Zakaz używania dwóch kont na forum

EDDIEEDDIE Użytkownik
edytowano lipca 2011 w O Forum
Sprawa prosta - proszę o wpisanie do regulaminu punktu o zakazie posiadania dwóch kont przez jednego usera.
Swoiste rozdwojenie jaźni, czyli schizofrenia nie służy nikomu.

To pierwsze forum dla mnie, na którym takiego zakazu nie ma.

Komentarze

  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Popieram w pełnej rozciągłości. Należy jeszcze rozprawić się z tymi, którzy korzystając z dynamicznie przydzielanych IP (np. mobilny internet) w ciągu kilku chwil logują się jako np. pięciu różnych użytkowników (tylko dlatego, że się rozłączył i ponownie połączył z serwerem operatora).

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    TWA ma się dobrze i kontratakuje...
    To takie grupy Admin (moderator ) powinien likwidować .
    One są największym zagrożeniem demokracji i najlepszym przedstawicielem cenzorów.
    Wstrzymują postęp i nowatorstwo w rozwoju . Sieją największą szkodę na forach.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    też bardzo proszę o taki filtr
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    One są największym zagrożeniem demokracji
    Musimy koniecznie przeprowadzić głosowanie. Najlepiej w systemie 1=1, czyli 1 nick=jeden głos :wink:
    Komentarz edytowany elan124
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    O dodatkowych kontach przypisanych do jednego komputera mówi Rozdział II - Zasady korzystania z Forum i Wiki:
    Nie wolno dodawać Informacji oraz używać funkcji systemu moderacji forum korzystając z kilku kont przypisanych do tego samego komputera.
    
    Stwierdzenie złamania tej zasady skutkuje zawieszeniem konta na forum.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]O dodatkowych kontach przypisanych do jednego komputera mówi Rozdział II - Zasady korzystania z Forum i Wiki:
    Nie wolno dodawać Informacji oraz używać funkcji systemu moderacji forum korzystając z kilku kont przypisanych do tego samego komputera.
    
    Stwierdzenie złamania tej zasady skutkuje zawieszeniem konta na forum.
    Nie chcę się wymądrzać, ale przypisanie nicku do danego komputera, nie oznacza tego samego, co przypisanie nicku do jednego i tego samego użytkownika.
    Wobec czego należy przywrócić zablokowane na tej podstawie nicki. Zobaczymy, które się uaktywnią ponownie, że o "pozwach" nie wspomnę.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    tak, nie oznacza, jednak takie rozwiązanie przyjęliśmy w regulaminie, który każdy użytkownik wcześniej zaakceptował.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    tak, nie oznacza, jednak takie rozwiązanie przyjęliśmy w regulaminie,
    który każdy użytkownik wcześniej zaakceptował.
    I każdy uczestnik tego dochował choć miał kilka nicków z różnych komputerów - nick z pracy , nick- w kafejce, nick w laptopie, itd

    "Życie w nieświadomości nie zwalnia z odpowiedzialności"

    Szkoda słów adminie, a twój wpis pachnie mi cichym podziałem na uczestników lubianych i nie lubianych , popularnych i tych co należy na podstawie histerycznego wpisu usnąć. Nie tędy droga .
    Uważam, że cykliczne (dwa razy na m-c) udzielanie informacji jak korzystać z forum , [b]co to jest prywatna wiadomość [/b]jak dział interfejs i jego narzędzia, więcej zdziała niż wyrzucanie , blokowanie kogokolwiek.
    
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]O dodatkowych kontach przypisanych do jednego komputera mówi Rozdział II - Zasady korzystania z Forum i Wiki:
    Nie wolno dodawać Informacji oraz używać funkcji systemu moderacji forum korzystając z kilku kont przypisanych do tego samego komputera.
    
    Stwierdzenie złamania tej zasady skutkuje zawieszeniem konta na forum.

