O systemie oceny komentarzy

FormozaFormoza Użytkownik
edytowano listopada 2012 w O Forum
[align=right]Przeniesiony z wątku: zapłata za remont częsci wspólnej, Admin[/align]
Przypomnę rzecz oczywistą: każdy ma prawo do oceny wpisów innych użytkowników.
Ja również oceniam wpisy Krzysztofa pozytywnie ponieważ utrzymują się merytorycznie w temacie i cechuje je wysoka kultura wypowiedzi.
Wczoraj przeczytałem sobie trochę wątków na forum właśnie o systemie komentarzy i stwierdziłem że jeżeli mam do wykorzystania 25 głosów to dlaczego mam ich nie rozdać tym którzy sobie na to zasługują??
Nie oceniam tylko i wyłącznie tych wypowiedzi, które mi pasują ale także takie które coś wnoszą do tematu nawet te niekoniecznie w mojej ocenie słuszne.
System oceny komentarzy również mi do końca nie odpowiada ale po przeczytaniu wątków stwierdzam że jeżeli mam ochotę kogoś wyróżni pozytywnym komentarzem to to zrobię. Nie mam ochoty nie wyróżniam
Nie widziałem nigdzie... Powtarzam - NIGDZIE - aby KubaP kogokolwiek wyróżnił za wypowiedź.

Do Administratora: Szanowny Adminie. Uważam, że na stronie forum gdzie widnieją awatary forumowiczów z dopiskiem "najaktywniejsi w miesiącu" powinni znaleźć się forumowicze z największą liczbą pozytywnych komentarzy z dopiskiem "najbardziej pomocni w miesiącu". " Sztuczne nabijanie i produkowanie komentarzy" nie świadczy o ich rzetelnej treści i fachowości. Prywatne pogaduchy i uszczypliwości nie powinny mieć żadnego wpływu na to kogo uważa się za najaktywniejszego i pomocnego.

Komentarze

  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    jeżeli mam do wykorzystania 25 głosów
    Zdaje się, że to głosowanie od dłuższego czasu nie działa.
    Ocena pozytywna to nie to samo, co głos - ona weszła w miejsce głosowań.
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zdaje się, że to głosowanie od dłuższego czasu nie działa.
    Ocena pozytywna to nie to samo, co głos - ona weszła w miejsce głosowań.
    Z tego co widzę to działa. Właśnie pozostał mi jeden głos, który mogę oddać na kogoś korzystając z opcji "podziękuj-oceń pozytywnie. Z tego co czytałem jutro po zalogowaniu otrzymam 2 głosy więc w sumie będę mógł wyróżnić kogoś 3 razy. No chyba dobrze to rozumiem prawda??? Wiem że ocena pozytywna to nie to samo co głos. Ja oddaję zebrane głosy na kogoś a ten ktoś dostaje ocenę pozytywną co wg mnie powinno być honorowane i wyróżniane w sposób taki jak opisałem.
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] Formoza:[/cite]Uważam, że na stronie forum gdzie widnieją awatary forumowiczów z dopiskiem "najaktywniejsi w miesiącu" powinni znaleźć się forumowicze z największą liczbą pozytywnych komentarzy z dopiskiem "najbardziej pomocni w miesiącu". " Sztuczne nabijanie i produkowanie komentarzy" nie świadczy o ich rzetelnej treści i fachowości. Prywatne pogaduchy i uszczypliwości nie powinny mieć żadnego wpływu na to kogo uważa się za najaktywniejszego i pomocnego.

