Regulamin rozliczenia wody i ciepła

EDDIEEDDIE Użytkownik
Czy ktoś mógłby udostępnić regulamin rozliczenia wody i ciepła?
Mam na myśli sytuację, gdy do wspólnoty dostarczana jest tylko zimna woda z wodociągów, a ciepło z PECu. Ciepła woda jest otrzymywana z ogrzania zimnej w naszym węźle cieplnym.
Posiadamy wodomierze na wodę i mierniki ciepła na wejściu do każdego lokalu i główne liczniki na wejściu do budynku.

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Może masz rację, może nie
    Nie rozumiem ludzi ekscytujących się liczba postów na forach, ale wiem, że tacy są.
    A linki może się komuś przydadzą, bo więcej ludzi czyta to forum niż pisze. Niektórzy z nich dowiedzą się, że w ogóle istnieje coś takiego jak regulamin rozliczania ciepła :wink:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] MirekL:[/cite]koziorozka - tu nie chodzi aby zlapać króliczka ale gonić go...
    EDDIE - ekspert tego forum ,musi lapać punkty żeby dogonić KubęP i uciec ownerowi.
    W osteczności pozostanie ogloszenie wyników totka.:bigsmile:
    JG ty naprawdę nie znasz zasad tej gonitwy , czy udajesz ...
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1

    Dokładnie o coś takiego, dzięki.
    Na google jest tego zbyt dużo, dlatego podałem szczegóły naszej wspólnoty dość charakterystycznej chyba dla nowych wspólnot.

    PS W jakim celu niektórzy strzępią sobie końce palców na wypisywanie swoich wypocin?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2011
    Na google jest tego zbyt dużo, dlatego podałem szczegóły naszej wspólnoty dość charakterystycznej
    chyba dla nowych wspólnot.
    No niestety znowu niewłaściwy wniosek . Nowe nieruchomości wielolokalowe moją indywidualne węzły ciepła , na podstawie których właściciel lokali bezpośrednio podpisują umowy na dostawę energii cieplnej bezpośrednio z dostawcą.

    http://www.spec.waw.pl/o_firmie/o_nas/projekty/wezly_indywidualne_dla_warszawy
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No i znowu ZONK:bigsmile:
    Nowe nieruchomości wielolokalowe moją indywidualne węzły ciepła...

    Skąd ta pewność w tym twierdzeniu? Może jakiś artykuł podasz na udowodnienie tego wywodu?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]No i znowu ZONK:bigsmile:
    Nowe nieruchomości wielolokalowe moją indywidualne węzły ciepła...
    Skąd ta pewność w tym twierdzeniu? Może jakiś artykuł podasz na udowodnienie tego wywodu?
    Więcej wiary, kolego ... i jako przedstawiciel niedowiarków proponuje ci wycieczkę po nowo wybudowanych osiedlach w Warszawie , Wrocławiu , Krakowie ... a może wiara w ludzi wróci ... nie tylko w sygnaturki ...
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pytałem o dowód twojego wywodu, a dostaję kolejne wywody, które można o kant ( . ) rozbić, a przy tym powoływanie się na wiarę:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]Pytałem o dowód twojego wywodu, a dostaję kolejne wywody, które można o kant ( ....) rozbić, a przy tym powoływanie się na wiarę:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    No niestety żadnej sygnaturki z Sądu prowincjonalnego nie podam ci , bo ona nie istnieje , a ty tylko w to wierzysz ,:bigsmile:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dajesz w ten sposób dowód, że twoje wpisy, twierdzenia, opinie są wyssane z palca, albo są twoim pobożnym życzeniem. W żaden sposób nie przyznasz się do wypisywanych bzdur, idziesz w zaparte, odkręcając kota ogonem, a to żałosne nie tylko na forum internetowym.
    Inni ocenią takie zachowanie, niech każdy ma tą świadomość.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: Dokładnie o coś takiego, dzięki.
    Podejrzanie piejesz z zachwytu. Musisz koniecznie przeprosić się z wujkiem Google'm :wink: A jak do tej pory rozliczaliście sobie - bez regulaminu - i ciepło (c.o. i c.w.u) i zimną wodę.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jeszcze nie rozliczaliśmy.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jeszcze nie rozliczaliśmy
    Powodzenia w "regulaminowym" rozliczaniu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.