Obowiązek doskonalenia zawodowego zarządców

piotrZpiotrZ Użytkownik
edytowano września 2013 w Zarządzanie Nieruchomościami
Chciałem poruszyć temat obowiązkowego doskonalenia zawodowego zarządców.
Więcej o obowiązku można dowiedzieć się na stronie ministerstwa, dokładny link: http://www.transport.gov.pl/2-483bd47c7803c.htm
W jaki sposób wyrabiacie roczny limit 24 godzin szkoleń?
Szczerze mówiąc, średnio mam czas na wyjazdy, a nie chcę ryzykować i wolę mieć wszystko zaliczone. Myślałem o szkoleniach "zdalnych", tj. przez internet.
Ostatnio znalazłem np. taki serwis: http://idoskonalenie.pl/
Wygląda na to, że można przez internet normalnie odbyć doskonalenia i dostać zaświadczenie pocztą.
Już prawie się zdecydowałem. :)
Czy ktoś z Was korzystał z czegoś podobnego?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    A o deregulacji zawodów słyszałeś?
    Po co komu szkolenia, jak licencje są niepotrzebne do zarządzania nieruchmosciami od 2014 roku .

    Ja wiem, że biznes szkoleniowy padł, ale to są konsekwencje deregulacji zawodów.
    Głos wyjącego kojota nic nie pomoże .:bigsmile:
  • Opcje
    marekTobimarekTobi Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Deregulacja swoją drogą, ale ja osobiście szkolić będę się nadal. Raz, że warto być na bieżąco, a dwa że wg mnie uczyć i rozwijać trzeba się całe życie.
    piotrZ - to idoskonalenie.pl wygląda nieźle, przeglądałem ich ofertę i za 299 zł można zdobyć 24h szkoleniowe na ten rok. Sama tematyka dla mnie też interesująca. Co prawda wcześniej nie próbowałem przez internet, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz :smile:
    Dzięki za linka.
  • Opcje
    piotrZpiotrZ Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]A o deregulacji zawodów słyszałeś?
    Po co komu szkolenia, jak licencje są niepotrzebne do zarządzania nieruchmosciami od 2014 roku .

    Ja wiem, że biznes szkoleniowy padł, ale to są konsekwencje deregulacji zawodów.
    Głos wyjącego kojota nic nie pomoże .:bigsmile:
    Oczywiście, że słyszałem. Podobnie jak słyszałem o Komisji Odpowiedzialności Zawodowej. Licencje nie będą potrzebne od nowego roku, ale Komisja może np. odebrać Ci prawa do wykonywania zawodu np. na rok. Efekt - ludzie bez licencji będą mogli wykonywać nasz zawód, ale Ty nie będziesz mógł... Ja tam wolę dmuchać na zimne - po co ryzykować. To i tak ostatni tego typu wydatek, a skoro nie muszę nigdzie jeździć, to już zdecydowałem, że odbędę doskonalenie przez internet. Zamieszczam linka z opisem pakietu na stronie zarzadca.pl: http://www.zarzadca.pl/szkolenia-dla-zarzadcow/details/482-doskonalenie-zawodowe-24h---pakiet-trzech-szkolen-dla-zarzadcow-szkolenie-internetowe
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano września 2013
    [cite] piotrZ:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]A o deregulacji zawodów słyszałeś?
    Po co komu szkolenia, jak licencje są niepotrzebne do zarządzania nieruchmosciami od 2014 roku .

    Ja wiem, że biznes szkoleniowy padł, ale to są konsekwencje deregulacji zawodów.
    Głos wyjącego kojota nic nie pomoże .:bigsmile:
    Oczywiście, że słyszałem. Podobnie jak słyszałem o Komisji Odpowiedzialności Zawodowej.
    Licencje nie będą potrzebne od nowego roku, ale Komisja może np. odebrać Ci prawa do wykonywania zawodu np. na rok. Efekt - ludzie bez licencji będą mogli wykonywać nasz zawód, ale Ty nie będziesz mógł...
    A Kto zabroni takim osobom , które nie uczęszczały w tym roku na kursy doszkalające , pełnić funkcje zarządcy? .
    KOZ-a zanim sprawdzi, kto ma te 24 pkt, a kto ich nie ma , minie Sylwester , potem następny Sylwester ... i co dalej ?

    Nikt nie będzie pamięta, że taka instytucja jak KOZ-a istniała

    Od 2014 roku licencja zawodowa będzie kawałkiem świtka w archiwach domowych .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.