Sugestia do zarządzających forum

czajnik5czajnik5 Użytkownik
edytowano stycznia 2013 w O Forum
Dlaczego zostały wycięte moje wpisy z życzliwymi poradami z wczoraj i dzisiaj?

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czajnik5: Dlaczego zostały wycięte moje wpisy z życzliwymi poradami z wczoraj i dzisiaj ?
    Też czekam z utęsknieniem na merytoryczną i jak zawsze trafną odpowiedź.
  • Opcje
    pejterpejter Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ja jakiś czas temu udowodniłem błąd niejakiemu użytkownikowi, który pisze( z sensem mniejszym, bądź większym) w każdym wątku i każdego poucza, to od razu usunięto.

    To forum to jest jakaś klika, tu nie ma sensu się udzielać. Przychodzi ktoś po pomoc, a zamiast fachowej odpowiedzi dostaje wywody na 2 strony, z których 90% to utarczki słowne o pierdoły.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Pejter: To forum to jest jakaś klika, tu nie ma sensu się udzielać
    Nikt cię do tego nie zmusza :wink:
  • Opcje
    pejterpejter Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A widzisz, żebym to ostatnio robił? ;)
    To moje pierwsze posty po tym incydencie sprzed kilku tygodni.

    Cóż, odpowiedzi adminów brak...do przewidzenia.
  • Opcje
    stonkastonka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A ja Szanowna Administracjo czy mógłbym prosić o usunięcie mnie z modułu Najbardziej pomocni w miesiącu?? Czuję się trochę niezręcznie z tym "tytułem".
    Fajnie że taki moduł istnieje ponieważ mam obraz kto tu jest połapany a kto nie ale nie powinny znajdywać się tam osoby, które istnieją na forum od kilku dni lub tygodni i tylko po to aby zadać pytanie i zniknąć. Ja niewątpliwie do takich osób się zaliczam ponieważ póki co pytam a nie doradzam a konto założyłem 4 miesiące temu:bigsmile: Gdybym napisał przynajmniej kilkadziesiąt komentarzy w tym część pomocnych mógłbym uzyskać status forumowicza i wtedy może by to miało sens... Jak na razie czuję się jako szeregowy użytkownik forum i chciałbym do jakiegoś czasu nim pozostać zanim nie zasłużę na wyróżnienie.:smartass:
    Będę wdzięczny za przychylenie się do mojej prośby.:prosze:
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    O tym, czy nazwa użytkownika pojawi się w tym module decydują wyłącznie użytkownicy forum.
    Pana wypowiedź w poniższym wątku została oceniona pozytywnie przez dwóch innych użytkowników.
    https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/4671/problemy-wspolnoty/#Item_11

    pozdrawiamy
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Niestety czajnik5.
    Ty już tak mądrze gadasz na tematy techniczne, że choćbyś nie chciał to i tak pomożesz.
    Ja w kazdym razie, gdy czytam jakiś interesujący mnie temat techniczny, to czekam na Twoją wypowiedź.