    Szanowni użytkownicy,
    Uruchomiliśmy nowy moduł "Najbardziej pomocni w miesiącu", który został umieszczony w lewym panelu forum.
    Statystyki w tym module są bezpośrednio powiązane z funkcją "Podziękuj - oceń pozytywnie" umieszczoną przy każdym komentarzu.
    Zachęcamy do korzystania z tej funkcji oceny komentarza lub podziękowania za udzielną odpowiedź na pytanie.
    podziekuj.png
    pozdrawiamy
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    Każdy system wyróżniania któregokolwiek us^era powoduje przeciw wagę .... tworzy się grupa niezadowolonych us^erów , dołowanych przez system ...
    TWA (Najbardziej pomocni w miesiącu) zacznie się powiększać , ja tobie kliknę, ty mnie i ranking jest nasz . dobani.gif

    W ten sposób na pewno osiągnie się poniższe cele"
    Sztuczne nabijanie i produkowanie komentarzy" nie świadczy o ich [b]rzetelnej treści i [color=#00f]fachowości[/color].[/b] 
    Prywatne pogaduchy i uszczypliwości nie powinny mieć żadnego wpływu na to kogo uważa się [b]za najaktywniejszego i [color=#00f]pomocnego[/color].[/b]
    

    Jednak na tym forum rankingi ( nie ważne czego dotyczą ) są najważniejsze ....
    Gratuluje sukcesu Właścicielom tego forum , są źródłem powstawania animozji i agresji ...

    Nowy doklejony: 07.12.12 17:01
    "Najbardziej pomocni w miesiącu" jest to niewłaściwa nazwa rankingu , wprowadza w błąd

    winno być

    "Ocenieni pozytywnie w miesiącu"

    Nowy doklejony: 07.12.12 17:02



    :bigsmile:


    beczy.gif

    Nowy doklejony: 09.12.12 12:33
    W tym miesiącu stawiam na us^erkę Biedron_ka ... jako zwyciężczynię rankingu "Najbardziej pomocni w miesiącu" / "Ocenieni pozytywnie w miesiącu"
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    KubaP:
    W tym miesiącu stawiam na us^erkę Biedron_ka ... jako zwyciężczynię rankingu
    Twoje fobie rankingowe tak ci przysłoniły zdolność normalnego rozumowania, że wszystklo ci się kojarzy z wyścigami.
    Ja wypraszam sobie takie obstawiania bo forum to nie Służewiec a ja też nie jestem "klacz wyścigowa".
    A swoją drogą to musisz mieć niezłe kompleksy jeżeli po kilku dniach (tuż po starcie miesiąca) już się załamujesz i opadają ci... ręce.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Biedon_ka: a ja też nie jestem "klacz wyścigowa"
    Też musisz mieć spore kompleksy, skoro musisz KubieP tak obrazowo udowadniać :tongue:
    Biedron_ka: po kilku dniach (tuż po starcie miesiąca) już się załamujesz i opadają ci... ręce
    A co ma jeszcze opaść KubieP po kilku dniach... oprócz rąk !? :wink:
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Też musisz mieć spore kompleksy
    - całkowicie błędny wniosek biorąc pod uwagę znaczenie tego słowa.
    A co ma jeszcze opaść
    - to Ty wiesz, że on już nic nie ma...do opadania ?
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Biedron_ka: A swoją drogą to musisz mieć niezłe kompleksy jeżeli po kilku dniach (tuż po starcie miesiąca) już się załamujesz i opadają ci... ręce
    Biedron_ka: To Ty wiesz, że on już nic nie ma... do opadania ?
    Przecież to ty coś sugerujesz, dziwiąc się że KubieP opadają... ręce. No to co według ciebie ma opaść jak nie... ręce ? :wink:
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Póki co to widać że najbardziej aktywny nie ma nic wspólnego z pomocnym:bigsmile:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] biedron_ka:[/cite]
    Twoje fobie rankingowe tak ci przysłoniły zdolność normalnego rozumowania, że wszystklo ci się kojarzy z wyścigami.
    Ja wypraszam sobie takie obstawiania bo forum to nie Służewiec a ja też nie jestem "klacz wyścigowa".
    A swoją drogą to musisz mieć niezłe kompleksy jeżeli po kilku dniach (tuż po starcie miesiąca) już się załamujesz i opadają ci... ręce.
    Widzę biedron_ka, że nie rozumiesz tego wątku w całości wywołanego przez niejakiego Formozę...

