Kiedy wspólnota mieszkaniowa wystawia rachunki

Gość Zarzadca.plGość Zarzadca.pl Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie konta bankowego jakie mają Wasze wspólnoty ?? Czy wiecie jakie, i za co płacicie ? Bo wiadomo że koszty prowadzenia przerzucane sa na mieszkancow, a już na prowadzeniu konta mozna ograniczyć koszty, np Nasza Wspólnota Błękitna w PKO BP kosztuje miesiecznie 14 zł, czyli bardzo mało, a w pakiecie jest obsługa masowych płatności, przelewy, prowadzenie itd za darmo.

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lipca 2013
    [cite] Gość Zarzadca.pl:(Edyta)[/cite]A ja mam pytanie odnośnie konta bankowego jakie mają Wasze wspólnoty ??

    Bo wiadomo że koszty prowadzenia przerzucane sa na mieszkancow,
    A kto ma je pokrywać? Może bank ? Zarządca czy administrator?
    Koszty ponoszą ci, którym to konto służy... bo to jest normalność .

    [cite] Gość Zarzadca.pl:(Edyta)[/cite] Nasza Wspólnota Błękitna w PKO BP kosztuje miesiecznie 14 zł, czyli bardzo mało, a w pakiecie jest obsługa masowych płatności, przelewy, prowadzenie itd za darmo.

    Masowe płatności dla wspólnoty 20 lokalowej!!!!!! :bigsmile: ... no, ale produkt banku trzeba, gdzieś wcisnąć ...
    Tauron to może mówić o masowej płatności - milion klientów ...

    Wpis jest jak najbardziej reklamowy... źle się dzieje w PKO

    Jak za bazę danych dla banku o właścicielach lokali, to naprawdę mało ... już wiem skad te sterty maili z banku PKO
    i zapchane przegródki oddawcze na terenie wspólnoty reklamami PKO ...
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] Gość Zarzadca.pl:[/cite]Czy wiecie jakie, i za co płacicie ? Bo wiadomo że koszty prowadzenia przerzucane sa na mieszkancow,

    Koszty ponoszą właściciele a nie mieszkańcy.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.