oceny Oooo i Eeee

koziorozkakoziorozka Użytkownik
edytowano sierpnia 2011 w O Forum
Zamiast ocen pozytywnych się pojawiły
Oooo = zdziwienie?
Eeee = nudne, szkoda?
Jednak "opis systemu oceny komentarzy" się nie zmienił
A może - jak już koniecznie jakieś oceny mają być - to wystarczyłyby małe obrazki kciuk do góry i kaktus?

Komentarze

  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    to wystarczyłyby małe obrazki kciuk do góry i kaktus?


    Kaktus to bardzo ładna roślinka, zostawmy go w spokoju :smile:
    Jeśli ma być kciuk do góry, to może być także kciuk w dół.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Oooo, Eeee
    Mnie się zupełnie z czymś innym kojarzą te "przydechy"... Brakuje jeszcze: Uuuu, Beee, Hmmm, Fuuu i... Mniam-Mniam :wink: Te "oceny" przecież niczemu nie służą.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Koziorożka, ot tak przydzieliłem Ci Oooo.

    W zasadzie chciałem wypróbować na kimś, czy mogę jednocześnie przydzielić Oooo i Eeee, które by się zneutralizowały. Padło na Ciebie.
    Przy okazji okazało się, że można przydzielić tylko Oooo, albo Eeee.
    No i przy okazji masz ode mnie Oooo. : )

    Mam nadzieję, że się nie gniewasz za użycie Cię do eksperymentu.

    Pozdrawiam.
    Komentarz edytowany czajnik5
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja też pragnę poeksperymentować :wink:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Śmieszne jest to, że user irenalo, który przedwczoraj się zarejestrował, nie zabierał głosu w dyskusji, przyznaje mi Eeee w poście o "szanowaniu kaktusów":bigsmile:
    Tym śmieszniejsze, że nie ma licznika ocen Eeee.
    Podobna sytuacja z userem exist, który zdaje się egzystuje tylko w celu dodawania ocen...
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    oprócz kciuka w górę i w dół ja chyba często używałabym obrazka ubijaczki/trzepaczki do bicia piany :tongue:
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE - najśmieszniejsza to jest odpowiedź na pytanie ,w jakim celu Ty tu egzystujesz. Po wyeliminowaniu KubyP jestes tu znawcą wszystkiego, przy Tobie nawet owner "przybladl". Wieszczę ,że w sierpniu pobijesz rekord świata tego forum, conajmniej 500 wpisów.:bigsmile:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    MirekL, nie ilość tylko jakość się liczy:bigsmile:

    Jadę za tydzień na żagle, więc tych postów nie będzie nawet w połowie tyle co KubyP w lipcu:wink:


    Co do egzystencji na forum...
    Z moich pierwszych postów, z początku roku i z wiosny dowiedziałbyś się, że jestem w zarządzie nowo powstałej wspólnoty i chłonę wiedzę jak gąbka, a to tylko dlatego, bo chcę mieszkać w jak najlepszych warunkach, w dobrze funkcjonującej wspólnocie. Dodatkowo deweloper nasz przekręcił na klika tematów i teraz musimy wszystko sami organizować i dochodzić od dewelopera. Podjąłem się tego i pomimo prowadzenia działalności i braku czasu chcę klika rzeczy wyprowadzić jak najszybciej.

    Czy ta odpowiedź cię śmieszy?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    nie ilość tylko jakość się liczy
    No dobrze, tylko jak się liczy jakość ? Jakoś... ?
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE - mnie ta odpowiedź nie śmieszy ale mnie cieszy, że jest uczciwa , bo mówisz prawdę. Niestety Twoja "nadgorliwość" we wszystkich wątkach jakie tylko się pojawiają, i mentorski ton doradcy od wszystkich spraw jest troche niepoważny.:bigsmile:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    nie ilość tylko jakość się liczy
    No dobrze, tylko jak się liczy jakość ? Jakoś... ?