    Moje zdanie na temat rankingów jest zapisane tu
    Jednak na tym forum rankingi ( nie ważne czego dotyczą ) są najważniejsze ....
    Gratuluje sukcesu Właścicielom tego forum , są źródłem powstawania animozji i agresji ...

    Proponuje ci bierdron_ko spacer w zimowej atmosferze i odwyk od kompa ...
    KubaP:W tym miesiącu stawiam na us^erkę Biedron_ka ... jako zwyciężczynię rankingu
    nie wierzysz, że możesz zaistnieć jako liderka rankingu to ja ci to załatwię....
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP: Widzę ......... że nie rozumiesz tego wątku..
    Nie muszę - wystarczy, żeTy wszystkie wątki rozumiesz doskonale.... :sleepout:
    Proponuje ci ..... spacer w zimowej atmosferze i odwyk od kompa .
    nie wierzysz, że .... to ja ci to załatwię....
    - merytorycznie, merytorycznie - KubaP! :lamo:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    - merytorycznie, merytorycznie - :lamo:
    to było merytorycznie , jednak nic nie kumasz .... idzie się pochlastać
    [cite]KubaP:[/cite]Jednak na tym forum rankingi ( nie ważne czego dotyczą ) są najważniejsze ....
    Gratuluje sukcesu Właścicielom tego forum , są źródłem powstawania animozji i agresji ..uczestników forum....
    [cite]Formoza:[/cite]Do Administratora:

    Szanowny Adminie. Uważam, że na stronie forum gdzie widnieją awatary forumowiczów z dopiskiem "najaktywniejsi w miesiącu" powinni znaleźć się forumowicze z największą liczbą pozytywnych komentarzy z dopiskiem "najbardziej pomocni w miesiącu". "
    Sztuczne nabijanie i produkowanie komentarzy" nie świadczy o ich rzetelnej treści i fachowości.

    Prywatne pogaduchy i uszczypliwości nie powinny mieć żadnego wpływu na to kogo uważa się za najaktywniejszego i pomocnego.

    I kto tak sądzi ? dla kogo rankingi są najważniejsze ...
    "Najbardziej pomocni w miesiącu" jest to niewłaściwa nazwa rankingu , wprowadza w błąd Formozę i jemu podobnych

    winno być

    "Ocenieni pozytywnie w miesiącu"
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Formoza: Póki co to widać że najbardziej aktywny nie ma nic wspólnego z pomocnym
    A musi... ? :wink:
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP:
    "Najbardziej pomocni w miesiącu" jest to niewłaściwa nazwa rankingu , wprowadza w błąd Formozę i jemu podobnych

    winno być

    "Ocenieni pozytywnie w miesiącu"
    Podanie do Admina, 3 zdjęcia + dobry załącznik... Admin rozpatrzy twoje żale.
    KubaP:
    wprowadza w błąd Formozę i jemu podobnych
    Dla Formozy i jemu podobnych nie ma to znaczenia jaką nazwę będzie miał ten moduł... "Ocenieni pozytywnie w miesiącu" dla każdego forumowicza to sygnał że dana wypowiedź konkretnego użytkownika jest godna uwagi.
    Wiem że ubolewasz nad tym ponieważ w zeszłym miesiącu o tej samej porze w szaleńczym wyścigu po forum, natłukłeś już ponad setkę komentarzy z czego połowa to bicie piany nic nie wnoszące do dyskusji.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Formoza: natłukłeś już ponad setkę komentarzy z czego połowa to bicie piany nic nie wnoszące do dyskusji
    To oznacza, że połowa komentarzy KubyP wnosi jednakże jakiś wkład merytoryczny do dyskusji. Ten "moduł" też nie jest do przebicia przez niektórych kolegów forumowych KubyP. :wink:
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To oznacza, że połowa komentarzy KubyP wnosi jednakże jakiś wkład merytoryczny do dyskusji.
    Nie jestem o tym przekonany. Od tego są komentarze aby forumowicze to ocenili.
    Moduł "najaktywniejsi w miesiącu" nie świadczy o merytoryce lecz o aktywności.
    Konkretny przykład na mojej osobie... To że jestem aktywny (najaktywniejsi w miesiącu) nie koniecznie oznacza że pomocny (najbardziej pomocni w miesiącu). Tak to powinno działać :wink:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Formoza:[/cite]
    To oznacza, że połowa komentarzy KubyP wnosi jednakże jakiś wkład merytoryczny do dyskusji.
    Nie jestem o tym przekonany. Od tego są komentarze aby forumowicze to ocenili.
    Moduł "najaktywniejsi w miesiącu" nie świadczy o merytoryczne lecz o aktywności.
    Konkretny przykład na mojej osobie...
    To że jestem aktywny (najaktywniejsi w miesiącu) nie koniecznie oznacza że pomocny (najbardziej pomocni w miesiącu). Tak to powinno działać :wink:
    W przeciwieństwie do twoich wpisów, zauważonych tylko przez TWA , moich połowa jest do przyjęcia i uczciwych w ocenie zwykłych użytkowników natomiast twój żaden .

