Opcja usuwania posta w edycji

EDDIEEDDIE Użytkownik
edytowano sierpnia 2011 w O Forum
Czy jest możliwe dodanie opcji usuwania własnego posta włączając jego edycję?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Usuń tekst , postaw tylko kropkę lub kwiatek lub buźkę i będzie kul. Admin takie wpisy wycina w pień (chyba)
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak dla mnie, to nie metoda, aczkolwiek stosuję ją. Admin o tym wie.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] EDDIE:[/cite]Czy jest możliwe dodanie opcji usuwania własnego posta włączając jego edycję?
    Ze względu na zachowanie ciągłości Informacji w wątku nie jest to możliwe.
    Metoda wskazana przez KubęP jest najbardziej odpowiednia.

    z regulaminu:
    W dbałości o zachowanie ciągłości Informacji tworzonej przez różnych użytkowników dodając Informacje na Forum użytkownik może ją edytować bez zapisywania historii jej zmian przez okres 60 minut. Po upływie 60 minut wszystkie zmiany wprowadzone przez użytkownika Forum są trwale zapisywane w historii Informacji.
    
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Na innym forum spotkałem się z tym, że post mógł być usunięty przez usera w ciągu godziny od napisania, później opcja usunięcia posta nie była aktywna.
    To zapobiega zmianie ciągłości dyskusji i grzebaniu w dawnych dyskusjach.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Najlepsza jest taka opcja, która umożliwia autorowi usunięcie swojego wpisu do czasu dodania nowego wpisu przez innego użytkownika. Nie powinno mieć znaczenia, czy to jest 15 sekund, godzina, 2 miesiące, czy 10 lat.

    Chyba zgodzimy się wszyscy, że nie ma w takim przypadku mowy o przerwaniu ciągłości dyskusji, niezależnie od tego, ile czasu upłynęło.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Tę "ciągłość dyskusji" zawsze mogę przerwać, bo mogę edytować nawet bardzo starego posta, więc to słaby argument
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Prawda. To dlatego właśnie - jak mi się zdaje - wprowadzono historię edycji, choć uważam, że i tak to nie jest idealne rozwiązanie. Nie każdemu się chce wnikać w historię edycji postów. W mojej opinii możliwość edycji powinna być blokowana automatycznie w momencie dodania wpisu przez innego użytkownika, tak samo, jak możliwość usuwania.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    jezynka30jezynka30 Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    Usuń tekst , postaw tylko kropkę lub kwiatek lub buźkę i będzie kul. Admin takie wpisy wycina w pień (chyba)
    To który znaczek w końcu? bo popełniłam ten nieszczęsny błąd i wpisałam post pod postem - zorientowałam się po chwili, edytowałam, wstawiłam kropkę i nadal jest !!!!:confused:
  • Opcje
    ownerowner Użytkownik
    edytowano listopada -1
    popełniłam ten nieszczęsny błąd i wpisałam post pod postem
    Nie wiem, na czym polega to nieszczęście lub błąd? Mnie to nie przeszkadza.
    Ważne, czy pisze się na temat, kulturalnie i po polsku.
    Ciekawe, że nie zwraca na to uwagi admin, tylko niektórzy przewrażliwieni użytkownicy.
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ciekawe, że nie zwraca na to uwagi admin, tylko niektórzy przewrażliwieni użytkownicy.

    Widocznie Admin zwraca uwagę na uwagi niektórych użytkowników.
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2011
    po chwili, edytowałam, wstawiłam kropkę i nadal jest !!!!
    Daj adminowi czas, może jest na urlopie, może śpi, może ma coś ważniejszego do roboty
    A jak śpi, to go nawet czterema wykrzyknikami nie obudzisz :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.