Wolne tematy

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano grudnia 2013 w Wolne tematy
Nie wiem, w jakiej fazie aktualnie znajduje się księżyc, ale po dziwnej aktywności - tuzów tego forum - wygląda na to, że ku pełni ma się tuż, tuż. 
Pobudzenie oraz rozkojarzenie przenika doskonale i bez żadnego problemu. 
Można powiedzieć, że bije z wpisów, jak srebrzyste światło po oczach i... wcale nie jest pokojowo nastawione.

Komentarze

  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Użytkowniku KubaP, nie znałem Cię od tej strony.

    Jak Ty to robisz, że tak pięknie zestawiasz różne konteksty, tworząc nowe sposoby patrzenia?

    :cool:

    A może to znowu cytat z innego użytkownika/innej użytkowniczki z innego forum internetowego?

    Nie... niemożliwe - to właśnie cały Ty.

    :cool:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Nie wiem, w jakiej fazie aktualnie znajduje się księżyc, ale po dziwnej aktywności - [b]tuzów tego forum[/b] - wygląda na to, że ku pełni ma się tuż, tuż. 
    Pobudzenie oraz rozkojarzenie przenika doskonale i bez żadnego problemu. 
    Można powiedzieć, że bije z wpisów, jak srebrzyste światło po oczach i... wcale nie jest pokojowo nastawione.
    

    Szanowny Panie KubaP (Phe?) proszę nie używać moich tekstów w celu przedstawiania ich jako własnych.
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,523,148513538,148520124,Re_Co_to_bedzie_co_to_bedzie_.html
    W oryginalne fragment: "tuzów tego forum" brzmi: "nie tylko na tym forum" - tylko to zostało przez Pana zmienione.

    Pan Czajnik5 z pewnością wie, że ja go napisałam, tylko udaje, że tak nie jest. No cóż...
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Haneczka:[/cite]Pan Czajnik5 z pewnością wie, że ja go napisałam, tylko udaje..
    Raczej tylko się droczy... Pan czajnik5 z pewnością wie, bo pan czajnik5 widzi bardzo dużo, również to, czego nie widać gołym okiem. Ale, ale, po co zaraz "Pan"? Jaki tam ze mnie Pan?
    [cite] Haneczka:[/cite]W oryginalne fragment: "tuzów tego forum" brzmi: "nie tylko na tym forum" - tylko to zostało przez Pana zmienione.
    Zdaje się, że to się nazywa licentia poetica. A może to parafraza?

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Parafraza

    W końcu przeróbka odwołuje się do dzieła powszechnie znanego, prawda? Zostało opublikowane, czy nie?

    :cool:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2013
    [cite]haneczka[/cite]Szanowny Panie KubaP (Phe?) proszę nie używać moich tekstów w celu przedstawiania ich jako własnych.
    Szanowna Panno Haneczko jeżeli cytowanie , o czym świadczą zastosowane narzędzia do formatowania tekstów na tym forum, pewnych fragmentów twoich wypowiedzi jest dla ciebie obrazą majestatu , to przepraszam , postaram się przyszłość bardziej eksponować, gdzie się zaczyna i gdzie kończy cytat , zwłaszcza twój ... cudze teksty cytuje bardziej z lenistwa niż chęć zaszkodzenia komuś .

    Wychodzę z założenia, że jeżeli w cudzym tekście jest zawarty i mój pogląd na sprawę , to lepiej go zacytować z użyciem narzędzia >>cytat<< niż wywnętrzać się własnym słowotokiem .... szkoda na to czasu

    Moja modyfikacja twojego tekstu była tyko dopasowaniem do sytuacji jaka panuje na tym forum .
    Widzę, że osiągnąłem zamierzony cel. TWA zareagowało.

    [cite]czjnik5[/cite]Jak Ty to robisz, że tak pięknie zestawiasz różne konteksty, tworząc nowe sposoby patrzenia?
    A może to znowu cytat z innego użytkownika/innej użytkowniczki z innego forum internetowego?