    Od 20 wpisów na wielu wątkach bijesz pianę na mój temat ...
    [cite]Formoza:[/cite]Podanie do Admina, 3 zdjęcia + dobry załącznik... Admin rozpatrzy twoje żale.
    Jaki to ma wkład do twojej "pomocy" innym?

    Każdy podział uczestników forum na tych co mogą więcej ( doradca/użytkownik) i jakiekolwiek rankingi wywołuję tylko agresję pomiędzy uczestnikami forum / dysputy.
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]Każdy podział uczestników forum na tych co mogą więcej( doradca/użytkownik) i jakiekolwiek rankingi wywołują tylko agresję pomiędzy uczestnikami forum / dysputy.
    Kuba, nie obwiniaj za wszystko administratorów. Forum tworzą przede wszystkim uczestnicy dyskusji.
    Jeśli jesteś doradcą/ekspertem i to Ci przeszkadza, to poproś administrację, żeby zrobili z Ciebie zwykłego użytkownika.

    Weź przykład z niektórych. Nie będę ich pokazywał palcem, bo to nieładnie. : )

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]Każdy podział uczestników forum na tych co mogą więcej( doradca/użytkownik) i jakiekolwiek rankingi wywołują tylko agresję pomiędzy uczestnikami forum / dysputy.
    Kuba, nie obwiniaj za wszystko administratorów.
    Forum tworzą przede wszystkim uczestnicy dyskusji.
    czjniczku5 ; dobrze wiesz, że nie o to chodzi...

    kilkanaście miesięcy temu była zażarta dyskusja na temat oceny us^erów przez us^erów ... rozpętana, o ile pamiętam, przez koziorozke....
    Ty jak człowiek honoru zażądałeś usunięcia przy twoim awatarze napisu DORADCA ...

    Niestety TWA ( ścisłe grono kilku us^erów u których przyrost ambicji jest dużo większy od retoryki ) chce brylować na forum we wszystkim co tu się dzieje - rankingi !!! to ich kredo życiowe , czy na forum panuje zasada wyścigu szczurów ?
    Fachowość to nie tylko klepanie cytatów wyrwanych z kontekstu orzeczeń sądowych czy naszych wpisów ... choć to jest w cenie w oczach admina - Wielkiego Brata.
    Dlaczego Doradca ma mieć więcej uprawnień do oceny innych (funkcja WAŻNE) niż zwykły Użytkownik?
    [cite]Formoza:[/cite]Do Administratora:

    Szanowny Adminie. Uważam, że na stronie forum gdzie widnieją awatary forumowiczów z dopiskiem "najaktywniejsi w miesiącu" powinni znaleźć się forumowicze z największą liczbą pozytywnych komentarzy z dopiskiem "najbardziej pomocni w miesiącu". "
    Sztuczne nabijanie i produkowanie komentarzy" nie świadczy o ich rzetelnej treści i fachowości.