    Jeśli piszesz, że ten punkt regulaminu załatwi problem jednego usera z kilkoma nickami, to dlaczego co chwilę czytamy o takich przypadkach?
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano lipca 2011
    Forum jest otwarte do rejestracji, musimy każdorazowo potwierdzać czy rzeczywiście ma miejsce taka sytuacja, że z jednego komputera dodawane są komentarze z różnych kont.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    W ten sposób eliminujesz administracyjnie kilku użytkowników korzystających z tego samego kompa np. z kafejek internetowych. To już kiedyś przerabiałem będąc nad morzem.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    [cite] EDDIE:[/cite]proszę o wpisanie do regulaminu punktu o zakazie posiadania dwóch kont przez jednego usera.
    Bardzo słuszny postulat.

    Natomiast, wyprzedzająco przestrzegam wszystkich, którzy chcieliby się powielać, lub też klonować, aby zakładali od razu co najmniej trzy konta. W takim przypadku wszystko będzie zgodnie z regulaminem - wszak mówiącym jedynie o zakazie posiadania DWÓCH kont.
    [cite]admin:[/cite]Nie wolno dodawać Informacji oraz używać funkcji systemu moderacji forum korzystając z kilku kont przypisanych do tego samego komputera.
    Oznacza to tylko tyle, że niektórzy muszą porządnie zabrać się do pracy i odrobić zadanie domowe. Jeśli ktoś ma kilka kont, to musi jeszcze utworzyć dalsze kilka, żeby było kilkanaście. I już z powrotem wszystko jest legalnie.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    admin poprawi na "więcej niż z jednego" i po kłopocie
    Oby tylko użytkownicy tak dokładnie regulamin czytali...
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Oby tylko użytkownicy tak dokładnie regulamin czytali...
    Samo czytanie to nie wszystko. Jest jeszcze praktyczna strona tego medalu.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    [cite] EDDIE:[/cite]Jeśli piszesz, że ten punkt regulaminu załatwi problem jednego usera z kilkoma nickami,
    to dlaczego co chwilę czytamy o takich przypadkach?
    Bo są tacy co mają deja vu {delikatnie napisane}i puszczają taką informację/plotkę w obieg .
    - Może się ktoś na to złapie i będzie niezła jazda. Populistów i snobów na forum dostatek.
    Ty już kilkakrotnie na taki lep dałeś się złapać. Aby odróżnić prawdę od fałszu, trzeba mieć dużą dawkę praktyki
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]deju vi
    A co to takiego? :bigsmile:
    Czy to coś podobnego do déjà vu?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    coś w tym stylu :wink:

    Déjà vu (fr. już widziane) – odczucie, że przeżywana obecnie sytuacja wydarzyła się już kiedyś,
    w jakiejś nieokreślonej przeszłości, połączone z pewnością, że to niemożliwe.

    źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Déjà_vu

  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Ty już kilkakrotnie na taki lep dałeś się złapać.

    Na szczęście jest to tylko twoje zdanie, z którym bardzo mało (eufemizm) się liczę.
    [cite] KubaP:[/cite]
    Aby odróżnić prawdę od fałszu, trzeba mieć dużą dawkę praktyki

    Jak rozumiem, tylko Ty masz dla siebie zarezerwowaną dużą dawkę praktyki...
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    [cite] KubaP:[/cite]od godziny trollujesz na tym forum na dobre...
    KubaP, jak już ubrałeś białą koszulę i krawat, to pisz kulturalnie. Niech Twoje zachowanie i sposób bycia choć trochę koresponduje z ubiorem.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]od godziny trollujesz na tym forum na dobre...
    KubaP, jak już ubrałeś białą koszulę i krawat, to pisz kulturalnie.
    Niech Twoje zachowanie i sposób bycia choć trochę koresponduje z ubiorem.
    ....ależ koresponduje , tacy są ci w białych kołnierzykach i krawatach, nie czyjniczku555, sam coś na ten temat mógłbyś powiedzieć ... na swoim blogu.
    Gdyby nie ci w białych kołnierzykach i krawatach to takie fora nie byłyby potrzebne, a TWA nie produkowało swego snobizmu.
    Widzę, że ci ten awatra przeszkadza więc go zmienię , na jaki jeszcze nie wiem,.:bigsmile:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]Widzę, że ci ten awatra przeszkadza...
    Tego przecież nie napisałem.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    prezesprezes Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No dobrze - a co w przypadku jeśli mąż i żona chcą korzystać z jednego komputera a mają różne poglądy na pewne sprawy? Kto pierwszy ten lepszy? Kto drugi chciałby założyć konto - to już tylko w kafejce?
  • Opcje
    wartawarta Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] prezes:[/cite]No dobrze - a co w przypadku jeśli mąż i żona chcą korzystać z jednego komputera a mają różne poglądy na pewne sprawy? Kto pierwszy ten lepszy? Kto drugi chciałby założyć konto - to już tylko w kafejce?
    Oczywiscie, ze wiele takich sytacji jest mozliwych:np. wspolny komputer w firmie(oczywiscie za zgoda wlasciciela) dostepny dla kilu osob itd.
    Ale zapewne jest mozliwe aby taki przypadek zglosic do adm. i wtedy wiadomo ,ze to wyjatek.
    A jak wyglada sytacja kiedy ja pisze post z komp. znajomego(bedac u niego) ale on ma juz tez swoje konto?
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A jak wyglada sytacja kiedy ja pisze post z komp. znajomego(bedac u niego) ale on ma juz tez swoje konto?

