RANKING

IKSIIKSI Użytkownik
edytowano kwietnia 2011 w O Forum
Patrząc na ranking, nie widzę "zarządcy". Moim zdaniem "zarzadca" jest najbardziej rzeczowym i precyzyjnym doradcą, a tymczasem nie ma go nawet w pierwszej trójce??

Komentarze

  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja, patrząc na ranking, jednak widzę "zarządcę". Jest nad tekstem "Ranking doradców i ekspertów:". Możesz go zobaczyć tzw. kątem oka. Oznacza to, że kiedy koncentrujesz wzrok na doradcach, zarządca pada na dolną część siatkówki Twojego oka (oczu). Zarządca jest tak na prawdę "pod", ale Twój mózg sprawia, że jest "nad".

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    IKSIIKSI Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie wiem "czajnik" dlaczego w przeciwieństwie do rzeczowych i precyzyjnych wypowiedzi "zarządcy", twoja wypowiedź wydaje się inna? Można ją nawet odczytać , jako trochę niedelikatną.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zarządca nie jest forumowiczem, więc to jest powód. Dla mnie zrozumiały
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] IKSI:[/cite]Nie wiem "czajnik" dlaczego w przeciwieństwie do rzeczowych i precyzyjnych wypowiedzi "zarządcy", twoja wypowiedź wydaje się inna?
    Ja też nie wiem. "Wydawanie się" to cecha bardzo indywidualna i subiektywna. Ty napisz, dlaczego Tobie wydaje się. Ja tego nie wiem.

    Pozdrawiam serdecznie.
  • Opcje
    cramp10cramp10 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie wiem "czajnik" dlaczego w przeciwieństwie do rzeczowych i precyzyjnych wypowiedzi "zarządcy", twoja wypowiedź wydaje się inna ?
    Może i wypowiedź "czajnika" - jedynie w tym przypadku - jest mniej rzeczowowa i precyzyjna, ale ile w tej wypowiedzi jest - tak potrzebnej na co dzień ze zmrużeniem oka - sympatycznej poezji...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.