  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP:
    Jaki to ma wkład do twojej "pomocy" innym?
    Odpowiedź jest prosta... Nie ma żadnego wkładu... Dlaczego?? Odpowiedź jest równie prosta jak poprzednia... Ponieważ komentarz nie został oceniony pozytywnie.
    KubaP
    Od 20 wpisów na wielu wątkach bijesz pianę na mój temat ...
    Pragnę zwróci uwagę że to ty od samego początku chodzisz za mną jak cień i stosujesz wszelkie metody aby pokazać wszystkim że Formoza to zwykły user, który wdarł się z butami w twoje królestwo. W królestwo brylowania i pogoni za bycie"Numerem 1" Ja tylko reaguję na twoje chamskie ataki i możesz być pewien że nie będę reagować milczeniem. Poza tym ten wątek nosi nazwę "O systemie oceny komentarzy" wiec treści w nim zawarte utrzymują się w kontekście-luźne rozmowy.
    Takim to sposobem możesz sobie nabijać aktywność nie będąc pomocnym.
    Rozumiesz przesłanie??
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pragnę zwróci uwagę że to ty od samego początku chodzisz za mną jak cień i stosujesz wszelkie metody aby pokazać wszystkim ,
    że Formoza to zwykły us^er, który wdarł się z butami w twoje królestwo. W królestwo brylowania i pogoni za bycie"Numerem 1"

    Problem w tym, że mnie to mnie przeszkadza tylko tobie, że mój awatar jest na czele stawki ... pora się już zacząć leczyć Formoza z kaprysów ...
    A pro po tego zwykłego us^era , a tak nie jest ? przyszyli ci łatkę Doradcy i się z tym obnosisz , podkreślasz, że możesz więcej ode mnie ...Komu to potrzebne ...
    chciałbyś się mnie pozbyć, nie ? Napisz to prosto w oczy ... chciałbyś mnie wysłać na banicję ...

    Od momentu pojawienia się ciebie na forum zaczęła się tworzyć cenzura, pojawiła się lista słów zakazanych ( to te gwiazdki zamiast słów),
    podziały na tych co mogą więcej i na tych co można ich bezkarnie opluwać przy cichej aprobacie Admina... to jest ta kultura w twoim wydaniu ....
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Formoza: Od tego są komentarze aby forumowicze to ocenili
    Lepiej jakby oceniali owe merytoryczne komentarze zwykli użytkownicy a nie użytkownicy z mianem eksperta bądź doradcy. To nie jest oczywiste ? Przecież kruk krukowi oka nie wykole... :wink:
    Formoza: Tak to powinno działać
    Ale nie działa i nie będzie działało z powodu małej liczby użytkowników naszego Forum.
    Czajnik5: Nie będę ich pokazywał palcem, bo to nieładnie. : )
    Też tak sądzę, ale "przekwalifikowanie" na własną prośbę pamiętam.
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP
    pora się już zacząć leczyć Formoza z kaprysów ...
    Pora się leczy z fobii:crazy:

    Przypisujesz mi zbyt wiele zasług:clap::
    przyszyli ci łatkę Doradcy i się z tym obnosisz
    -w którym miejscu?
    podkreślasz, że możesz więcej ode mnie
    -konkrety proszę. Proszę wskazać chociaż jedną moją wypowiedź, która by w jakikolwiek sposób podkreślała że ja mogę więcej od ciebie (skąd ty to bierzesz?????)
    chciałbyś się mnie pozbyć, nie ? Napisz to prosto w oczy ... chciałbyś mnie wysłać na banicję ...
    -absolutnie nie!!! Chciałbym abyś zachowywał więcej umiaru w tym co piszesz bez względu do kogo piszesz bo nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia.
    Od momentu pojawienia się ciebie na forum zaczęła się tworzyć cenzura, pojawiła się lista słów zakazanych
    -zbieg okoliczności. Podziel sie ze mną listą słów zakazanych ponieważ nic mi o takowej nie wiadomo z wyjątkiem jednego słowa u'ser. Rozumiem że nie masz na myśli wszelkiego rodzaju wulgaryzmów, które jak wiesz są wielką niestosownością na każdym szanującym się forum.
    podziały na tych co mogą więcej i na tych co można ich bezkarnie opluwać przy cichej aprobacie Admina
    -podziały tworzysz sobie sam.

