odpowiedzialność

arkadiuszarkadiusz Użytkownik
edytowano kwietnia 2012 w Wolne tematy
Czy jako nowy zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej mogę być odpowiedzialny za wszelkie decyzje sprawy dokumentacje i protokoły starego zarządu choć nie było jeszcze w pełni przekazania dokumentacji z lat ubiegłych. Czy mogę w sprawach z lat ubiegłych kierować interesantów do starego zarządu poprostu niech oni się tłumaczą jak zarządzali . Czy są na to jakieś przepisy , podstawy prawne zwalniające mnie z odpowiedzialności i z obowiązku przekazywania dokumentów których poprostu nie mam.

Komentarze

  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Przepraszam , a kim Ty jesteś? Zarzadcą nieruchomości we WM? Kogo się pytasz o podstawy prawne, czy ponosisz odpowiedzialność? Ty tam jesteś za karę?:bigsmile:
  • Opcje
    koziorozkakoziorozka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ty jesteś zarządca/administrator czy członek zarządu?
    Masz protokół zdawczo-odbiorczy dokumentacji wspólnoty?
    Jakich dokumentów ci brakuje?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Koziorozka: Jakich dokumentów ci brakuje ?
    :clap:
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] arkadiusz:[/cite]Czy jako nowy zarządca Wspólnoty Mieszkaniowej mogę być odpowiedzialny za wszelkie decyzje sprawy dokumentacje i protokoły starego zarządu choć nie było jeszcze w pełni przekazania dokumentacji z lat ubiegłych. Czy mogę w sprawach z lat ubiegłych kierować interesantów do starego zarządu poprostu niech oni się tłumaczą jak zarządzali . Czy są na to jakieś przepisy , podstawy prawne zwalniające mnie z odpowiedzialności i z obowiązku przekazywania dokumentów których poprostu nie mam.

    Poprzedni zarząd już nie reprezentuje wspólnoty mieszkaniowej, to obecny musi wyjaśnić sytuację, oczywiście należy wskazać przyczyny, dla których jest to utrudnione.

    Jeżeli dotychczasowy zarząd nie przekazał dokumentacji, obecny winien wystosować wezwanie.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.