    Są sposoby, zostaw to innym, znajdą się tacy co ogarną ten problem.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]Śmieszne jest to, że user irenalo, który przedwczoraj się zarejestrował...
    Ja tam bardzo się cieszę, że się zarejestrował(a). Znam Irenalo skądinąd.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Dlaczego niektórzy userzy nie posiadają opcji Eeee np EDDIE-doradca.?
    https://forum.zarzadca.pl/discussion/3326/oceny-oooo-i-eeee/#Item_9

    A w ogóle jak ta "nowość" działa (Oooo . Eeee)
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Już chyba załapałem .:neutral:
    Każdego usera można raz dziennie,jeden jego wpis ocenić na Eeee, później następuje blokowanie tej skali ocen tego samego usera; natomiast tego samego usera dziennie można ocenić na Oooo do woli... każdy inny jego wpis.
    O co w tym systemie chodzi ? , bo na pewno nie na promowaniu merytorycznych wpisów.
    Posty o znamionach towarzyskich będą miały się dobrze.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A w ogóle jak ta "nowość" działa (Oooo . Eeee) ?
    Czajnik5 szczegółowo to nieco wyżej wytłumaczył.
    O co w tym systemie chodzi ?
    Zastanów się, a musi... :wink:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    A w ogóle jak ta "nowość" działa (Oooo . Eeee) ?
    Czajnik5 szczegółowo to nieco wyżej wytłumaczył. :wink:
    https://forum.zarzadca.pl/discussion/3326/oceny-oooo-i-eeee/#Item_4
    a co takiego wytłumaczył?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    a co takiego wytłumaczył ?
    Wytłumaczył, że "można przydzielić tylko Oooo, albo Eeee ". Meee nie wchodzi w rachubę (przynajmniej narazie)... :bigsmile:
    P.S. Tak na marginesie, ty się sam... odwiesiłeś ?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]P.S. Tak na marginesie, ty się sam... odwiesiłeś ?
    Masz jakiś problem z tym związany?
    Wytłumaczył, że "można przydzielić tylko Oooo, albo Eeee ". Meee nie wchodzi w rachubę (przynajmniej narazie)...
    To, że można , to widać gołym okiem, wytłumacz mi dlaczego blokowana jest opcja Eeee jeżeli ją przyznasz . W innym wpisie "obdarowanego" jest ona blokowana ?
    Ani Meee ani Beee https://forum.zarzadca.pl/discussion/3326/oceny-oooo-i-eeee/#Item_3
    takich opcji (na razie ) Wielki brat nie przewiduje - tu się z tobą zgadzam.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: Masz jakiś problem z tym związany ?
    Ja nie, ale jeden forumowicz - tak ! :wink: Co sądzisz o etykietkach (profil) przyznawanych za "zasługi" na Forum: doradca, ekspert i użytkownik. Nie uważasz, że można rozszerzyć te propozycje !?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    [cite] elan124:[/cite]
    KubaP: Masz jakiś problem z tym związany ?
    Ja nie, ale jeden forumowicz - tak ! :wink:
    To juz jego problem, i jego Towarzystwa.
    [cite] elan124:[/cite]Co sądzisz o etykietkach (profil) przyznawanych za "zasługi" na Forum: doradca, ekspert i użytkownik.
    Nie uważasz, że można rozszerzyć te propozycje !?
    Jestem przeciwny tej tytułomanii . To jest profanacja podstawowych zasad netykiety na forach . Wszycy uczestnicy są równi.
    A niby czym Ty się różnisz od takiego "okrzykniętego" - Doradcy, Eksperta.?:bigsmile: [align=right](...) admin[/align]

    Typowym przykładem może być user E. . Ma tytuł doracy , a sam głosi, że jest "żółtodziobem" z zakresu zarządzania nieruchomościami i przyszedł, tu na forum, by się uczyć i taki ktoś nosi tytuł DORADCA.

    Przypomina mi to zabawy z piaskownicy, mający związek "kim są rodzice dziecka" - i odpowiednie "traktowanie"....
    "ty się z tym możesz bawić a z tym raczej nie , bo jego ....":confused:

    Tu na forum wszyscy, oprócz moderatora, powinni być Użytkownikami. Tak jak członkowie Zarządu WM, są równi wobec siebie , nie ma żadnej tytułomanii i większych praw czy przywilej, wywyższania się. To jest zdrowe rozwiązanie, nie będące zarzewiem konfliktów międzyludzkich.
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: A niby czym Ty się różnisz od takiego "okrzykniętego" - Doradcy, Eksperta
    No wiesz... przede wszystkim brakiem doświadczenia i tak długiej praktyki w zakresie problematyki wspólnot mieszkaniowych.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam, witam i o zdrowie pytam.