    U'ser Formoza.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pora się leczy z fobii
    "A to feler" - westchnął... seler :wink:
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Bardzo proszę Admina o zmianę zasad klaysfikacji "najbardziej pomocni" w ten sposób aby nie liczyć głosów stałych bywalców forum (najaktywnieszych). Obecne zasady zaciemniają obraz a jedyny miłośnik wszelkich możliwych klasyfikacji wypacza sens jej istnienia. Proszę jednoczesnie o anulowanie wszystkich głosów oddanych na mnie przez u^era KubaP a także w przyszłości nie zaliczać żadnego głosu przez niego "oddanego na mnie".
    Dziękuję.
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dlatego wystosowałam prośbę do Admina, bo poważnie traktuję komentarze na forum.
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dołączam się do prośby biedron_ki.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Elan124 (1 dzień temu): Lepiej jakby oceniali owe merytoryczne komentarze zwykli użytkownicy a nie użytkownicy z mianem eksperta bądź doradcy. To nie jest oczywiste ? Przecież kruk krukowi oka nie wykole...
    Biedron_ka (9 godzin temu): Bardzo proszę Admina o zmianę zasad klasyfikacji "najbardziej pomocni" w ten sposób, aby nie liczyć głosów stałych bywalców forum (najaktywnieszych)
    Doszło... :wink:
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] biedron_ka:[/cite]Bardzo proszę Admina o zmianę zasad klaysfikacji "najbardziej pomocni" w ten sposób aby nie liczyć głosów stałych bywalców forum (najaktywnieszych). Obecne zasady zaciemniają obraz a jedyny miłośnik wszelkich możliwych klasyfikacji wypacza sens jej istnienia.
    Tak, możemy dokonać takich zmian, proszę o sugestie co do nazwy użytkownika, który jest stałym bywalcem forum,
    co sądzicie o nazwach: "sympatyk", "przyjaciel"? Inne propozycje?

    pozdrawiam
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    co sądzicie o nazwach: "sympatyk", "przyjaciel"? Inne propozycje?
    partner....
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    miłośnik....
  • Opcje
    TsudaTsuda Użytkownik
    edytowano listopada -1
    zwolennik, entuzjasta, pasjonat, wielbiciel, zapaleniec ....
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A może po prostu "Stały bywalec"
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    To, że "jedyny miłośnik wszelkich możliwych klasyfikacji wypacza sens" nie jest wystarczającym powodem, żeby pozbawić innych stałych użytkowników forum możliwości podziękowania / pozytywnej oceny / wyróżnienia czyjejś wypowiedzi. Co to za pomysł, żeby dyskryminować najaktywniejszych forumowiczów? Kto ma budować to forum - anonimowi czytelnicy, którzy tu zaglądają, ale niczego nie wnoszą? Im mniej wniosą, tym więcej będą mieli możliwości? Bardzo przemyślany plan rozwoju forum i portalu, gratulacje.

    Notabene: od ilu postów / wizyt / podziękowań będzie nałożona ta restrykcja? kto jest "stałym" bywalcem, a kto tylko bywalcem?
    To typowe wylewanie dziecka z kąpielą. Proponuję alternatywę: równe zasady dla wszystkich przez zlikwidowanie opcji podziękowań na forum.
  • Opcje
    FormozaFormoza Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A może w tym wszystkim potrzeba trochę czasu. Niech wszyscy ochłoną z emocji a wtedy ocenianie będzie odbywało się w sposób przemyślany, miło, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" :wink:
  • Opcje
    TsudaTsuda Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dołączam się do głosu Posesji, zabieranie prawa oceny stałym użytkownikom to nie jest dobry pomysł:angry:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE RANKINGI I STATYSTYKI W DOSTĘPIE OTWARTYM!


