Do EDDI-ego

timbertimber Użytkownik
edytowano kwietnia 2011 w Zarządzanie Nieruchomościami
Bardzo proszę o sprostowanie poniższej twojej ewidentnej pomyłki rzutującej negatywnie na moją opinię poniewaz w wątku OPLATY ZA SZYLDY - w którym ja w ogóle nie zabierałem głosu a tym bardziej nikogo nie pouczałem -umieszczasz poniższy (prawdopodobnie adresowany do kogoś innego) tekst:
"... CommentAuthorEDDIECommentTime22 godzin temu zmieniony Oceny: 0pokaż opcje
permalinkzgłośTimber nie wysilaj się na pouczenia.
Kiedy się mylę, przyznaję się do tego. Po pierwsze napisałem IMO, to oznacza jakbyś nie wiedział "in my opinion - według mojej opinii", to raczej nie jest zwrot wykluczający pomyłkę, a znaczy dokładnie, że jest to moje subiektywne zdanie. Nie upieram się, pisze tylko uzasadnienie tego, co uważam.
Po drugie, wyrwałeś zdanie z kontekstu. Zdanie:
Członek wspólnoty mieszkaniowej jeżeli chce umieścić na nieruchomości wspólnej reklamę powinien uzyskać odpłatną lub nieodpłatną zgodę wspólnoty mieszkaniowej
..."

Komentarze

  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano kwietnia 2011
    Timber, bardzo przepraszam za pomyłkę!!! Autorem tamtych słów był KubaP i to do niego zwracałem się.

    Bardzo cenię twoją pomoc w różnych tematach na forum i nie mam pojęcia skąd ta pomyłka:sad:

    Mam do Ciebie jednak trzy malutkie uwagi:
    - lepiej by było pisać to sprostowanie w tamtym wątku, od razu widać by było czyje są te słowa.
    - EDDIE-go jeśli już:tongue:
    - zły dział, sprawy techniczne?? :shocked:

    Tak, czy inaczej, BARDZO PRZEPRASZAM! MEA CULPA!
  • Opcje
    wilkowyje40wilkowyje40 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    https://forum.zarzadca.pl/discussion/2888/oplaty-za-szyldy/#Item_17
    z przyłożenia komuś wyszła mała awanturka ....:smile::smile::smile::smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.