zakup programu mmsoft

lukasz..lukasz.. Użytkownik
edytowano stycznia 2012 w Wolne tematy
Witam,

Księgowa zrezygnowała z pracy i muszę sam się zając księgowością wspólnoty 60 mieszkań, jaki program kupić w cenie ok 1000 zł, nie mamy mediów(woda,ogrzewanie).
Pozostają koszty utrzymania nieruchomości, wynagrodzenia, zaliczki na koszty utrzymania i na fundusz remontowy.
Program jaki wymieniłem w tytule jest dość rozbudowany, może są prostsze?tańsze?
Może jakieś doświadczenia z tą firmą macie?

Pozdrawiam

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano stycznia 2012
  • Opcje
    lukasz..lukasz.. Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]weles2fk
    http://www.weles2fk.com/index.php/Weles2FK

    Dzięki ale ten program przekracza nasz budżet ok 3 razy;]
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
  • Opcje
    rajazrajaz Użytkownik
    edytowano stycznia 2012
    Polecam BazaN. W zeszłym roku wdrożyłem w swojej wspólnocie oraz w kilku innych. Całkiem dobre rozwiązanie za przystępną cenę. Program posiada tzw. asystenta, który bardzo pomaga w wykonaniu konkretnych rzeczy w programie, co znacznie ułatwia rozpoczęcie pracy z programem. Składa się z dwóch modułów: Wspólnoty Mieszkaniowe oraz FK.Myśłę, że spokojnie zmieścisz się w kwocie 1000 zł. Gdybyś miał jakieś pytania to chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami w pracy z tym programem.
  • Opcje
    lukasz..lukasz.. Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zamówiłem program mmsoft i mam nadzieje że będe zadowolony. Może ktoś ma i się podzieli doświadczeniem?
    BazaN wychodzi prawie 1300 zł.
  • Opcje
    wm2abcwm2abc Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Polecam program ADM firmy BEWA - http://bewa.waw.pl
    Cena BRUTTO od 26 do 100 lokali - 615,00zł :thumbup: :thumbup::thumbup:

    Bardzo prosty program dla wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości do naliczania czynszu, rozliczania wpłat, mediów i kosztów

    ADM to program komputerowy, przeznaczony dla zarządców nieruchomości, administratorów spółdzielni mieszkaniowych, zarządów wspólnot mieszkaniowych samodzielnie lub przy pomocy księgowych prowadzących rozliczenia lokali. Działa w środowisku Windows.

    Program oferuje bogatą gamę funkcji, między innymi do:
    * tworzenia dowolnych pozycji czynszu,
    * naliczania należności w dowolnym cyklu,
    * naliczania odsetek karnych od wybranych pozycji należności z dowolną datą,
    * rejestrowania odczytów liczników i obliczania zużycia mediów,
    * rejestrowania i rozliczania kosztów utrzymania nieruchomości,
    * obliczania stawek czynszu w funkcji kosztów, zużycia mediów, udziałów, powierzchni lub liczby osób,
    * redagowania i drukowania pism do mieszkańców,
    * drukowania rozliczeń należności, wpłat i kosztów,
    * tworzenia konfigurowanych sprawozdań, np. z wykonania planu rocznego lub stanu kont księgowych,
    * importowania i eksportowania danych z i do arkuszy kalkulacyjnych.
    Cennik i zasady licencjonowania

    Ceny nie zależą od liczby budynków ani liczby komputerów, na których jest zainstalowane, a jedynie od liczby i wielkości wspólnot lub spółdzielni.
    Cena licencji na używanie programu 400 zł
    Cena za każdą wspólnotę o liczbie lokali nie przekraczającej 25 50 zł
    Cena za każdą wspólnotę o liczbie lokali nie przekraczającej 100 100 zł
    Cena za każdą wspólnotę o liczbie lokali ponad 100 150 zł

    Niniejszy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie. Przy zakupie powyżej 10 wspólnot - ceny mogą być negocjowane.
    Do podanych cen należy doliczyć stosowny podatek VAT.
    Prowadzimy sprzedaż wyłącznie dla firm lub osób prowadzących działalność gospodarczą.
    Licencja jest bezterminowa: prawo do użytkowania programu jest nieograniczone w czasie.

    Przykład
    Cena licencji za program do obsługi jednej wspólnoty o liczbie lokali ok. 20 i jednej wspólnoty o liczbie lokali ok. 50 wyniesie: 400 + 50 + 100 = 550 zł netto. Jeżeli liczba wspólnot wzrośnie, wystarczy zapłacić jedynie za nowe wspólnoty.
    :thumbup:
  • Opcje
    kub.WirtualneOsiedlekub.WirtualneOsiedle Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Witam.
    Mogę polecić program www.wirtualneosiedle.pl który ułatwi prace
    administratorowi, osobą prowadzącym księgowość osiedla a także mieszkańcom.
    Dzięki temu programowi będą mieszkańcy mieli dostęp do swoich kont. Program
    ułatwia komunikację z mieszkańcami za pomocą e-mail / sms, umożliwia
    wczytywanie wciągów bankowych i automatycznie księguje, posiada innowacyjny
    mechanizm przeprowadzania głosowań, moduł galerii zdjęć, ogłoszeń i
    zgłaszania usterek. Więcej informacji na stronie http://WirtualneOsiedle.pl
    lub mogę osobiście odpowiedzieć na pytania mój e-mail
    Kuba@wirtualneosiedle.pl . Program można nabyć już za 24,99, a ja dodatkowo
    mogę udzielić dodatkowego rabatu przez 6 mc na hasło „Kuba”
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2012
    [cite] lukasz..:[/cite]

    Dzięki ale ten program przekracza nasz budżet ok 3 razy;

    To trzeba zwiększyć budżet ...na niskim budżecie niczego nie zwołujecie ... może ta opcja

    De Best Weles3.fk cwaniak.gif http://www.weles2fk.com/index.php/Korzysci_Weles3
  • Opcje
    madziamalamadziamala Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Chciałam odradzić program Mieszczanin. Całkowita porażka. Szukałam długo, wahałam się między probitem, w końcu zdecydowałam na mieszczanina, na tzw. SŁON. Program może i przyjazny, jak się go dokładnie pozna, jednak siedziba firmy jest tylko w Katowicach, brak oddziałów np. w zachodniej Polsce, co powoduje bardzo długie wdrażanie. Oczywiście "Panie" na infolinii próbują pomóc, jednak za każdym razem gdy się dzwoni, połączenie odbywa się z przypadkowo wolną osobą, której za każdym razem należy tłumaczyć problem od początku. A za każdą minutkę płacimy.... Często Panie poprawiają jedna drugą, to co jedna naniosła w poniedziałek, druga we wtorek usuwa twierdzą że to nieistotne....I znów przychodzi FV za konsultacje.
    Program nie jest pełny bez nakładki KASA bądź BANK, czyli nie dajcie się nabrać, że same SLONie czyli System Łatwej Obsługi Nieruchomościami wystarczy.
    Nie polecam więc, bo wydałam 5000 zł i nie jestem w stanie w pełni wykorzystać tego programu bez dodatkowych modułów. Brak oddziałów powoduje również, że rzadko są organizowane seminaria bądź szkolenia. Ogólnie Porażka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.