    W związku z wypowiedzią stonka i odpowiedzią na nią mam propozycję ustalenia dolnej granicy ilości komentarzy pozytywnych lub ważnych lub blogów na np. 4 tak aby wykluczyć przypadkowość.
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Zostawcie w spokoju te gadżety, rankingi i punktacje. Skoro administracja forum nie chce przystać na moją (i nie tylko moją) propozycję ich likwidacji, to nie ma sensu kruszyć o nie kopii ani "doskonalić" tych błyskotek, ozdobników forum. Nie rozumiem, po co zawracać sobie tym głowę? Czy to ma wpływ na Wasze opinie w sprawach merytorycznych, na udział w tym forum?
  • Opcje
    stonkastonka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Szanowne Panie i Panowie.
    Uważam że Wasze NIE w sprawie rankingów i doradców wynika tylko i wyłącznie z Waszej skromności.
    To że kolega Czajnik twierdzi że nikomu nie chce pomóc (a nieświadomie to robi) nie przyczynia się do tego że nie pomaga bo rezultat jest zupełnie odwrotny. Gdyby nie chciał pomagać to nie było by go na tym forum a jedynie wystawiał by faktury za wykonaną usługę. Sam fakt że tu jest, nie jest wynikiem niechciejstwa a wręcz przeciwnie. On chce tu by być podobnie jak inni stali bywalcy i lubi dzielić się swoją wiedzą podobnie jak inni stali bywalcy. Każdy chce się popisać swoją wiedzą i doświadczeniem i nie mówcie mi że tak nie jest.
    Jestem użytkownikiem kilku forum i wiem z doświadczenia że ranga jest nie tylko świadectwem pozycji wśród forumowiczów ale również jest sygnałem dla poszukujących informacji do tego z kim warto dyskutować i czyje podpowiedzi warto uznać za szczególnie wartościowe. Likwidacja takiej hierarchii na tym forum była by niewskazana ponieważ nie dyskutuje sie tu o wypieku chleba ani o wypieku ciast.
    Dyskusje tu poruszane często dotykają bardzo istotnych elementów w obszarze prawa, finansów i spraw technicznych. Myślę że to bardzo ważna sfera.
    Nie uważam więc aby ranking nie miał by tu znaczenia bo mieć powinien olbrzymie. Przyglądałem się uważnie dyskusjom z tym związanych i sądzę że wypracowanie przez Administratora odpowiedniego systemu hierarchicznego i oceny komentarzy było by sprawą przyczyniającą się do prawidłowego rozwoju forum.
    Dam mały przykład:
    Wpada jakiś "kazio" na forum który konto założył 1 godzinę temu a jego komentarz brzmi:
    "Proszę o podanie podstawy prawnej na jakich zasadach działają duże wspólnoty..."
    Kufa co to jest?? Normalnie to takiego gościa to by stali bywalcy sczyścili jak kota po obierkach i skierowali go do "google". Kto szuka nie błądzi... A co dostaje w zamian? Pozytywny komentarz... Kto daje takiemu osobnikowi pozytywne komentarze i za co-nie wiem. Wiem że nie tak to powinno wyglądać.

    Sza-cun.

    Każdy twierdzi... Na h...j mi medal!! a jak go dostanie jest dumny.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano stycznia 2013
    Poezja Forum od przenośni głębokich :
    może mnie co najwyżej pocałować w...
    Jak drzazga w... gdzieś tam
    do "sza-cunkowych":
    Na h...j mi medal !!
    Brawo nowe twarze, tylko tak dalej... :wink:
    Komentarz edytowany elan124
  • Opcje
    biedron_kabiedron_ka Użytkownik
    edytowano stycznia 2013
    Fe!:offtopic:
  • Opcje
    adminadmin Administrator ZARZADCA.PL
    edytowano stycznia 2013
    Wersja z "najwięcej pozytywnych ocen otrzymali" już była i nie zdała egzaminu.
    Moduł zlicza liczbę użytkowników, od których dany użytkownik otrzymał podziękowanie lub został oceniony pozytywnie.
    Poprzednio była to suma wszystkich pozytywnych ocen.
    W naszej ocenie obecna forma jest najbardziej kompromisowa pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami.
    Historia "najbardziej pomocni" w wątku tutaj: https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/4567/o-systemie-oceny-komentarzy/
    [cite] stonka:[/cite] Kto daje takiemu osobnikowi pozytywne komentarze i za co-nie wiem.
    Pod komentarzem (po zalogowaniu) zawsze widoczne jest KTO wystawił pozytywną ocenę. W profilu każdego użytkownika (również po zalogowaniu) widoczne jest podsumowanie jego pozytywnych ocen w tym od kogo.

    pozdrawiamy
    Komentarz edytowany admin
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY 62f9tf1o2jb0.png
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czajnk5: w palcu pod paznokciem
    Ale gdzie ten... medal ? :neutral:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Może to jednak... hejnał :shocked:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ale nie z Wieży Mariackiej... :bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ckni mi się na taaaki widok :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.