własnym postem nie jest wskazane. Do dopisania nowego tekstu służy opcja EDYTUJ. </BLOCKQUOTE>
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zamiast: "pilnować czystości języka" - dbać o czystość..."
    Na marginesie: co to jest "czystość języka"? Czy chodzi o mycie zębów przed napisaniem posta? :smile:
    A co z "chamskimi pytajnikami? Są jeszcze dozwolone, czy już wyjęte spod prawa?
  • Opcje
    timbertimber Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie, w czystosci języka nie chodzi o mycie zębów.
    "...Czysty język gwarancją świeżego oddechu.
    Język jest siedliskiem bakterii, które przyczyniają się do powstawania nieświeżego oddechu. Odpowiednia higiena może temu zapobiec.
    Specjaliści informują, że około 80% bakterii, powodujących nieprzyjemny zapach z ust osadza się na końcu języka. Resztki jedzenia, a także płytka nazębna są ich głównym pożywieniem. Aby uniknąć nieświeżego oddechu, nie wystarczy dokładne szczotkowanie zębów i dziąseł. Utrzymywanie odpowiedniej higieny jamy ustnej wiąże się także z czyszczeniem języka. Sposobów jest kilka.
    Na rynku dostępne są również szczotki przeznaczone wyłącznie do mycia języka. Wyglądem przypominają tradycyjne szczoteczki, różnią się jedynie brakiem włosia. Skrobaczki to przyrządy kształtem przypominające maszynki do golenia. Usuwają nalot osiadający na języku likwidując zarazem bakterie powodujące nieprzyjemny oddech.
    Czyszcząc język należy pamiętać o jego bokach. Mycie grzbietu może okazać się niewystarczające
    ...."
    - hehe
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Proponuję zadbać o czystość umysłu i przyjazne środowisko.
  • Opcje
    ajor3ajor3 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jestem osobą początkującą i jest to pierwsze forum z jakiego korzystam więc doświadczenie mam marne. Zdarzyło mi się pisać pod swoim postem.Przykro mi że wywołało to taką awanturę.Przepraszam
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    adminie - regulamin im krótszy, tym lepszy.
    Proszenie o poprawność językową jest bezcelowe
    pkt. 6 - Redakcja będzie usuwała posty, które:
    pkt.16 - Redakcja będzie usuwała konta...
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    co to jest "czystość języka" ? Czy chodzi o mycie zębów przed napisaniem posta ?
    Nie tylko...
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    pkt. 6 - Redakcja będzie usuwała posty, które:
    ...zawierają chamskie znaki zapytania (bo wszystkie znaki zapytania z natury są chamskie),
    pkt.16 - Redakcja będzie usuwała konta...
    ...użytkowników piszących posta pod postem, bo należy pisać ponad postem,
    ...użytkowników stosujących znaki zapytania (patrz pkt 6).
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano marca 2011
    [cite] owner:[/cite]
    PS Niegrzeczną można by było śmiało nazwać wypowiedź, w której jest tyle wykrzykników, ile w twojej, nie mówiąc o wysyłaniu na inne poletko. Niektórzy mogliby to nazwać nawet chamstwem. Ja ograniczę się do niegrzeczności.
    Wystarczy znaki zapytania uznać za chamskie (?), a zadawanie niewygodnych pytań za chamstwo, żeby na nie nie odpowiedzieć i uniknąć dyskusji na forum dyskusyjnym. To rzeczywiście śmiała, wręcz karkołomna teza.

    Owner, z premedytacją manipulujesz interpretacją tekstu.

    Przeczytaj raz jeszcze, albo kilka razy moje słowa:
    Niegrzeczną można by było śmiało nazwać wypowiedź, w której jest tyle wykrzykników, ile w twojej, nie mówiąc o wysyłaniu na inne poletko. Niektórzy mogliby to nazwać nawet chamstwem.
    

    Wytłumaczę ci w tej chwili i jestem pewny, że nie będzie to tłumaczenie jak krowie na rowie, że niegrzeczność odnosiła się do stosowania wielu znaków interpunkcyjnych, natomiast wspomniana MOŻLIWOŚĆ uznania za chamstwo dotyczyła wysyłania na inne poletko.

