Wolne tematy

HaneczkaHaneczka Użytkownik
edytowano lipca 2012 w Wolne tematy
Komentarze przeniesione z wątku: "Finansowanie napraw części niewspólnej"
[cite] daarek:[/cite] ech...och...ach...
daarek (to napisałam szeptem).... :shamed:
[cite] KubaP:[/cite]:rose:
Kubuś, nie poznaję Ciebie... :shocked: Cóż za transformacja! :winkkiss:
[cite] KubaP:[/cite]
Każdy zna tyle ile się nauczył...
Pewnie nie wiesz, to ci powiem , że są nawierzchnie ulic /jezdni / dróg - brukowe , asfaltowe , betonowe jak i nieutwardzone .... te ostanie są zmorą mieszkańców...
A jak to jest na Drodze Mlecznej, albo... na Drodze Porozumienia itp.?
"Wspólnota postanawia... partycypować w kosztach inwestycji przeprowadzonej przez gminę xxx tj. budowie drogi dojazdowej oraz wykonaniu nowego chodnika przed budynkiem .... do kwoty 30 tys. zł.".
A na jakiej podstawie prawnej wspónota tak postanowiła?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2012
    A jak to jest na Drodze Mlecznej, albo... na Drodze Porozumienia itp.?
    jak się spotkamy w III galaktyce to ci wytłumaczę ....
    Kubuś, nie poznaję Ciebie... :shocked: Cóż za transformacja! :winkkiss:
    Kiedyś napisałaś, że wspólnota to wielki cyrk ...ja też potrafię rozróżnić co dobre, a co złe
    i nie ma horyzontów myślowych zamkniętych w wymiarze 6X9 jak co poniektórzy ...

    To podobno nazywa się sztuka konwersacji ... trochę pokadzić , trochę pochwalić , trochę zganić ...:smile::wink: i tak wkoło toczy się życie forumowe ...:devil:
    Ja jestem konkretny facet ...i niech tak już pozostanie.
  • Opcje
    daarekdaarek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja jestem konkretny facet...
    Od dawna podejrzewałem, że KubaP to facet. Teraz na dodatek wiem, że konkretny.
    Dobrze, że mu nigdy nic nie szeptałem.:bigsmile::confused::smile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2012
    [cite] daarek:[/cite]
    Ja jestem konkretny facet...
    Od dawna podejrzewałem, że KubaP to facet. Teraz na dodatek wiem, że konkretny.
    Dobrze, że mu nigdy nic nie szeptałem.:bigsmile::confused::smile:
    userze daarek co ty za "agenta Tomka" robisz tu na forum ...
    chociaż, jak się skojarzy pewne fakty i zdarzenia, jakie miały miejsce na forum,... to całkiem , całkiem wychodzi z niego ...
  • Opcje
    daarekdaarek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Konkretny facet nie powinien przerywać w połowie zdania a nawet tuż po rozpoczęciu....
    ...to całkiem , całkiem wychodzi z niego ...
    - no właśnie co wychodzi? wal śmiało, miej odwagę.
    ==========================================
    Tsuda: Sugeruję, abyś napisała pismo do Ministerstwa opisując sytuację...Odpowiedź dostaniesz po 30 dniach, ale będziesz to mieć na piśmie
    - odradzam, szkoda czasu i nadziei. Odpowiedź przyjdzie, że Ministerstwo nie ma wpływu na treść podejmowanych przez właścicieli (albo lokatorów w zależności jaki nieuk będzie odpisywał) uchwał, przytoczy przy okazji przynajmniej połowę tekstu UoWL. Istnieje prawdopodobieństwo, że odpowiedź może być wogóle nie na temat. Naprawdę wiem co piszę.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2012
    Zawsze można się dołożyć, jednak musi to być dobrowolne, za pośrednictwem wspólnoty mieszkaniowej
    nie można nikogo zmuszać do zapłaty z tej przyczyny, że tak zdecydowała większość.
    Kochanieńki userze Zarządco ...z wykorzystaniem struktur wspólnoty ...
    rozumiem, że ty jako chętny chcesz pokryć działkę (bo nie chcesz latami brodzić w błocie wracają z redakcji do domu) za tych co się nie dołożą,
    ale potem będą korzystać z twojego wsadu ... przejrzyj na oczy ...bo nie tylko dla cytowanych przez ciebie paragrafów istnieją wspólnoty.
    Konkretny facet nie powinien przerywać w połowie zdania a nawet tuż po rozpoczęciu....
    jak czytam daaareczku zazdrość ciebie zżera od środka ...
    to forum, nie nadaje się na męskie rozmowy ( admin czuwa jak stróż z Alternatywy 4) jeszcze do ciebie nie dotarło ...
    może, jakiś paragraf na męską rozmowę zacytujesz?
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    daarekdaarek Użytkownik
    edytowano listopada -1
    ...zazdrość ciebie zżera od środka...
    - tradycyjnie całkowicie błędny wniosek.
    Nie powinieneś wszystkiego tak traktować dosłownie, więcej luzu czasami.
    ...daaareczku...
    No, no, no...:boogie:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano lipca 2012
    [cite] kapitanka:[/cite]
    Haneczka: A na jakiej podstawie prawnej wspónota tak postanowiła?
    Ano narodziła się taka uchwała...
    Aduduńku, a gdzie jest mój post, z którego kapitanka zacytowała? :confused:
    [cite] kapitanka:[/cite]Bądź tu mądry/a i pisz wiersze... :wink:
    Prawdę mówiąc, chromolę pisanie postów w niebyt, by podniecić Admina do ich rżnięcia i... naprawdę pisanie wierszy jest o wiele mądrzejszym i bardziej relaksującym rozwiązaniem niż tracenie czasu na pisanie odpowiedzi na forum, z którego za chwilę znikają.
    W ten sposób gubi się sens całości pewnej wymiany zdań w wątkach i zniechęca Użytkowników. Zastanawiający mechanizm do pobudzania aktywności na forum...
    Czyżby nie doceniało się czyjegoś czasu i dobrej woli?
    Niektórzy twierdzą, że czas to pieniądz...
    Na pewno nasz czas jest nam darowany, więc może nie warto tak bezmyślnie tego daru się pozbywać?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czyżby nie doceniało się czyjegoś czasu i dobrej woli ?
    Też tak sądzę. Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić (Albert Einstein)
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić (Albert Einstein)
    Ten sam Albert stwierdził, że czas jest iluzją. Przypomina zamarzniętą rzekę.
    Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją równocześnie.
    [cite] elan124:[/cite]Też tak sądzę.
    Tylko bez kici, kici... bo będę drapać. :cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.