Jak perfidnie uśmiercono użytkownika forum

czajnik5czajnik5 Użytkownik
edytowano listopada 2013 w Wolne tematy
rzecz dotyczy wątku:
https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/5345/12xi-wspomnij-tych-co-odeszli-/#Item_9
[cite] elan124:[/cite]Nie wierzę w to.
Ale w co konkretnie? Że użytkownik Owner przestał się logować? Czy że przestał się logować w podanym czasie? Czy w to, że nie żyje? Czy może w to, że siedzi przy mnie?
[cite] KubaP:[/cite]ty oczywiście go odnalazłeś , siedzi przy tobie ... szydzenie z czyjejś tragedii to takie frywolne...
Zapewne masz na myśli swoje szydzenie z czyjejś ewentualnej tragedii, prawda? Jak nisko jeszcze upadniesz? Widziałeś zwłoki tego użytkownika, albo przynajmniej akt zgonu? Nie znasz i nie znałeś gościa, nigdy go nie spotkałeś w rzeczywistości, nie masz żadnego dowodu na to, że nie żyje, a mimo to uśmierciłeś go w imię generowania ruchu w swoim wątku, w którym trochę było marno z wpisami.

Można poczuć obrzydzenie, wierz mi.

BTW. Nie wiem, czy opcja moderacji własnego wątku jeszcze działa, więc prewencyjnie wpisuję to w swoim.

Pozdrawiam.

Komentarze

  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada 2013
    Czajnik5: Ale w co konkretnie ?
    W świadome umieszczenie nick'u - naszego kolegi - Ownera w wątku KubyP o konkretnym tytule. Zagadkowa jest pozytywna ocena informacji KubyP, wystawiona przez kolegę: a-z... !?
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada 2013
    [cite] czajnik5:[/cite] Nie znasz i nie znałeś gościa
    Ale... my Go znamy. Prawda? :bigsmile:
    Ktoś kiedyś napisał, że... to jest Fajny Gość, tylko trochę nieśmiały. :cool:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: to jest Fajny Gość
    A jednak się kręci...
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Moja ocena była pomyłkowa. Napisałem o tym natychmiast w następnym poście, ale został usunięty.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada 2013
    A-z: Moja ocena była pomyłkowa. Napisałem o tym natychmiast w następnym poście, ale został usunięty
    Przecież tu się trudno pomylić, jest tylko JEDNA opcja: podziękuj-oceń pozytywnie. Przy koncie KubyP stoi jak byk, pozytywna ocena od a-z. Dziwne to wszystko, tylko ubolewać.
    Komentarz edytowany elan124
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Haneczka:[/cite]Ale... my Go znamy. Prawda?
    Prawda. Znamy Go, i to od dawna, z różnych forów internetowych, ale muszę napisać uczciwie, że tylko z internetowych.
    [cite] a-z:[/cite]Napisałem o tym natychmiast w następnym poście, ale został usunięty.
    Pisz w swoich wątkach. Możesz też pisać w moich. Ja niczego nie mam w zwyczaju usuwać, nawet jeśli napiszesz, że czajnik5 to głupek. : ).

    A propos - do administracji (tych miłych państwa z pięknymi różowymi wstążeczkami): ja nie chciałbym mieć u siebie takiej funkcjonalności, jak "usuń ten post" w odnośniku "pokaż opcje". Da się załatwić dla starego (stażem) użytkownika?

    Dodam też prewencyjnie, że w tym wątku pojawił się niemiły komentarz użytkownika KubaP, a następnie zniknął. Jednakże ja nie mam z tym cięciem HASAMI nic wspólnego. : ). Ktoś tu wykonał robotę za mnie.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    Praktyk-realistaPraktyk-realista Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Szanowni forumowicze. Zakończcie ten wątek, który rozpoczął KubaP . Wstydu sobie oszczędźcie. ŻENADA:cry::cry::cry:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada 2013
    [cite] Praktyk-realista:[/cite]Szanowni forumowicze. Zakończcie ten wątek, który rozpoczął KubaP .
    Tego wątku nie rozpoczął KubaP.
    [cite] Praktyk-realista:[/cite] Wstydu sobie oszczędźcie. ŻENADA:cry::cry::cry:
    Praktycznie i realnie nie wskazane jest tak szybko wpadać w histerię i snuć legendy o wstydzie.
  • Opcje
    a-za-z Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Nie pomyliłem przycisku z innym przyciskiem.
    Po prostu nacisnęło mi się lewym przyciskiem, kiedy zbiegiem okoliczności kursor był w najgorszym miejscu z możliwych.
    Wiem, jak to brzmi, więc lepiej nie będę już więcej niczego tłumaczyć.

    Jest parę osób na tym forum przed którymi zdejmę kapelusz. Należy do nich również owner.

    Ponadto nie popieram takich zagrań nawet do osób, których nie szanuję.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] Haneczka:[/cite]Tego wątku nie rozpoczął KubaP.
    Jemu nie chodzi o TEN wątek, ale o
    [cite] Praktyk-realista:[/cite]ten wątek, który rozpoczął KubaP
    My chyba nie możemy tego wątku zakończyć. Możemy co najwyżej nic tam nie dopisywać.
    Pozdrawiam.

    Nie, nie, nie... Nikt tutaj nie ciągnie wątku, który rozpoczął KubaP.
    Z tego co zauważyłam z oryginalnego wątku KubaP "zniknęło" wiele wpisów, które tak naprawdę pozwalają odnieść się do sytuacji dopiero po przeczytaniu pierwotnej całości. Teraz pozostało w nim niewiele - został okrojony z prawdy, ale za to jakiś swąd nadal utrzymuje się wśród Panów i tak naprawdę przestaje być już wiadomo o co rzeczywiście chodzi: kto uderzył, a kogo zabolało.

    Standardowo panuje przekonanie, że to kobiety są marudne i czepialskie, ale... prawdy są trzy, więc można powiedzieć, że wybór jest nawet dość duży.

    Pozdrawiam.

    Nowy doklejony: 08.11.13 21:51
    Czajnik5, dlaczego usunąłeś stąd swoją odpowiedź na mój post, którą napisałeś dzisiaj rano?
    Czyżbym nie zmieściła się w przewidzianym (dla mnie) czasie na odzew?
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Haneczka:[/cite]... prawdy są trzy, więc można powiedzieć, że wybór jest nawet dość duży.
    Filozoficznie rzecz ujmując prawda jest jedna, tyle, że prawda zależy od punktu widzenia. : )
    [cite] Haneczka:[/cite]Standardowo panuje przekonanie, że to kobiety są marudne i czepialskie
    Wg mnie to nie jest przekonanie, lecz oczywista oczywistość. Ale... to jest właśnie w kobietach piękne.

    Pozdrawiam
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak specjaliści z za grobu dyskutują

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,523,142316392,148000089,Re_Budowa_kotlowni_gazowych_w_starych_budynkach.html

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,523,142316392,147987501,Re_Budowa_kotlowni_gazowych_w_starych_budynkach.html
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    Haneczka: to jest Fajny Gość
    A jednak się kręci...
    Kto? Owner?
    O! Tak. Wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.