    Napiszesz z konta znajomego jeśli ci udostępni komputer oczywiście, a w podpisie wyjaśnisz że to to Ty jesteś autorem, a nie znajomy.

    PS Czy będąc u znajomego będziesz przeglądał forum zarządca.pl lub jakiekolwiek inne??:bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: a w podpisie wyjaśnisz, że to to Ty jesteś autorem, a nie znajomy
    Gmatwasz prostą sprawę (jak zawsze...) :wink:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]
    A jak wyglada sytacja kiedy ja pisze post z komp. znajomego(bedac u niego) ale on ma juz tez swoje konto?
    Napiszesz z konta znajomego jeśli ci udostępni komputer oczywiście, a w podpisie wyjaśnisz że to to Ty jesteś autorem, a nie znajomy. PS Czy będąc u znajomego będziesz przeglądał forum zarządca.pl lub jakiekolwiek inne??:bigsmile:
    Urojenie, jaki jest ich kres....Kiedy ta farsa nonsensownych wypowiedzi się skończy?
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] EDDIE:[/cite]
    A jak wyglada sytacja kiedy ja pisze post z komp. znajomego(bedac u niego) ale on ma juz tez swoje konto?
    Napiszesz z konta znajomego jeśli ci udostępni komputer oczywiście, a w podpisie wyjaśnisz że to to Ty jesteś autorem, a nie znajomy. PS Czy będąc u znajomego będziesz przeglądał forum zarządca.pl lub jakiekolwiek inne??:bigsmile:
    Urojenie, jaki jest ich kres....Kiedy ta farsa nonsensownych wypowiedzi się skończy?

    Wtedy, kiedy ponownie zawieszą ci konto.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    EDDIE: a w podpisie wyjaśnisz, że to to Ty jesteś autorem, a nie znajomy
    Gmatwasz prostą sprawę (jak zawsze...) :wink:

    A ja myślę, że dałem prostą odpowiedź.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: A ja myślę, że dałem prostą odpowiedź
    Myślenie ma kolosalną przyszłość ! Brawo... :wink:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]Tu się nie zawiesza , tylko eliminuje na podstawie donosów.. Nie jeden z uczestników się o tym przekonał. Wystarczy donos....
    A może znalazł się jakiś wredny użytkownik, który Cię nie lubi i który pięć razy się przelogował, za każdym razem z innym IP i pięć razy kliknął w czerwony koszyk?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]Tu się nie zawiesza , tylko eliminuje na podstawie donosów.. Nie jeden z uczestników się o tym przekonał. Wystarczy donos....
    A może znalazł się jakiś wredny użytkownik, który Cię nie lubi i który pięć razy się przelogował, za każdym razem z innym IP i pięć razy kliknął w czerwony koszyk?
    To tylko mogłeś być Ty imbryczku666. Zresztą, jak zwykle, pomyliłeś forum , tu nie ma koszyczków, zwłaszcza czerwonych...:bigsmile:
    Komentarz edytowany KubaP
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.