Projekt uchwały wspólnoty mieszkaniowej

TajaTaja Użytkownik
edytowano maja 2011 w O Forum
Witam,
Jestem nowicjuszką i nie wiem jak napisać uchwałę wspólnoty w sprawie zmiany adresu i siedziby.
Proszę o pilna odpowiedź. Taja:

Komentarze

  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jestem nowicjuszką
    W Zarządzie WM czy we wspólnocie mieszkaniowej ?
  • Opcje
    TajaTaja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam,
    Przepraszam że napisałam swoja prośbe dwa razy.
    Powtórzę jeszcze raz prośbę. Jak napisać uchwałę Współnoty Mieszkaniowej dotyczącą amiany adresu i siedziby Wspólnoty. Ponieważ zarządca (osoba prawna)zmienił siedzibę.
    Jest to dla mnie pilna sprawa muszę zwołać Nadzwyczajne zebranie aby właściciele przegłosowałi uchwałę.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak napisać uchwałę
    Tak jak to kiedyś proponował Owner: Uchwała nr ..... / 2011 właścicieli lokali w nieruchomości .................. z dnia ............., w sprawie: zmiany adresu i siedziby Wspólnoty Mieszkaniowej. Na mocy uprawnień nadanych nam w ustawie z dnia 24.06.1994 r. o własności lokali, postanawiamy:
    1. Nowa siedziba Wspólnoty Mieszkaniowej znajduje się pod adresem: Miejscowość, kod pocztowy, ul. .......
    2. Adresem do korespondencji oraz adresem, pod którym będą przechowywane dokumenty prawne, techniczne i finansowe nieruchomości jest adres zarządu / zarządcy: ul. .... nr XX/Y, ..............
    3. Uchwała obowiązuje od dnia podjęcia
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Powtórzę jeszcze raz prośbę.
    Dwa posty przed Twoim dałem Ci linka do przykładowej uchwały, którą tutaj zacytował elan124...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.