    [cite] admin:[/cite]a może tak:
    <BLOCKQUOTE>Użytkownik powinien podczas dodawania Informacji o charakterze tekstowym pilnować czystości języka, jakiego używa. Tytuł wątku oraz treść dodawanej informacji powinny być tak sformułowane, aby jak najdokładniej określały istotę problemu. Pisanie postu bezpośrednio pod własnym postem nie jest wskazane. Do dopisania nowego tekstu służy opcja EDYTUJ. </BLOCKQUOTE>

    Jak dla mnie BOMBA :bigsmile: z tym, że napisałbym "pilnować czystości języka polskiego" by wykluczyć dziwne "inne" dywagacje.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]a może tak:
    <BLOCKQUOTE>Użytkownik powinien podczas dodawania Informacji o charakterze tekstowym pilnować czystości języka, jakiego używa. Tytuł wątku oraz treść dodawanej informacji powinny być tak sformułowane, aby jak najdokładniej określały istotę problemu. Pisanie postu bezpośrednio pod własnym postem nie jest wskazane. Do dopisania nowego tekstu służy opcja EDYTUJ. </BLOCKQUOTE>

    Admin, dyskusja dawno minęła, Twoja propozycja punktu 4. rozdziału II regulaminu jest bardzo dobra, ale widzę, że punkt 4. nie jest zmieniony :sad:
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    :shamed:Zajmiemy się tym przy okazji realizacji zmian związanych z ocenami i rankingiem (1-2 miesiące).
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    OK, rozumiem, że zmiana będzie wprowadzona.
    To by było na tyle :smile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    rozumiem, że zmiana będzie wprowadzona.
    czy to nie jest wymuszenie czy szantaż? Po tych zmianach to dopiero będzie jazda .... podstawy do usunięcia wpisu :bigsmile:
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Wszelkie propozycje są mile widziane, proszę wykorzystywać ten wątek do nowych sugestii w zakresie zmian w regulaminie lub na forum, które będziemy zbierać do końca września 2011. Pozdrawiamy.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pisanie posta pod własnym czasem (rzadko) ma uzasadnienie.
    Np. wątek kończy jego założyciel obiecując, że jak coś tam wyjaśni/sprawdzi, to się odezwie. I to robi po kilku tygodniach - w nowym poście, żeby wątek wskoczył na górę forum.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A ja znam takie fora, gdzie dany post dokleja się automatycznie do poprzedniego, jeśli jest ten sam autor.
    Gdyby tak było tu, to Wasza dyskusja (kłótnia?) nie miałaby miejsca.

    Do admin: proszę przemyśleć mechanizm automatycznego scalania w przypadku wystąpienia wielokrotnych wpisów jednego autora następujących po sobie.

    Pozdrawiam. Miłego dnia.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Do admin: proszę przemyśleć mechanizm automatycznego scalania w przypadku wystąpienia wielokrotnych wpisów jednego autora następujących po sobie.

    To by było najlepsze rozwiązanie, tak jak na innych forach z tym, że scalanie nie dokonuje się, jeśli poprzedni post napisano 2 dni wcześniej.
    Czyli do 2 dni posty scalają się, jeśli powyżej 2 dni pozostają jeden pod drugim.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]To by było najlepsze rozwiązanie, tak jak na innych forach z tym, że scalanie nie dokonuje się, jeśli poprzedni post napisano 2 dni wcześniej. Czyli do 2 dni posty scalają się, jeśli powyżej 2 dni pozostają jeden pod drugim.
    Rozumiem. Ale czy jest jakieś uzasadnienie dla takiego mechanizmu? Na przykład, czemu akurat 2 dni?
    Może byłoby lepiej, gdyby możliwość scalania była niezależna od czasu?
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Może byłoby lepiej, gdyby możliwość scalania była niezależna od czasu?

    Wtedy nie zobaczysz "nowego posta" w danym wątku bo po scaleniu będzie data starszego wpisu.
    Jeśli po jakimś czasie odświeżasz wątek, wtedy lepiej gdyby ten wątek był na liście nowych wątków.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To trzeba zrobić tak, żeby po scaleniu część dopisana miała swoją datę i wtedy niech wpis ustawi się na początku listy, jako nowy. Jestem przekonany, że od strony programowej, to żadna filozofia.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jeśli takie rozwiązanie jest możliwe, cel będzie osiągnięty, a efekt ten sam :thumbup:
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Łączenie postów nie spowoduje "podbicia" wątku.
    Tak przynajmniej jest na forach, opartych na skrypcie phpBB.
    Nie macie ważniejszych spraw dotyczących forum, niż pisanie posta jednego pod drugim?
    Pewnie chodzi o licznik postów? :smile:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Licznik to jedno, a przejrzystość wypowiedzi to drugie.
    Łączenie postów nie spowoduje "podbicia" wątku.