    Do szanownej administracji:
    Skoro temat wypłynął mimochodem, to mam pytanie: czy zmiana etykietki jest jednokierunkowa, czy w obie strony?
    Ja bardzo chciałbym być użytkownikiem. Proszę coś z tym zrobić. Jutro rano się loguję i chcę być użytkownikiem.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    Zarzadca.plZarzadca.pl Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ranking i ranga użytkownika realizuje dwa cele:
    - chcemy wyrazić podziękowanie dla użytkowników, którzy angażują się w pomoc innym użytkownikom,
    - przekazujemy informację, że w danym miesiącu w większości podzielamy poglądy Doradcy na tematy poruszane w wątkach, w przypadku Eksperta prawie zawsze zgadzamy się z jego opiniami,

    Głównym kryterium oceny użytkownika jest jakość wypowiedzi oraz statystyki.

    Użytkownik w randze Doradca, Ekspert lub Ekspert Miesiąca nabywa uprawnienia do umieszczenia własnego wpisu w KATALOGU OFERT oraz w LOKALIZATORZE OFERT w pełnej opcji promocyjnej na okres jednego roku.

    więcej:
    https://forum.zarzadca.pl/page/jak_zostac_ekspertem_miesiaca
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    [cite] Zarzadca.pl:[/cite]Ranking i ranga użytkownika realizuje dwa cele: (...) Głównym kryterium oceny użytkownika jest jakość wypowiedzi oraz statystyki.
    Czy aby realizuje te cele? Przecież "ocena" wpisu jest subiektywna, monotoniczna.
    Wystarczy popatrzeć na rankingi tworzone wg tej idei.
    Odczucie użytkowników forum jest co najmniej dyskusyjne.:wink:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zarządco, pisałeś wcześniej, że ranga użytkownika ma realizować jakieś cele.
    Czy przyjmujesz za uzasadnione odbieranie rang userom, którzy jako "funkcyjni" nie realizują pewnych celów albo/i ich zachowanie nie jest godne posiadanej rangi?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: Czy przyjmujesz za uzasadnione odbieranie rang userom
    Jestem przeciwko odbieraniu jakichkolwiek rang nabytych na Forum (są inne kary w przypadku "niesubordynacji"). Co innego, dobrowolne się ich zrzeczenie.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    proszę o cierpliwość, poczekajmy na nowy regulamin.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    Cierpliwość piszesz... OK.

    Śmiesznym wydaje się, gdy "drugoplanowa" działalność na tym forum jednego z Doradców sprowadza się do częstowania negatywnymi ocenami innego usera kiedy tylko jest możliwe bez uzasadnienia i bez sensu. Chyba każdy to widzi.
    Ja to olewam, ale z forum nie można robić śmietnika.
    Komentarz edytowany EDDIE
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: gdy "drugoplanowa" działalność na tym forum jednego z Doradców sprowadza się do częstowania negatywnymi ocenami innego usera kiedy tylko jest możliwe bez uzasadnienia i bez sensu
    Ja bardzo szanuję wypowiedzi Doradców, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że ich wiedza i doświadczenie zostało docenione przez władze Forum, w postaci nadania im swoistej i istotnej rangi.
    EDDIE: z forum nie można robić śmietnika.
    To go nie olewaj... :wink:
    EDDIE: Mnie to olewam
    A mnie wiszę.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    [cite] elan124:[/cite]
    EDDIE: z forum nie można robić śmietnika.
    To go nie olewaj... :wink:

    Nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym olewaniem forum lub śmietnika...:confused:

    PS Mnie = Ja. Już poprawiłem.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    EDDIE: Nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym olewaniem forum lub śmietnika...
    Ty taki akuratny, dbały o kulturę języka, nie wiesz o co biega ? Dlatego nie rozumiem jak mogło pojawić się u ciebie takie rynsztokowe słownictwo (olewać = lekceważyć, okazywać pogardę, okazywać wzgardę, pogardzać ) w stosunku do twojego kolegi z Forum i to "funkcyjnego" z rangą. Właśnie w ten sposób możesz zrobić z Forum śmietnik.
    EDDIE: Mnie = Ja
    Ciekawe... :wink: P.S. Pisz zdanie po zdaniu, to nie będziesz miał takich dużych prześwitów, wolnych przestrzeni i białych "plam" w tekście.
    Komentarz edytowany elan124
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    Kto zablokował opcje Eeeeee ?
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]kolegi z Forum i to "funkcyjnego" z rangą.
    Czy jak ktoś napisze troczę więcej postów, to staje się funkcjonariuszem forum? To śmieszne. :smile:
    Nawiasem mówiąc, EDDIE też ma rangę "Doradcy", więc zgodnie z Twoim uniżonym podejściem do funkcjonariuszy, jemu jako "koledze z forum i to funkcyjnemu z rangą" też należy się czapkowanie z Twojej strony. Trochę konsekwencji.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Posesja: zgodnie z Twoim uniżonym podejściem do funkcjonariuszy
    Trafiłeś jak kulą w płot. Szanuję czyjeś zdanie, ale nie stosuję takiego "wybrednego" słownictwa, pisząc jednocześnie że nie należy zaśmiecać Forum. Ot co !
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]Kto zablokował opcje Eeeeee i Ooooo?

    Admin. A kto niby miałby możliwość to zrobić?

    Jestem przekonany, a moje przekonanie graniczy z pewnością, że to twoja zasługa w 99%.
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie wydaje mi się, żeby oceny pozytywne Oooo zostały zablokowane.
    Wypróbowałem na poście KubyP i działa: https://forum.zarzadca.pl/discussion/3326/oceny-oooo-i-eeee/#Item_33
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    [cite] EDDIE:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]Kto zablokował opcje Eeeeee ?
    Admin. A kto niby miałby możliwość to zrobić?
    Jestem przekonany, a moje przekonanie graniczy z pewnością, że to twoja zasługa w 99%.
    Nie bądź taki skromy... twoje raczki też w tym brały udział......
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada 2011
    Przyznajemy, że wprowadzanie ocen negatywnych lub Eeee nie przyniosło pozytywnego efektu, stąd decyzja administracji forum o jego usunięciu.
    Pozostawiona jest Funkcja "podziękuj-oceń pozytywnie", z której korzystamy aby podziękować za udzieloną odpowiedź.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]Przyznajemy, że wprowadzanie ocen negatywnych lub Eeee nie przyniosło pozytywnego efektu, stąd decyzja administracji forum o jego usunięciu.
    Pozostawiona jest Funkcja "podziękuj-oceń pozytywnie", z której korzystamy aby podziękować za udzieloną odpowiedź.
    :bigsmile:
    To nie jest forum towarzyskie , przynajmniej ja tak uważam , ale forum praktycznego zarządzania nieruchomościami przez WM , wiec nagradzanie tylko dlatego, że ktoś coś napisał pod publiczkę, uważam nie na miejscu .
    Oceny negatywnie Eeeee mają na miejscu informować by tak nie postępować we WM jak pisze user.

    Ta sytuacja, jaka się obecnie wytworzyła na Forum,( preferowania przez Admina) zaczyna mi przypominać pewną partie wodzowską...
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]nagradzanie tylko dlatego, że ktoś coś napisał pod publiczkę, uważam nie na miejscu.
    Nie tylko dlatego.
    Możesz znaleźć inne powody, żeby podziękować czy ocenić pozytywnie.
    Możesz też nie używać tej opcji.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    Nagradzanie przypomina mi tresurę zwierząt w cyrku , czy o to chodzi na tym forum?...

