Bezpodstawne wycinanie emotikonów

biedron_kabiedron_ka Użytkownik
edytowano sierpnia 2012 w O Forum
Dlaczego niektóre emotikony są wycinane nawet jak tylko same wystepują?
Jeżeli nie wszystkie są dozwolone to proszę te "obraźliwe" usunąć z bazy!
Czasami taki emotikon mówi więcej niż słowo pisane czyli potrafi zastąpić komentarz.
Jego usunięcie zafałszowuje cały wydźwięk dyskusji w danym temacie.
Oto zabronione emotikony (jak wynika z ich usunięcia) - bardzo proszę o jednoznaczne odniesienie się admina do ich usuwania.
:fierce: :fingersear: :middlefinger: :updown:

Komentarze

  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] biedron_ka:[/cite]Dlaczego niektóre emotikony są wycinane nawet jak tylko same wystepują?
    Jeżeli nie wszystkie są dozwolone to proszę te "obraźliwe" usunąć z bazy!

    biedron_ka, ja Ci to wytłumaczę, choć nie wiem, czy zdążysz przeczytać...

    Sprawa jest prosta. Powiedziałabym nawet, że banalnie prosta.
    Widocznie (Adudunieczku Najmilszy :winkkiss: nie czytaj tego!!!) Przeor dopatrzył się w tych emotikonach podtekstów seksualnych.
    Ot i cała tajemnica. :cool:
    A że... tajemnica nas zachwyca - tego zbyt głośno nie należy artykułować, bo to też tajemnica.
    Tajemnica tajemnic nie może budzić żadnych skojarzeń.

    Jedno mnie zastanawia, dlaczego ktoś kto ma prze-uroczego sąsiada nie może dogadać się z Przeorem? :confused:
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    dlaczego ktoś kto ma prze-uroczego sąsiada nie może dogadać się z Przeorem?
    Prze-uroczy też się zastanawia i jak mi się zwierzał, nawet przez lupę sprawdzał czy czasami czegoś nieopatrznie nie wyprodukował ale nijak mówi nie może dostrzec nic takiego.
    Istnieje podejrzenie, że:
    prawdopodobnie przeor jest innego wyznania i dla niego - normalne dla innych - niektóre określenia są obrazoburcze. :sleepout::whorship::trompet:
    Uff. Zdążyłam! Nawet napisać też.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] biedron_ka:[/cite]
    prawdopodobnie przeor jest innego wyznania i dla niego - normalne dla innych - niektóre określenia są obrazoburcze.
    Chyba postoburcze, a jak burczy w postach, to na Przeora działa magicznie i... pobudza, tzn. stymuluje do określonych działań.
    Nie napiszę już jakich, bo w klasztorze zdecydowanie nie wypada.
    No, chyba, że się wkurzę... :bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: Przeor dopatrzył się w tych emotikonach podtekstów seksualnych. Ot i cała tajemnica
    Musi co to byc osoba młoda jeszcze i w dodatku kawaler... :bigsmile:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]Musi co to byc osoba młoda jeszcze i w dodatku kawaler... :bigsmile:
    Hmmm...
    Kawaler z gatunku płaszcza i szpady, który z zapałem kolekcjonuje podwiązki, a potem robi sobie z nich order? :bigsmile:

  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] biedron_ka:[/cite]Dlaczego niektóre emotikony są wycinane nawet jak tylko same wystepują?
    Jeżeli nie wszystkie są dozwolone to proszę te "obraźliwe" usunąć z bazy!
    :shocked::shocked::shocked:
    Prosze podac tytul watku, z którego usunieto komentarz z emotikonami wystepujacymi samodzielnie.
    Wszystkie emotikony sa dozwolone:surfing:
    [cite] Haneczka:[/cite]Ta nasza mlodosc
    Znakomite:thumbup::thumbup::thumbup:
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Prosze podac tytul watku, z którego usunieto komentarz z emotikonami wystepujacymi samodzielnie.
    :cactus2:Adminie nie rozgrzewaj, ale wygaszaj .... na tym polega profesjonalizm o który walczysz :cactus1:
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    admin: Prosze podac tytul watku, z którego usunieto...
    Aby nie rozgrzewać a wygaszać jak słusznie zauważył KubaP - zasygnalizowane wycinanie emotikonów trwa od 2010 roku conajmniej. Nie jest moją rolą sprawdzanie wszystkich wpisów i wertowanie tematów, niektórych usuniętych totalnie.
    Na każdej stronie mieszczącej po dwadzieścia tematów kilkakrotnie to miało miejsce.
    Wskazywanie dokładnie - tak w tym miejscu był np. mój wpis z emotikonem czy też sam emotikon mija się z celem i byłoby bez sensu.
    Ale żeby daleko nie szukać: - wczorajsze wątki:
    - Ciepła woda - zarządca straszy sądem i odcięciem gazu - Pilna prośba o pomoc - wycięto emotikony.
    - Mała wspólnota mieszkaniowa: schemat organizacyjny - wycięto emotikony.
    Nie o to chodzi! Zgłosiłam problem. Skoro jest potwierdzenie admina że:
    ...Wszystkie emotikony sa dozwolone...
    - rozumiem że problem przestał istnieć i nie powinien mieć miejsca bo w końcu co te emotikony takiego zrobiły, że są obwiniane i usuwane - od tej chwili na bieżąco o każdym usunięciu będę głośno krzyczała. :peace:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    admin: Wszystkie emotikony sa dozwolone
    :tongue:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] KubaP:[/cite]
    :cactus2:Adminie nie rozgrzewaj, ale wygaszaj .... na tym polega profesjonalizm o który walczysz :cactus1:
    No właśnie, że nie.
    Wygaszanie doprowadzi do tego, że pozostanie tylko pole kaktusów jak okiem sięgnąć i... ich Plantator. :bigsmile:
    Profesjonalizm tkwi w samym przekazie, a jego forma (choć ważna) ma jednak znaczenie pośrednie i w zasadzie bardzo instrumentalne.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] biedron_ka:[/cite]
    Ale żeby daleko nie szukać: - wczorajsze wątki:
    - Ciepła woda - zarządca straszy sądem i odcięciem gazu - Pilna prośba o pomoc - wycięto emotikony.
    - Mała wspólnota mieszkaniowa: schemat organizacyjny - wycięto emotikony.
    Przejrzalem cala historie tych watków. W obu komentarze usunieto ze wzgledu na tresc a nie zawarte w nich emotikony.

