Kolejna próba likwidacji spółdzielczości

Gość Zarzadca.plGość Zarzadca.pl Użytkownik
edytowano października 2013 w Zarządzanie Nieruchomościami
Z ustawy zlecić kontrolę SM, przez niezależnych lustratorów!<br />Ile kanalie uprowadziły naszych pieniędzy z budżetu w premiach termomodernizacyjnych na docieplenia budynków?<br />Domagalski (PSL) z Jankowskim (SLD) "trzęsą portkami" na myśl, że na stronach internetowych SM - ZNAJDĄ SIĘ WSZYSTKIE DOKUMENTY DO WGLĄDU WŁAŚCICIELA (nie mylić z pracownikiem administracji).

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wielu posłów chciałoby ukrócić władzę prezesów ... likwidując spółdzielnie.
    ...ale struktury spółdzielczości mają się dobrze i potrafią omamić Członków SM .Robią to od wielu lat...
    Ślązacy nie chcą likwidacji spółdzielni mieszkaniowych, aż 40 tysięcy śląskich spółdzielców skierowało do Sejmu protest przeciwko planowanym zmianom prawa.
    A co może biedny, niedokształcony ... nie ma zamiaru uczyć się nowego . Lepszy dla niego hochsztapler Prezes SM niż samodzielna decyzja w głosowaniach we WM
    Protestujący zarzucają, że kolejna wersja ustawy, w sytuacji gdy wcześniejsze zostały odrzucone, narusza zaufanie obywateli do organów państwa, ponadto proponowane zmiany w zakresie podziału majątku spółdzielni pomiędzy powstałe wspólnoty mieszkaniowe narusza konstytucyjną zasadę ochrony prawa własności.

    Zamiast bronic struktur spółdzielczości mieszkaniowej należy wspólny majątek zaliczyć do części wspólnych.
    Należy jednak zauważyć, że obecnie brak jest przepisów, które regulowałyby kwestię takiego rozliczenia, mimo że wielu spółdzielców podejmuje uchwały w przedmiocie utworzenia wspólnoty mieszkaniowej a wtedy na pierwszy plan wysuwa się właśnie problem ustalenia wzajemnych zobowiązań.
    nie zważajcie na trudności , nowe niech puka do waszych drzwi . Wspólnot mieszkaniowych nie ma co się bać ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.