Wycinanie wpisow , przez ...zorów.

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano sierpnia 2012 w O Forum
[cite] admin:[/cite][quote][cite] KubaP:[/cite]Proszę o ograniczenie wycinania wpisów , bo to forum śmieszne się staje .
Nie tędy drogo do trzymania poziomu merytorycznego,[/quote]

czesc KubaP,
Niestety [b]nie mozemy pozostawiac tresci uznawanych powszechnie za obrazliwe [/b]lub niezgodnych z regulaminem tego forum (Rozdział II - Zasady korzystania z Portalu, Forum i Wiki punkty  3, 4, 5, 10, 11). 
Zgadzam sie z tym ze poziom wypowiedzi i agresja niektórych wypowiedzi budzi powazne zastrzezenia samych uzytkowników forum o czym swiadcza zgloszenia uzytkowników.
Administracji forum pozostaje jedynie egzekwowanie regulaminu forum m.in. poprzez usuwanie obrazliwych dla innego uzytkownika tresci.

pozdrawiam
Admin


Cześć .... admin / Zarzadco

Z skąd ta konspiracja , a nie dyskusja na forum ogólnym .. ten temat dotyczy wszystkich użytkowników

Z twoich czynów bije arogancja posiadanej WŁADZY i nadinterpretacja rzekomych naruszeń regulaminów . Nie jeden uczestnik forum Wam , "nadzorcom prawa" już to zarzucił .

Nierówne traktowanie userów na tym forum to powszechność, opóźnione reakcje na naruszanie dóbr osobistych to też powszechność administratorów tego forum...

Jak działacie , tak jak to robią Zarządy wspólnot czy Zarządcy z licencją ... piętnujecie tych userów przez zawieszanie ich działalności na forum , obniżacie ich rangę do funkcji "użytkownika" takie gierki rodem z piaskownicy ... nie godnych profesjonalistów ,

Userzy , którzy zgłaszają naruszanie Waszych regulaminów zawieszacie ich byt na forum .... w imię wyższych celów , reklamowców się nie napiętnuje im wolno wszytko ... przykład user Posesja ....

Nie tędy droga do ... nie tak buduje się prestiż , merytoryczność wypowiedzi.

Domyślam co się stanie ....

Komentarze

  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] KubaP:[/cite]
    Nierówne traktowanie userów na tym forum to powszechność, opróżnione reakcje na naruszanie dóbr osobistych to też powszechność administratorów tego forum...
    Kubuś, ja nie wiem, co to są opróżnione reakcje...? :confused: Mogę się tylko domyślać.
    Ale... "nie o to już chodzi, co jak komu wychodzi".
    Myślę, że masz stuprocentową rację! :winkkiss:
    Naruszanie moich dób osobistych - to rzecz straszna, bo moja doba jest naprawdę bardzo osobista i mogę z nią zrobić dokładnie to, co chcę.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] Haneczka:[/cite]Naruszanie moich dób osobistych - to rzecz straszna,
    bo moja doba jest naprawdę bardzo osobista i mogę z nią zrobić dokładnie to, co chcę.
    Rozumiem, że nie rozróżniasz co to jest doba, a co to jest dobro...
    co do opóźniania , to kto jak nie ty, winnaś wiedzieć doskonale co to oznacza :shocked: co miesiąc...:hungry:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite] Haneczka:[/cite]Naruszanie moich dób osobistych - to rzecz straszna,
    bo moja doba jest naprawdę bardzo osobista i mogę z nią zrobić dokładnie to, co chcę.
    Rozumiem, że nie rozróżniasz co to jest doba, a co to jest dobro...
    co do opóźniania , to kto jak nie ty, winnaś wiedzieć doskonale co to oznacza :shocked: co miesiąc...:hungry:
    Kubuś :shocked:
    Skąd Ty masz taką wiedzę o pozorach??? A ta niezawisła wiedza idzie w parze z praktyką i doświadczeniem...
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Kubuś :shocked:
    Skąd Ty masz taką wiedzę o pozorach??? A ta niezawisła wiedza idzie w parze z praktyką i doświadczeniem...
    Miałem dobrą nauczycielkę od biologi ... a wtedy uczono z dyscypliną i wymagali ... nie to co dzisiaj :tongue:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Miałem dobrą nauczycielkę od biologi ... a wtedy uczono z dyscypliną i wymagali ... nie to co dzisiaj :tongue:
    Hmm rozumiem... to była przykra praktyka biologiczna. :confused:
    A co w takim razie z edukacją w zakresie dobrego wychowania, zwanego też savoir vivre'em?
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    Hmm rozumiem... to była przykra praktyka biologiczna. :confused:
    wręcz przeciwnie ... szkoły nie produkowały rozkapryszonych dzierlatek, beztalencia czy ludzi skażonych bezstresowym wychowywaniem ....
    [cite]Haneczka:[/cite]A co w takim razie z edukacją w zakresie dobrego wychowania, zwanego też savoir vivre'em?
    Mają się dobrze... nie odbiegają od standardów europejskich . Są raczej uzależniane od podstawy adwersarzy ......dopasowuję się do niego :wink:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Hmm rozumiem... to była przykra praktyka biologiczna. :confused:
    wręcz przeciwnie ...
    Kubuś, OK - rozumiem. Doznania to sprawa bardzo indywidualna.
    [cite] KubaP:[/cite]szkoły nie produkowały rozkapryszonych dzierlatek, beztalencia czy ludzi skażonych bezstresowym wychowywaniem ....
    No, popatrz Ty Kubuś, co to się z tym światem porobiło... Ależ Ty jesteś Gość! :thumbup:
    Z Tobą to przynajmniej w standardach europejskich można się kaktusami pookładać.
    [cite] KubaP:[/cite]
    [cite]Haneczka:[/cite]A co w takim razie z edukacją w zakresie dobrego wychowania, zwanego też savoir vivre'em?
    Mają się dobrze... nie odbiegają od standardów europejskich .
    Od razu widać, że jesteś po wykładach mniemanologii stosowanej. :jumping:
    [cite] KubaP:[/cite]Są raczej uzależniane od podstawy adwersarzy ......dopasowuję się do niego :wink:
    Nnnooo Kubuś, co za otwartość.
    Co za elastyczność!
    Zaczynam wierzyć w tę deklarację: "Poszerzam , poszerzam..."
    Niesamowite jak bardzo blisko można odnaleźć horyzonty. :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Hanuś zazdrość rujnuje ....
    Z Tobą to przynajmniej w standardach europejskich można się kaktusami pookładać.
    jednak kaktusy działają jako negatywny symbol oceny wpisów....innego na tym forum nie ma....

    Wszech obecny "optymizm" powoduje, że zaczynasz fruwać jak ta gołębica ze "Szpitala na peryferiach" i odrywać się od realiów życia codziennego ...:bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: Kubuś, ja nie wiem, co to są opróżnione reakcje...? Mogę się tylko domyślać.
    A może wszystkiemu winien jest coitus interruptus... :wink:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] elan124:[/cite] A może wszystkiemu winien jest coitus interruptus... :wink:
    Taaak, to by nawet dobrze tłumaczyło
    [cite] KubaP:[cite]Nierówne traktowanie userów na tym forum
    oraz naruszanie dób osobistych.

    Wszak nerwice mają niejedno oblicze ... :cool:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    Haneczka: Kubuś, ja nie wiem, co to są opróżnione reakcje...? Mogę się tylko domyślać.
    A może wszystkiemu winien jest coitus interruptus... :wink:
    czy wam wszystko kojarzy się z "dymarkami" ....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.