    Po co w ogóle jakiekolwiek rankingi ?
    czy ktoś, na tym forum, się doktoryzuje ? że rankingi mu są potrzebne ....


    Uczestniczy forum tzw us^erzy winni mieć równe prawa do wpisów jak i ocen ...


    Jakiekolwiek "podziały" us^eró na tych co mogą "wiecej i mniej" , doprowadza do animozji i agresji miedzy użytkownikami , są powodem do wyszydzania , głupich żartów ...

    Nie róbcie z tego forum , forum eksperckiego ....
    stali bywalcy to przede wszytkim licencjonowani zarzadcy , pracownicy wykonujacy obowiązki Admninistratorów zawodowo oraz "działacze" wspólnotowi ...
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Posesja: Co to za pomysł, żeby dyskryminować najaktywniejszych forumowiczów ?
    Ja nie odczuwam dyskryminacji tych forumowiczów na Forum, wręcz odwrotnie... :tongue:
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jakiekolwiek "podziały" us^eró na tych co mogą "wiecej i mniej" , doprowadza do animozji i agresji miedzy użytkownikami
    Agresję przejawiasz tylko ty, nikogo aż tak nie ruszają rankingi i statystyki.
    stali bywalcy to przede wszytkim licencjonowani zarzadcy , pracownicy wykonujacy obowiązki Admninistratorów zawodowo oraz "działacze" wspólnotowi
    A co w tym złego?
    Od kogo użytkownik ma uzyskiwać porady, jak nie od osób mających wiedzę i doświadczenie, oparte na znajomości wielu różnych wspólnot?
    Czy doradzać powinni wyłącznie ci, co sami niewiele wiedzą?
    Co masz przeciwko członkom zarządów wspólnot, których wyzywasz od "działaczy wspólnotowych"?
    Sam jesteś licencjonowanym zarządcą, więc twoje przytyki pod swoim własnym adresem to jakieś dziwactwo.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    [cite] Posesja:[/cite]
    Jakiekolwiek "podziały" us^eró na tych co mogą "wiecej i mniej" , doprowadza do animozji i agresji miedzy użytkownikami
    Agresję przejawiasz tylko ty, nikogo aż tak nie ruszają rankingi i statystyki.
    Zapominał wół jak cielęciem był ....inwigilacja użytkowników tego forum to twoja, Posesjo, domena
    od tego zaczyna się agresja
    wobec ciebie , później to tylko spirala głupoty us^erów
    A co w tym złego?
    wszytko ....co złe dla właściciela lokalu , - zaczyna się od stereotypowego myślenie na temat zarządu nieruchomościami ( jak : majątek odrębny od majątku właścicieli , czy "niepodzielności udziału" przy lokalach będących współwłasnością wielu podmiotów - garaże wielostanowiskowe), rola Zarządu we WM ....

    Forum ma służyć tworzeniu nowego prawa w zarządzaniu nieruchomościami wielolokalowymi stanowiącymi własność prywatną, bo to trzeci model zarzadzania nieruchomościami po komunalnym i spółdzielczym.
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    zaczyna się od stereotypowego myślenie na temat zarządu nieruchomościami ( jak : majątek odrębny od majątku właścicieli , czy "niepodzielności udziału" przy lokalach będących współwłasnością wielu podmiotów - garaże wielostanowiskowe)
    Wszystko ci się miesza - to nie jest żadne "stereotypowe myślenie" zarządców, lecz orzecznictwo Sądu Najwyższego.
    Forum ma służyć tworzeniu nowego prawa w zarządzaniu nieruchomościami wielolokalowymi
    Bzdura - forum nie tworzy żadnego prawa, to tylko miejsce wymiany opinii. Od tworzenia prawa jest parlament - tego uczą już w podstawówce.
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    Wszystko ci się miesza - to nie jest żadne "stereotypowe myślenie" zarządców,
    lecz orzecznictwo Sądu Najwyższego.
    dla jednych wykładnia, dla innych stereotypowe myślenie ..... złe orzecznictwo na podstawie złego prawa , daje złe orzecznictwo nawet te SN .... trzeba zmieniać prawo jak nie jest pro-obywatelskie (własnościowe)
    Bzdura - forum nie tworzy żadnego prawa, to tylko miejsce wymiany opinii.
    Od tworzenia prawa jest parlament - tego uczą już w podstawówce.
    dla kogo bzdura dla tego bzdura, choć tego w podstawówce nie uczyli , wygłaszanie opinii , tez - tak się tworzą naciski na parlamentarzystów .
    Czy ty uważasz, że na takie fora jak to, nie zaglądają sędziowie , blond parlamentarzystki ... tu i inna gawiedź z sfery rządzących, wszak mają wypasione tablety ....
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Nowa poprawka do systemu oceny komentarzy:

    "Komentarz wybranego użytkownika możesz ocenić tylko 1 raz w ciągu 24 godzin."
    Równocześnie nadal "Możesz zdobyć maksymalnie 25 głosów, co oznacza, że w danym dniu możesz ocenić 25 komentarzy."

    pozdrawiamy
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dzisiaj rano o godzinie 08:25 klasyfikacja nabardziej pomocnych w miesiącu przedstawiała się w następujący sposób:
    KubaP - 60
    Biedron_ka - 48
    Czajnik5 - 31
    Posesja - 21
    Elan124 - 16
    Formoza - 13
    Iga - 7
    Tsuda - 5
    Praktyk-realista - 5
    A-z - 5
    O godzinie 18:27 jest już inna klasyfikacja najbardziej pomocnych w miesiącu (!?). Znowu jakieś zmiany służące komuś czy czemuś ? :wink:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No, ale czym się ta "pomocność" objawia? I jak to się zgłasza, że ktoś jest pomocny?

    Przecież żeby się okazało, że czyjaś porada/sugestia była pomocna, czasem muszą upłynąć dni, tygodnie, albo miesiące.
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano stycznia 2013
    "Pomocność" to kliknięcie w przycisk "Podziękuj - oceń pozytywnie".
    (...)

    elan, nie udzielając żadnych porad na forum, jest bardziej "pomocny" od Tsudy i A-z. :smile:
    Komentarz edytowany Posesja
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano stycznia 2013
    (...)
    [cite] elan124:[/cite]Raptem został - w uznaniu "zasług" - wyprowadzony dzisiaj na pierwsze miejsce - w klasyfikacji "najbardziej pomocny" - użytkownik Formoza
    Wejdź do profili użytkowników i sprawdź, zanim obwieścisz kolejną "sensację".
    Kolejność wg liczby pozytywnych ocen w tym miesiącu - ustalona przez kliknięcia 3 osób - jest taka:

    1) KubaP: 74 - z czego 2/3 (49) od biedrona (27) i elana (22);
    2) biedron: 53 - z czego ponad połowa (28) od KubyP;
    3) czajnik5: 36 - z czego 2/3 (23) od elana.

    Formoza pozytywnych ocen ma 16.
    Nawet elan go wyprzedza: 18 - z czego prawie 3/4 (13) od KubyP.

    Jak widać, KubaP odwzajemnia twoje uczucia, elan. Wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia. :cactus1: :cactus2:
    KubaP, elan i biedron - to forumowe kółko wzajemnej adoracji: ja kliknę tobie, ty klikniesz mnie. Jak dzieci... :smile:
    Komentarz edytowany admin
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano grudnia 2012
    Nowa poprawka do systemu oceny komentarzy:
    Wykreślono punkt:
    "Komentarz wybranego użytkownika możesz ocenić tylko 1 raz w ciągu 24 godzin."


    Moduł "Najbardziej pomocni":
    moduł zlicza liczbę użytkowników, od których dany użytkownik otrzymał podziękowanie lub został oceniony pozytywnie. Poprzednio była to suma wszystkich pozytywnych ocen.
    Dane w module i w profilu dotyczą tylko postów napisanych i ocenionych w danym miesiącu.

    pozdrawiamy
    Komentarz edytowany admin
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.