Wniosek o korektę mechanizmu oceniania

czajnik5czajnik5 Użytkownik
edytowano grudnia 2012 w O Forum
Wnoszę o korektę mechanizmu oceniania/przydzielania pozytywnych ocen.

W czym rzecz:
Mój wpis został pozytywnie oceniony. Po jakimś czasie coś dopisałem i nowy wpis dokleił się do wcześniejszego, a pozytywna ocena wylądowała na dole, pod wpisem doklejonym.
To może sugerować, że pozytywna ocena dotyczy obu wpisów, lub samego doklejonego, a przecież tak nie jest. Oceniającemu wcale nie musi się spodobać to, co ja dopiszę w terminie późniejszym.

Sugeruję, żeby pozytywna ocena wędrowała przed doklejony wpis, a jeśli z przyczyn technicznych tak się nie da, to niech się ocena skasuje. Zawsze oceniający może podziękować ponownie.

Komentarze

  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    Z technicznego punktu widzenia to rozwiązanie jest mocno zakręcone.:shamed:
    Takie przypadki na forum do tej pory nie wystąpiły a gdyby się pojawiły to zawsze można skorzystać z funkcji "zgłoś do moderacji" i opisać problem.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2012
    zawsze można skorzystać z funkcji "zgłoś do moderacji" i opisać problem.
    skorzystać można, ale efekt będzie mizerny , reakcja Admina odpowiada sytuacji w polskiej słuzbie zdrowia ....rotfl.gif
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] admin:[/cite]Z technicznego punktu widzenia to rozwiązanie jest mocno zakręcone.:shamed:
    Ja tam lubię zakręcone rozwiązania. A poza tym, nie ma się czego wstydzić.
    [cite] admin:[/cite]Takie przypadki na forum do tej pory nie wystąpiły a gdyby się pojawiły to zawsze można skorzystać z funkcji "zgłoś do moderacji" i opisać problem.
    No, to jest dopiero proste rozwiązanie : )

    P.S. Skąd masz jako tło przy swoim nicku taką piękną, różową, wstążeczkę w mocnych męskich barwach?
    Czy jak pogadam po przyjacielsku to dostanę wstążeczkę w moim ulubionym kolorze navy blue (z sentymentu do mórz i oceanów)?

    Pozdrawiam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.