    Po co mam nagradzać wpisy, które namawiają do pójścia w ślepa uliczkę ... uważam, że jest to nieuczciwe ...
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    (...)admin

    Tekst o udziale moich rączek mnie bardzo rozbawił:bigsmile:
    Po pierwsze primo, nie mam uprawnień by wprowadzać na forum zmiany tego typu jak blokada różnych opcji, a po drugie primo, niejednokrotnie pisałem na forum w sposób jawny o mojej dezaprobacie negatywnych ocen, temat Eeee

    Jeszcze bardziej rozbawił mnie tekst o partii wodzowskiej:bigsmile:
    Po pierwsze primo, nie bardzo wiem, którą partię miałeś na myśli, znam ich kilka, a po drugie primo, trzeba sobie zdawać sprawę, że po to, by takie forum trzymać w ryzach, należy podejmować niepopularne i niepopulistyczne decyzje, które z całą pewnością nie wszystkim userom będą się podobać.

    Oceny negatywnie Eeeee mają na miejscu informować by tak nie postępować we WM jak pisze user.

    Gdyby tak na prawdę było i gdybyś tak postępował, nie dawałbyś ocen Eeee w postach nie związanych z tematyką wspólnot, w działach O FORUM lub WOLNE TEMATY.
    (...) admin
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    :wink:
    [cite] admin:[/cite]Przyznajemy, że wprowadzanie ocen negatywnych lub Eeee nie przyniosło pozytywnego efektu, .
    Uważam, że przyniosło ... znalazła się grupa userów która nie życzy sobie by byli oceniani negatywnie
    ( bo nikt ich w życiu nie oceniał, nawet nie mógł ocenic inaczej tylko tak jakby oni sobie tego życzyli)
    i stąd ta decyzja ... innego wytłumaczenia nie ma.

    Ocena osobowości zawsze ma plusy ( oceny pozytywne ) oraz minusy ( oceny negatywne) na tym polega asertywność ocen.
    Pozostawienie tylko ocen pozytywnych jest tresurą ludzkich postaw inaczej mówiąc jest dyktatem WBrata.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]znalazła się grupa userów która nie życzy sobie by byli oceniani negatywnie[/b]

    Odkrycie roku!!!
    Stwierdzenie, że istnieje ktoś, kto nie życzy sobie negatywnej oceny zasługuje na odkrycie roku!

    :bigsmile:
    [cite] KubaP:[/cite]
    Ocena osobowości zawsze ma plusy ( oceny pozytywne ) oraz minusy ( oceny negatywne) na tym polega asertywność ocen.
    Pozostawienie tylko ocen pozytywnych jest tresurą ludzkich postaw inaczej mówiąc jest dyktatem WBrata.

    Błąd podstawowy tkwi w tym, że ktoś za pomocą ocen na forum stara się oceniać osobowość zamiast merytoryczne wartości wypowiedzi.

    Decyzje właściciela i zarządcy forum pozostawmy właścicielowi, tak jak w wspólnocie. To właściciel decyduje. Dla osób z zewnątrz może to być dyktatura, dla właściciela wolna, własna decyzja i wybór.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    EDDIE: Błąd podstawowy tkwi w tym, że ktoś za pomocą ocen na forum stara się oceniać osobowość zamiast merytoryczne wartości wypowiedzi
    Błąd podstawowy tkwi w tym, że ty wielokrotnie starasz się być największym autorytetem na Forum, poprzez stanowcze próby narzucanie własnej opinii. Jest to żałosne, szczególnie wtedy kiedy polemizujesz z KubąP.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    :wink:
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    [cite] elan124:[/cite]
    EDDIE: Błąd podstawowy tkwi w tym, że ktoś za pomocą ocen na forum stara się oceniać osobowość zamiast merytoryczne wartości wypowiedzi
    Błąd podstawowy tkwi w tym, że ty wielokrotnie starasz się być największym autorytetem na Forum, poprzez stanowcze próby narzucanie własnej opinii. Jest to żałosne, szczególnie wtedy kiedy polemizujesz z KubąP.

    Żałosne są twoje próby wciskania mi dziecka w brzuch, szczególnie w sytuacjach kiedy odnoszę się do wypowiedzi KubyP.

    Elan, pozostaw próby oceny mojej osobowości i innych userów także, a zajmij się pisaniem na tematy wspólnotowe. Atmosfera na forum na pewno będzie duuużo lżejsza.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada 2011
    EDDIE: ELAN: a zajmij się pisaniem na tematy wspólnotowe. Atmosfera na forum na pewno będzie duuużo lżejsza.
    I znowu to samo...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.