    Nie... niemożliwe - to właśnie cały Ty.
    pokazuje na czym polega Wasza "cytatologia" i brak dystansu do wpisów . Wam jako TWA wolno, a innym już nie.
    Zachowujecie się jak stado nawalonych wilków ( baranów) jak widzicie wpis . To Wasza zdobycz ....

    Przypisujecie wszelkie napisane słowa autorowi wpisu choć on wyraźnie zaznaczył, że są to cytaty. .... text_code.gif ....text_quote.gif
    Korzystajcie z narzędzi, które daje wam to forum. To naprawdę nie boli , tylko edukuje Was....

    Cytowania bez opamiętania rożnych fragmentów z wywodów sądowych które potwierdzają wasz tok analizy , myślenia , uważasz za poprawność życiową , choć wiesz , że precedensów w orzeczeniach sądowych jeszcze w Polsce nie ma .

    Jeśli ja to robię w podobny sposób to jest to dla Was (TWA) obroną majestatu , złodziejstwo "intelektualne" , naruszenie praw autorskich , i w ogóle na szafot ze mną . To jest takie trywialne dla Was TWA.
    Wam wolno tak się zachowywać.... mnie już nie . :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Komentarz edytowany KubaP
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wystarczy podać źródło

    :cool:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Użytkowniku KubaP, oto krótka lekcja cytowania:


    I. Prawidłowe sposoby cytowania - przykłady
    [cite] KubaP:[/cite]jeżeli w cudzym tekście jest zawarty i mój pogląd na sprawę , to lepiej go zacytować...
    nie stać mnie, aby leżeć ...
    
    KubaP


    II. Nieprawidłowe sposoby cytowania - przykłady
    Żelazko szybko, byle było dobre, jak marka - niepodziewane zaproszenie na
    ślub nie mylić z weselem.
    
    Rozbiłem TICO gdzie go naprawię...
    "Zapraszam do lasów milickich i oleśnickich jak i ostrzeszowskich.
    W 2 godziny 70-100 prawdziwków – zdrowych; o innych grzybkach nie
    wspomnę. Zapraszam naprawdę warto!!!! "




    Jak sam widzisz, cytowanie bez podania źródła praktycznie uniemożliwia identyfikację autora tekstu źródłowego.

    :cool:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] Haneczka:[/cite]Pan Czajnik5 z pewnością wie, że ja go napisałam, tylko udaje..
    Raczej tylko się droczy...
    Hmm... ale Pan Czajnik5 w pakiecie droczenia ma również bezwzględne sankcje. :neutral:
    [cite] czajnik5:[/cite] Zdaje się, że to się nazywa licentia poetica. A może to parafraza?
    Ja tam nie wiem, jak to się nazywa... Prosta kobieta jestem. Najpierw Pan Czajnik5 mówił, że to droczenie... :confused:
    [cite] KubaP:[/cite]Szanowna Panno Haneczko jeżeli cytowanie , o czym świadczą zastosowane narzędzia do formatowania tekstów na tym forum, pewnych fragmentów twoich wypowiedzi jest dla ciebie obrazą majestatu , to przepraszam ,
    Szanowny Panie KubaP (od zawsze intryguje mnie to Pana P :cool: ) obraza co prawda na mój majestat jeszcze nie zdążyła wejść, ale przeprosiny zostały już przyjęte. :smile:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano grudnia 2013
    [cite] czajnik5:[/cite]
    [cite] KubaP:[/cite]pejcz nosisz w spodniach
    No, nie tylko ja...

    Nooo, Panowie... :cool: To jednak nie to forum.
    Ten właściwy adres część z nas z pewnością zna. A tam... nie ma zmiłuj się - tak tam kipi.
    [cite] czajnik5:[/cite] Chłopaki tak mają.

    To oczywista oczywistość, że chłopaki tak.
    Ale... mężczyźni już na pewno nie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.