Wolne tematy

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano maja 2012 w Wolne tematy
abwehrstelle_breslau - wszedleś na to forum jako niezadowolony z życia zarządca z Wroclawia, z apelem do admina o rzetelną dyskusję w sprawie np.podatkow.
A co teraz - dr. Jekyll & Mr Hide .
Słoma z butow, sarkazm i ironia, zakrzyczenie argumentow.
Forum stalo się maglem, z guru, kiedyś owner teraz KubaP.
I wszyscy zakonspirowani, nie mogą się ujawnić bo inni być może to przeczytają.
A prawda jest naga

User MirekL bierze lekcje u Jana Tomaszewskiego tego olimpijczyka ....

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano maja 2012
    a co z tym zaworkiem.... kto go trzyma?
  • Opcje
    abwehrstelle_breslauabwehrstelle_breslau Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Właśnie! kto trzyma zaworek???

    Nie chciałbym jednak zajmować pryncypialnego stanowiska w tej istotnej sprawie, choćby z tego powodu, że jestem nowy na tym forum... Ale zdążyłem się zorientować KuboP, że bryluje tu znakomity ekspert i zarazem wybitna osobowość -> MirekL

    Błagam zajrzyj do tego wątku MirkuL(!) i wypowiedz się: kto trzyma zaworek?
  • Opcje
    MirekLMirekL Użytkownik
    edytowano listopada -1
    abwehrstelle_breslau - wszedleś na to forum jako niezadowolony z życia zarządca z Wroclawia, z apelem do admina o rzetelną dyskusję w sprawie np.podatkow. A co teraz - dr. Jekyll & Mr Hide .Słoma z butow, sarkazm i ironia, zakrzyczenie argumentow.
    Forum stalo się maglem, z guru, kiedyś owner teraz KubaP. I wszyscy zakonspirowani, nie mogą się ujawnić bo inni być może to przeczytają. A prawda jest naga
    A co do "odpowiedzialności", to pełna zgoda! przy sprawach wspólnot, w których jestem tylko administratorem, konkretnie odbierając np telefon od wściekłego wykonawcy remontu, który nie otrzymał zapłaty ...rozciągam się wygodnie w fotelu i flegmatycznie (choć z ukrywanym rozbawieniem) doradzam "łapanie" zarządu (perfidnie już nie informując, ze ten przebywa aktualnie na wakacjach gdzieś na wyspach hula-gula :)) , ponieważ ja osobiście to natentychmiast wysłałbym mu te pieniądze, lecz z prostej przyczyny nie mogę tego uczynić -> nie dysponuję (jako administrator) kontem bankowym wspólnoty...

    w tej i innych podobnych sprawach ...odpowiedzialność leży więc poza mną :))
    A pierdoły o jakiś standardach zawodowych i takie inne duperele to "bajki z mchu i paproci".:cry:
  • Opcje
    abwehrstelle_breslauabwehrstelle_breslau Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A zaworek???? Kto trzyma ten zaworek?

    Czyżbyś to Ty MirkuL potajemnie go ...miętosił?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.