Program do technicznej obsługi nieruchomosci

KomandoRKomandoR Użytkownik
edytowano grudnia 2012 w Wolne tematy
Witam,

Jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość:)

Poszukuje program tak jak w zamieszczonym temacie do technicznej obsługi nieruchomosci. Program miałby na celu zbierania danych wprowadzonych przeze mnie do systemu, przypominania o wszystkich rzeczach które sobie zaplanowałem czy to sms czy mail nie ma to znaczenia. Oczekiwałbym również pełnej automatyzacji, mam tu na myśli zeby lokatorzy mogli tego typu zgłoszenia wysyłać do mnie drogą mailową i po zalogowaniu się do tego własnie programu gdzie również mogliby sprawdzić aktualny stan zgłoszenia. nie interesuje mnie księgowość, płace czynsze itp itd tylko technicza obsługa. Czy tego typu programy istnieją? jesli tak to prosze o wskazówki.
Oglądałem przeróżne programy które mają w sobie tą funkcje ciekawy był dla mnie e-pm.pl ale jest to program gdzie nie mogę kupić licencji tylko jest on online a chciałbym go postawic np u siebie na serwerze zeby nie płacić miesięcznie a np rocznie a aktualizacjie. Ostatecznie poszedł bym na takie rozwiązanie jak e-pm.pl ale moze istnieje coś innego co sprostałoby moim wymaganiom.

Pozdrawiam

Komentarze

  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie wiemy co już widziałeś, więc radzimy w ciemno.
    Mieszczanin.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.