Licznik ilości postów

EDDIEEDDIE Użytkownik
edytowano sierpnia 2011 w O Forum
Coś jest nie halo z licznikiem postów.
W tej chwili KubaP ma na liczniku 5 postów, a przejrzałem wszystkie dzisiejsze posty w wątkach i tam nie ma ani jednego postu KubyP:shocked:
O so chozi???:shocked:

screenhunter09aug011106.jpg

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Odpowiedź jest prosta: na twój wniosek Admin je po prostu usunął wpisy KubyP,
    szkoda, że nie działa to w odwrotna stronę i wobec wszystkich. Ten post tez zostanie usunięty. :shamed:

    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> EDDIE - Przed kliknięciem "wyślij odpowiedź" pomyśl, co twój post wnosi do tematu? <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Posty, które zostały usunięte ze względu na naruszenie regulaminu Forum są również zliczane przez system.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Dzięki za wyjaśnienie.
    [cite] KubaP:[/cite]Odpowiedź jest prosta: na twój wniosek Admin je po prostu usunął wpisy KubyP, szkoda, że nie działa w odwrotna stronę i wobec wszystkich. ten post tez zostanie usunięty. :shamed:

    Po pierwsze nie pisałem żadnego wniosku o usunięcie jakiegokolwiek postu.
    To, że forum jest zaśmiecone bzdurnymi, nic nie znaczącymi, zaczepnymi, prowokacyjnymi, niegrzecznymi postami pisałem niejednokrotnie i podtrzymuje to dalej, a przykład z usuniętym twoimi postami dobitnie o tym świadczy.
    Po drugie, moderacja forum działa w każdą stronę wobec wszystkich bez wyjątku.
    Po trzecie, klasyfikacja ilości postów jest w takim razie bardzo, ale to bardzo nierzetelna.
    Po czwarte, user KubaP jest liderem w jeszcze jednej klasyfikacji (tak sądzę) - ilości usuniętych postów.
    Po piąte, należy mieć nadzieję, że ktoś pójdzie po rozum do głowy, albo...
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Po pierwsze nie pisałem żadnego wniosku o usunięcie jakiegokolwiek postu.
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]Posty, które zostały usunięte ze względu na naruszenie regulaminu Forum są również zliczane przez system.
    Zapominałeś dodać, że posty na priva liczą się ... (podwójnie )
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie rozumiem tego zainteresowania liczbą postów, ale jeśli już licznik jest, to powinien albo odejmować usunięte i prywatne, albo pokazywać wszystko, czyli np.
    admin - 15 (w tym usuniętych - 4, prywatnych - 0) :wink:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Też, Nie rozumiem tego zainteresowania liczbą postów przez pewną grupę uczestników tego forum.
    Nie rozumiem też tego , że są tolerowane przez Admnina wpisy tzw pogawędki towarzyskie, w których bryluje EDDIE

    Dla mnie rankingi mają drugorzędne znaczenie, jak np. plebiscyt na ... miss forum ....:shocked::rose:
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Moduł nie zlicza już tych postów, które zostały usunięte.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Moduł nie zlicza już tych postów, które zostały usunięte.
    fajnie być myszką doświadczalną...:confused:
    Komentarz edytowany KubaP
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.