Wspólnoty z własną kotłownią

Thermal EnergyThermal Energy Użytkownik
Witam serdecznie!
Chciałbym przedstawić ofertę handlową wspólnotą, które posiadają własną kotłownię. Niestety bardzo trudno znaleźć jakikolwiek kontakt do takiej wspólnoty bądź do jej zarządcy. Czy ktoś z Państwa jest zorientowany do kogo mogę się zwrócić o wykaz takich wspólnot lub w jaki sposób odnaleźć osobę odpowiedzialną za zarządzanie? Oferta miałaby dotyczyć obniżenia kosztów przygotowania CWU wraz z pozyskaniem dofinansowania do takiej inwestycji.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Komentarze

  • Opcje
    timbertimber Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pisze się "wspólnotom" a nie wspólnotą.
    Po drugie nietrudno znaleźć wspólnoty z własną kotłownią. Wykazu nikt nie prowadzi, natomiast każda taka wspólnota ma widoczny z daleka "swój komin" więc wystarczy porozglądać się.
    W mojej wspólnocie mamy własną kotłownię.
    Czas każdego zarządcy czy zarządu jest bardzo cenny i drogi więc aby go nie tracić na niepotrzebne rozmowy, proszę przybliżyć na czym "cud" obniżenia kosztów miałby polegać i ile to będzie kosztować właścicieli rocznie i dlaczego tak drogo?
  • Opcje
    helenkamhelenkam Użytkownik
    edytowano listopada -1
    poprawnie :" wspólnotą" mieszkaniową
  • Opcje
    timbertimber Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przecież on chciał przedstawić ofertę.
    Po polsku: tym wspólnotom a nie: tym wspólnotą
  • Opcje
    Thermal EnergyThermal Energy Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przybliżając temat chodzi o instalację kolektorów słonecznych. W obecnej chwili jest możliwość pozyskania dofinansowania w wysokości 45% na taką inwestycję ze środków NFOŚiGW dla wspólnot posiadających własną kotłownię.
    Ceny jako takiej podać nie mogę ale posłużę się przykładem wspólnoty mieszkaniowej dla której będziemy przeprowadzać taką instalację w kwietniu. Omawiana wspólnota posiada osiemnaście mieszkań a jako paliwa do podgrzania CWU używa węgla lub ekogroszku.
    Oferta została sporządzona na 50.000zł wraz z usługą montażową i podatkiem vat 8%. Od podanej kwoty przysługuje dotacja w wysokości 45%. Warunkiem niezbędnym do ubiegania się o dofinansowanie jest zaciągnięcie przez wspólnotę kredytu typowo na zakup kolektorów słonecznych. W przypadku omawianej wspólnoty kredyt został udzielony na 5lat, rata miesięczna na jedno domostwo wynosi 32zł. Biorąc pod uwagę koszta jakie są przeznaczane na podgrzewanie wody cała inwestycja zwróci się po 3 latach.
    Ogólnie na takiej instalacji można zaoszczędzić do 60% w skali roku na podgrzewaniu CWU, biorąc też pod uwagę ciągle rosnące ceny paliw (energia słoneczna jest za darmo!) inwestycja jest naprawdę opłacalna. Trzeba tez zwrócić uwagę, że już na samym początku spadają koszty podgrzewania wody. Pieniądze, które i tak musimy zapłacić gazowni lepiej przeznaczyć na spłatę kredytu.
    My jako firma możemy dokonać bezpłatnych oględzin budynku oraz przygotować ofertę wraz z symulacją spłaty kredytu jeśli jakaś ze wspólnot byłaby wstępnie zainteresowana.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    do kogo mogę się zwrócić o wykaz takich wspólnot
    Taki wykaz nie istnieje
    Ta firma to http://www.thermalenergy.com.pl ?
    Bo się przymierzam do odłączenia od PEC i budowy własnej kotłowni...
    Macie jakiegoś przedstawiciela w Warszawie?
  • Opcje
    Thermal EnergyThermal Energy Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dokładnie ta firma. W samej Warszawie nie mamy swojego przedstawiciela ale działamy na terenie całej Polski także nie ma problemu z dojazdem. Jeśli jest Pan(i) wstępnie zainteresowany takim projektem proponowałbym krótką rozmowę telefoniczną w celu ustalenia szczegółów.
    Pod tymi numerami można się z nami kontaktować:
    698 930 549
    698 930 831
    Pozdrawiam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.