współwłaściciel /brat/ pozbawił mnie wspólnego ogrzewania

alina27alina27 Użytkownik
edytowano lutego 2013 w O Forum
współwłaściciel budynku/brat/ ( nie mamy podziału majątku odziedziczonego ale mamy osobne lokale w tym budynku). Mieliśmy ogrzewanie gazowe ale brat stwierdził, że nie będzie płacił za gaz i zakręcił rurę doprowadzającą wodę do pieca dwubiegowego, który ogrzewał na gaz cały budynek. Podłączył piec na opał ale ja nie mam do kotłowni dostępu i pali kiedy chce a przez to ja często mam zimno. Ponadto poodcinał mi część kaloryferów.

Komentarze

  • Opcje
    Praktyk-realistaPraktyk-realista Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Albo umowa rodzeństwa albo rozstrzygnięcie sądu.
  • Opcje
    PosesjaPosesja Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] alina27:[/cite]współwłaściciel budynku/brat/
    Opisałaś sytuację. A jak brzmi pytanie?
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] alina27:[/cite]współwłaściciel budynku/brat/ ( nie mamy podziału majątku odziedziczonego ale mamy osobne lokale w tym budynku). Mieliśmy ogrzewanie gazowe ale brat stwierdził, że nie będzie płacił za gaz i zakręcił rurę doprowadzającą wodę do pieca dwubiegowego, który ogrzewał na gaz cały budynek. Podłączył piec na opał ale ja nie mam do kotłowni dostępu i pali kiedy chce a przez to ja często mam zimno. Ponadto poodcinał mi część kaloryferów.

    Jeżeli się nie porozumie Pani z bratem, to pozostaje sąd o dopuszczenie do współposiadania do kotłowni.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    EDDIEEDDIE Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Posesja:[/cite]
    [cite] alina27:[/cite]współwłaściciel budynku/brat/
    Opisałaś sytuację. A jak brzmi pytanie?

    Pytanie wynika z tytułu i treści postu: Co zrobić, by mieć wpływ na ogrzewanie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.