uchwała a moc zamówiona

helenkamhelenkam Użytkownik
edytowano września 2011 w Zarządzanie Nieruchomościami
Czy zmiana mocy zamówionej wymaga podjęcia uchwały?
Porozumienie dotyczące regulaminu rozliczania strat na przesyle w sytuacji gdy występują róznice wskazań pomiędzy ciepłomierzem głównym a sumą wszystkich ciepłomierzy zamontowanymi na powrocie w poszczególnych nieruchomościach.( podpisuje zarząd na podstawie uchwały czy bez uchwały?

Komentarze

  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    zmiana mocy zamówionej - zarząd
    zmiana regulaminu rozliczeń - uchwała
    porozumienie - nie rozumiem kogo z kim
  • Opcje
    helenkamhelenkam Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Porozumienie zawarte pomiędzy 6 wspólnotami, korzystającymi z jednego węzła
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czyli ten regulamin rozliczeń ma być jednakowy dla 6 wspólnot?
    6 zarządów dogaduje między sobą tekst regulaminu rozliczeń. Każda wspólnota uchwala go bez żadnych zmian.
    O to chodzi?
  • Opcje
    helenkamhelenkam Użytkownik
    edytowano listopada -1
    oczywiście ale mam wątpliwości czy można bez uchwały gdyż musimy wypracować kompromis jak dzielimy różnicę wskazań GJ, i tak samo w sytuacji jeśli przekroczymy moc zamówioną
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    mam wątpliwości czy można bez uchwały
    Dlatego proponuję rozwiązanie z uchwałą = zarządy dogadują się nieformalnie, ustalają identyczny tekst uchwały "regulamin rozliczeń" dla 6 wspólnot
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano września 2011
    [cite] helenkam:[/cite]oczywiście ale mam wątpliwości czy można bez uchwały gdyż musimy wypracować kompromis jak dzielimy różnicę wskazań GJ, i tak samo w sytuacji jeśli przekroczymy moc zamówioną
    A co macie zapisane w umowie o dostawie energii cieplnej do wspólnoty? (6 wspólnot)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.