zarządca do mieszkania prywatnego

ewelka14ewelka14 Użytkownik
edytowano listopada 2013 w Wolne tematy
proszę o pomoc. mam do wynajęcia mieszkanie nad morzem, niestety mieszkam ok 300 km od tej miejscowości i nie mogę robić tego sama. Jak mam zorganizować sobie osobę do administrowania nieruchomością pod wynajem krótkoterminowy przez cały rok? ile takie usługi mogą kosztować? na co mam zwrócić uwagę szukając takiej osoby?

Komentarze

  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jak mam zorganizować sobie osobę do administrowania nieruchomością pod wynajem krótkoterminowy przez cały rok?
    ile takie usługi mogą kosztować?
    1 zł / m2pul +VAT
  • Opcje
    ZarządcaZarządca Zarzadca.pl ZARZADCA.PL
    edytowano listopada -1
    [cite] ewelka14:[/cite]proszę o pomoc. mam do wynajęcia mieszkanie nad morzem, niestety mieszkam ok 300 km od tej miejscowości i nie mogę robić tego sama. Jak mam zorganizować sobie osobę do administrowania nieruchomością pod wynajem krótkoterminowy przez cały rok? ile takie usługi mogą kosztować? na co mam zwrócić uwagę szukając takiej osoby?

    Niektóre biura obrotu nieruchomościami świadczą takie usługi, trzeba podzwonić.
    ZARZĄDCA PORTAL INFORMACYJNY II 6tfwtu9sbskv.png
  • Opcje
    tradertrader Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Stawki są od 7 do 11% zysku z najmu na miesiąc. Najczęściej jest to 8% i taka stawka jest ok
    Znalezienie takiego administratora może być trudne w dużych miejscowościach i prawie niemożliwe w małych miejscowościach , rynek jeszcze nie dorósł, aby to wykorzystać.
    ==trader==
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.