    Też tak mi się wydawało. Wobec tego, moja propozycja scalania postów napisanych w odstępie do 2 dni (lub 1 dnia) po sobie jest chyba najlepsza.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    [cite] owner:[/cite]Nie macie ważniejszych spraw dotyczących forum, niż pisanie posta jednego pod drugim?
    Hm... chwilowo nie. Jak będziemy mieli ważniejsze sprawy dotyczące forum, to zapewne będziemy o nich pisać. Jeśli Ty masz jakieś ważniejsze sprawy o forum - nie krępuj się, pisz.
    [cite] owner:[/cite]Pewnie chodzi o licznik postów?
    Nie, nie chodzi o licznik postów.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Więc o co chodzi?
    Dlaczego tak Wam to przeszkadza, że czasami ktoś napisze jednego posta pod drugim?
    Regulamin forum tego nie zabrania. I oby tak zostało.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] owner:[/cite]Więc o co chodzi? Dlaczego tak Wam to przeszkadza, że czasami ktoś napisze jednego posta pod drugim?
    Regulamin forum tego nie zabrania. I oby tak zostało.
    Nam - a przynajmniej mnie - nic nie przeszkadza. Najwyraźniej jednak Tobie coś przeszkadza. A o co chodzi, to możesz przeczytać w dyskusji powyżej.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] owner:[/cite]Więc o co chodzi? Dlaczego tak Wam to przeszkadza, że czasami ktoś napisze jednego posta pod drugim?
    Nam - a przynajmniej mnie - nic nie przeszkadza.
    Jeżeli tak, to po co bierzesz udział w tym wątku? Zgłaszasz swoje propozycje, jak uniemożliwić coś, co Ci rzekomo nie przeszkadza?
    [cite] czajnik5:[/cite]A o co chodzi, to możesz przeczytać w dyskusji powyżej.
    Tak, tak - zdaniem koziorozki, Twoim i EDDIE-go pisanie posta pod postem to "niegrzeczność". Według Was pisać trzeba na przemian z innym(i) użytkownikami. Nie wiem, dlaczego, bo tego nie wyjaśniacie. Dlaczego miałoby to świadczyć o niegrzeczności, o niedbałości autora czy szkodzić "przejrzystości" wypowiedzi. Cierpi tylko Wasze poczucie estetyki.

    Proponuję pójść dalej i wprowadzić wiele innych nakazów i zakazów, "porządkujących" forum. Ustalić, jakiej czcionki można używać, ile wykrzykników i znaków zapytania może się pojawić w jednym poście (o ile nie zostaną w ogóle zakazane jako "chamskie"), jak długi może być post itp., itd. Będzie wreszcie porządek! :bigsmile:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    użytkowniku "Owner" - proszę, odczep się i daj spokojnie uczestniczyć w dyskusjach mnie, jak i innym. Nie baw się w mentora. Nie zaczepiam Cię. Masz coś konkretnego do napisania, to napisz, ale daj mi spokój.
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przecież możesz "spokojnie uczestniczyć w dyskusjach". Ale ja też mogę, prawda?
    Piszę bardzo konkretnie: oceniam Wasze propozycje, przedstawiam własne.
    Jeżeli zgłaszasz propozycje zmian na forum, wypadałoby je uzasadnić i otworzyć się na krytyczne opinie. Wtedy dyskusja ma sens.

    Rozumiem, że krytyka Twoich pomysłów to dla Ciebie dyskomfort, ale po co te nerwy?
    Jeżeli przyjąć, że każda wypowiedź polemiczna jest "czepianiem się", to wszystkie fora dyskusyjne są "czepialskie". Niech Ci będzie. Ale po co zgłaszacie te zmiany, nadal nie wiadomo. Co przez to chcecie osiągnąć, co się poprawi?

    Zgłoszone propozycje oceniam negatywnie. Wprowadzanie rygorystycznych zasad co do formy pisanych postów to dobry pomysł na dodatkowe zajęcie dla admina, ale od tego nie wzrośnie poziom merytoryczny dyskusji, nie poprawi się styl i kultura wypowiedzi, nie ułatwi to wyszukiwania informacji na forum. Sztuka dla sztuki. Będzie "ładniej".

    Swego czasu zgłaszałem kilka propozycji usprawnień, m.in. co do możliwości przeszukiwania blogów. Nic z tych rzeczy nie zostało zrealizowane, za to admin z dużą uwagą i przychylnością śledzi bardzo ważną dyskusję o zakazie pisania jednego posta pod drugim. :smile:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]Jeśli takie rozwiązanie jest możliwe, cel będzie osiągnięty, a efekt ten sam
    To co należy zrobić? Zasugerować takie rozwiązanie administracji odrębnym pismem, czy wystarczy, że my tu sobie gawędzimy, a administracja to przeczyta i automatycznie uzna, że jest to sugestia?

