Cyfryzacja: zarządco czy dostosowałeś już antenę zbiorczą?

Gość Zarzadca.plGość Zarzadca.pl Użytkownik
edytowano listopada 2012 w Zarządzanie Nieruchomościami
Chętnie pomożemy w modernizacjach anten zbiorczych. www.intertime.pl

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    za ile? cena od lokalu ...
  • Opcje
    Gość Zarzadca.plGość Zarzadca.pl Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Same bajdy...<br />Jestem z Gdańska, w moim domu jest antena zbiorcza.<br />Kupiłem dekoder, bo mam stary telewizor w bardzo dobrym stanie. Kiedy wszystko podłączyłem jak należy, to okazało się, że antena daje żadnego sygnału. Zarządca budynku powiedział mi, że mam sobie sam kupić antenę i ją zamontować na własny koszt, bo oni nie mają na to pieniędzy, a zresztą nikt poza mną nie korzysta z tej anteny zbiorczej.<br />I jak mam wyegzekwować od zarządcy, że należy to do jego obowiązku ????
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A czy wspólnota przewidziała w uchwale o przyjęciu Planu gospodarczego środki na konserwację instalacji anteny zbiorczej? Administrator tylko wykonuje swoje obowiązki w ramach decyzji, podjętych przez właścicieli lokali. Jeżeli są na to środki, to należy dbać o utrzymanie sprawności instalacji. Aż do dnia, kiedy właściciele podejmą decyzję o likwidacji anteny zbiorczej.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada 2012
    [cite] Gość Zarzadca.pl:[/cite]Same bajdy...<br />Jestem z Gdańska, w moim domu jest antena zbiorcza.<br /
    >Kupiłem dekoder, bo mam stary telewizor w bardzo dobrym stanie. Kiedy wszystko podłączyłem jak należy, to okazało się, że antena nie daje żadnego sygnału.
    Zarządca budynku powiedział mi, że mam sobie sam kupić antenę i ją zamontować na własny koszt, bo oni nie mają na to pieniędzy, a zresztą nikt poza mną nie korzysta z tej anteny zbiorczej.
    <br />I jak mam wyegzekwować od zarządcy, że należy to do jego obowiązku ????
    jak jest RTV starego typu, z przed np 20 -30 klaty i więcej to należy zmienić rozdzielacz sygnału i okablowanie ...
    jak jest nowszej generacji doposażyć instalację RTV zbiorczą do rozdzielnika sygnałów cyfrowych ...
    w RTV zbiorczych programy nadawane są zamienianie na inne kanały transmisyjne do lokali...
    I jak mam wyegzekwować od zarządcy, że należy to do jego obowiązku ????
    to nie jest jego obowiązek jak nieruchomością zarządza wspólnota .
    Jak właściciele lokali przeznaczą kasę to będzie RTV cyfrowe zbiorcze jak nie..... to postanie nieruchomość - choinka, z lasem anten ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.