kominiarz

janjan Użytkownik
edytowano maja 2011 w Wolne tematy
kominiarz po wykonaniu np. czyszczenia przewodów dymowych daje mi /jako zarządowi/ do podpisu że czyszczenie zostało wykonane.ale ja nie jestem specjalistą i nie wiem czy wykonana usługa została prawidłowo zrobiona. mam pytanie jaką uwagę wpisać przy swoim podpisie.pozdrawiam

Komentarze

  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano maja 2011
    Czyszczenie przewodów kominowych nie jest specjalnie skomplikowaną czynnością, więc jeśli tylko byłeś przy czyszczeniu, nie powinieneś odmawiać potwierdzenia wykonania pracy.
    Jedno ale, ów fachowiec powinien potwierdzić ci drożność czyszczonych przewodów, bo to czyszczenie miało właśnie to na celu.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jan, i tak masz szczęście. Wyobraź sobie, że ja, jak oddaję auto do naprawy, to nie tylko nie wiem, czy usługa została prawidłowo wykonana (oczywiście podsuwają mi papiery do podpisania - inaczej nie oddadzą auta), ale jeszcze nie wpuszczają mnie na halę napraw, żebym mógł popatrzeć mechanikowi na ręce. Nie wiedzieć czemu, mogę co najwyżej siedzieć w poczekalni serwisu.

    To dopiero bandytyzm. Pozdrawiam.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    jaką uwagę wpisać przy swoim podpisie
    Np. Prace związane ze zleceniem, zostały przeprowadzone w dniu 25 maja 2011 r. w godz. 16.00 - 18.00.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.