    Nie do końca mam świadomość, jakie obowiązują procedury przy zgłaszaniu KaiZen-ów.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    [cite] owner:[/cite]Swego czasu zgłaszałem kilka propozycji usprawnień, m.in. co do możliwości przeszukiwania blogów. Nic z tych rzeczy nie zostało zrealizowane
    Ciśnij mocniej. Nie odpuszczaj. Może administracja właśnie na to liczy, że dasz sobie spokój. W końcu nikt nie lubi się przemęczać.
    [cite] owner:[/cite]za to admin z dużą uwagą i przychylnością śledzi bardzo ważną dyskusję o zakazie pisania jednego posta pod drugim
    O, o! Na to właśnie liczę. Nie wiem jednak, czy śledzi z uwagą, a już w żadnym razie nie wiem, czy z przychylnością. Po czym to można poznać?
    Aha, P.S. Piszemy tu sobie o pewnym usprawnieniu, polegającym na automatycznym scalaniu wpisów, nie o zakazie. Choć z drugiej strony muszę uczciwie przyznać, że punktem wyjścia do dyskusji był jednak regulamin i zakazy.

    Pozdrawiam.

    edit:

    a) właśnie napisałem dwa posty i się nie scaliły.
    b) kto klika na Eeee, ten wiochmen. Kto klika wiele razy na Eeee, ten wiochmen do potęgi. Wykładnikiem potęgi jest ilość kliknięć na Eeee.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    czajnik: użytkowniku "Owner"
    Przecież owner wypowiada się w tej sprawie chyba jako ekspert miesiąca...
    admin: Użytkownik powinien (...) pilnować czystości języka, jakiego używa
    Czyli dowolnego... ?
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Daleki jestem od tego, żeby kogoś nie doceniać, umniejszać, pomijać rolę tego kogoś, czy niewłaściwie tytułować. Zawsze mogę zmienić cytowany fragment z <<użytkowniku "Owner">>, na <<ekspercie miesiąca "Owner">>, ale czuję, że sam wyszedłbym takim zadziałaniem na wiochmena. Zostawmy to więc tak, jak jest. Od następnego razu będę bardziej czujny.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] owner:[/cite]
    [cite] czajnik5:[/cite]A o co chodzi, to możesz przeczytać w dyskusji powyżej.
    Tak, tak - zdaniem koziorozki, Twoim i EDDIE-go pisanie posta pod postem to "niegrzeczność".

    Gdzie to wyczytałeś??
    [cite] owner:[/cite]
    Według Was pisać trzeba na przemian z innym(i) użytkownikami. Nie wiem, dlaczego, bo tego nie wyjaśniacie. Dlaczego miałoby to świadczyć o niegrzeczności, o niedbałości autora czy szkodzić "przejrzystości" wypowiedzi. Cierpi tylko Wasze poczucie estetyki.

    I o to chodzi. To My jesteśmy userami tego forum i to forum jest dla nas. Niektórzy nie chcą, by cierpiało ich poczucie estetyki.
    [cite] owner:[/cite]
    Proponuję pójść dalej i wprowadzić wiele innych nakazów i zakazów, "porządkujących" forum. Ustalić, jakiej czcionki można używać, ile wykrzykników i znaków zapytania może się pojawić w jednym poście (o ile nie zostaną w ogóle zakazane jako "chamskie"), jak długi może być post itp., itd. Będzie wreszcie porządek! :bigsmile:

    Proponuj śmiało, Admin napisał:
    Wszelkie propozycje są mile widziane, proszę wykorzystywać ten wątek do nowych sugestii w zakresie zmian w regulaminie lub na forum, które będziemy zbierać do końca września 2011.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Owner: EDDIE, nie pisz posta pod postem. Jeżeli po wysłaniu posta chcesz coś jeszcze dopisać / zmienić, do tego służy funkcja "Edytuj"
    EDDIE: Dopóki regulamin nie zostanie zmieniony, obowiązuje mnie regulamin taki jaki jest w tej chwili
    EDDIE (27-02-2011): Co chwilę pojawiają się posty pod postami w różnych wątkach czasami utrudniające czytelność tematu i (z pewnością) świadczące o niedbałości autora
    Z pewnooością ! :wink:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    Owner: EDDIE, nie pisz posta pod postem. Jeżeli po wysłaniu posta chcesz coś jeszcze dopisać / zmienić, do tego służy funkcja "Edytuj"
    EDDIE: Dopóki regulamin nie zostanie zmieniony, obowiązuje mnie regulamin taki jaki jest w tej chwili
    EDDIE (27-02-2011): Co chwilę pojawiają się posty pod postami w różnych wątkach czasami utrudniające czytelność tematu i (z pewnością) świadczące o niedbałości autora
    Z pewnooością ! :wink:

    Pisząc tego posta z pewnością miałeś na uwadze prośbę Admina:
    Wszelkie propozycje są mile widziane, proszę wykorzystywać ten wątek do nowych sugestii w zakresie zmian w regulaminie lub na forum, które będziemy zbierać do końca września 2011.
    

    PS Elan, czy kiedykolwiek zaczniesz pisać w różnych wątkach na temat?? Przynajmniej postaraj się.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.