    Wyjasniam od strony technicznej:
    Faktycznie jeden z postów w watku "Ciepła woda - zarządca straszy sądem i odcięciem gazu - Pilna prośba o pomoc" utworzony byl z samymi emotikonami, ale nastepnie dodano do niego tresc z wykorzystaniem funkcji "Edytuj".

    [cite] Haneczka:[/cite]
    Wygaszanie doprowadzi do tego, że pozostanie tylko pole kaktusów jak okiem sięgnąć i... ich Plantator. :bigsmile:
    Duze ilosci samych emotikonów od jednego uzytkownika w krótkim czasie zawsze traktujemy jako spam.


    wygaszamy postoburcze :surfing::surfing::surfing:
    Komentarz edytowany admin
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] Haneczka:[/cite]No właśnie, że nie.
    Profesjonalizm tkwi w samym przekazie, a jego forma (choć ważna) ma jednak znaczenie pośrednie i w zasadzie bardzo instrumentalne.
    Właśnie, że nie ... profesjonalizm to właśnie forma przekazu ... dla przykładu : kobieta w papilotach z maseczką na twarzy włażąca do mego łóżka w celu konsumpcji związku...
    obrzydzenie mnie bierze na samą myśl o takiej sytuacji...:fierce:
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: obrzydzenie mnie bierze na samą myśl o takiej sytuacji
    No, no, no... :confused: W takich sytuacjach powinno się wykorzystywac amatorskie formy przekazu, oczywiście po zgaszeniu światła.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    :cactus1:Nawet Ty Brutusie ...przykładasz rękę do obrzydzenia ...i to po zgaszeniu światła....:cactus2:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To tylko sprawa wyobraźni... :wink: obowiązki też są ważne !
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] elan124:[/cite]To tylko sprawa wyobraźni... :wink: obowiązki też są ważne !
    :fierce::fierce::fierce::fierce::fierce:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] KubaP:[/cite]
    Właśnie, że nie ... profesjonalizm to właśnie forma przekazu ...
    Przekaz jest określoną treścią, która ma swoją formę.
    Może być przerost formy nad treścią.
    Treść może odpowiadać formie. ( idealna kompozycja)
    Forma może być skromna w odniesieniu do treści, lecz nie gubi siły przekazu.
    [cite] KubaP:[/cite] dla przykładu : kobieta w papilotach z maseczką na twarzy włażąca do mego łóżka w celu konsumpcji związku...
    obrzydzenie mnie bierze na samą myśl o takiej sytuacji...:fierce:
    Jeśli masz otwarte łóżko, a Twoje związki są publiczne, to musisz być przygotowany na różnego rodzaju niespodzianki.
    To Ty dokonujesz wyboru, więc... jeśli przyjąłeś taką formę dla związku - to nie dziw się jego treści.
    [cite] elan124:[/cite]
    W takich sytuacjach powinno się wykorzystywac amatorskie formy przekazu, oczywiście po zgaszeniu światła.
    Gasić światło by wykorzystać sytuację, a jednocześnie oszukiwać samego siebie i równocześnie partnerkę? :shocked:
    Czy w tej sytuacji amatorska jest forma czy przekaz, czy też jedno i drugie?
    [cite] KubaP:[/cite]:cactus1: ...przykładasz rękę do obrzydzenia ...i to po zgaszeniu światła....:cactus2:
    Dopiero po zgaszeniu światła? :cool:
    No, nie... Nie można siebe aż tak źle traktować. :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite]Haneczka[/cite] Jeśli masz otwarte łóżko, a Twoje związki są publiczne, to musisz być przygotowany na różnego rodzaju niespodzianki.
    To Ty dokonujesz wyboru, więc... jeśli przyjąłeś taką formę dla związku - to nie dziw się jego treści.
    typowa damska logika myślenia .... ja nic nie napisałem o otwartym łóżku, a już cały świat wie, że ja takie posiadam .... co więcej taka formę związku uprawiam...:bigsmile::confused::sad::tongue:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] KubaP:[/cite]
    damska logika myślenia .... ja nic nie napisałem o otwartym łóżku,
    Nie, Kubusiu. Plączesz się w zeznaniach.
    Sam kiedyś otwarcie na tym forum napisałeś, że Ty Stary Babiarz jesteś. :bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano sierpnia 2012
    [cite] Haneczka:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]
    damska logika myślenia .... ja nic nie napisałem o otwartym łóżku,
    Nie, Kubusiu. Plączesz się w zeznaniach.
    Sam kiedyś otwarcie na tym forum napisałeś, że Ty Stary Babiarzjesteś. :bigsmile:
    znowu mnie z kimś innym pomyliłaś ... to na pewno był ... zaraza , zaraz jak mu było ...:devil:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.