Wolne tematy: Skradziono dane klientów Orange

KubaPKubaP Użytkownik
edytowano grudnia 2013 w Wolne tematy
[b]Skradziono dane klientów Orange
 
Policja zatrzymała trzy osoby szukające w sieci kupców na dane osobowe abonentów telekomunikacyjnego giganta.[/b]
Imiona i nazwiska, numery telefonów, PESEL, NIP i dokumentów tożsamości oraz adresy tradycyjne i e-mail.  
http://www.pb.pl/3480801,67948,skradziono-dane-klientow-orange

Ku przestrodze tym wspólnotom co same prowadzą buchalterię WM na prywatnych kompach.

Komentarze

  • Opcje
    MichałMichał Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Dzięki za ostrzeżenie :)

    Kuba, jestem w zarządzie (społecznym) - buchalterię prowadzi administrator. Ale ja mam na prywatnym kompie dane adresowe 30 właścicieli.
    Co robić ?
    Chyba na najbliższym zebraniu wystąpię z uchwałą o zakup służbowego kompa :)

    pozdrawiam
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] Michał:[/cite]Dzięki za ostrzeżenie :bigsmile:

    Kuba, jestem w zarządzie (społecznym) - buchalterię prowadzi administrator. Ale ja mam na prywatnym kompie dane adresowe 30 właścicieli.
    Co robić ?
    Chyba na najbliższym zebraniu wystąpię z uchwałą o zakup służbowego kompa:bigsmile:
    inaczej będziesz dworował przed prokuratorem jak ci przy jakieś innej sprawie np. o pedofilie, stalkingu zabiorą kompa do sprawdzenia ... będziesz pewnie miał taki uśmiech :tooth:
    co powiesz ... "jak żyć Michał , jak żyć" ...
  • Opcje
    MichałMichał Użytkownik
    edytowano listopada -1
    będziesz dworował przed prokuratorem jak ci przy jakieś innej sprawie [b]np. o pedofilie[/b]
    
    Cóż myślałem, że Cię sprowokuje do wymiany poglądów. Czasami dyskusja może być ostra ale pomimo wszystko powinna trzymać jakiś poziom .... ale jak widać nie trzymasz żadnych standardów... a może w tym przypadku głodnemu chleb na myśli ?

    bez pozdrowień
    ps nie zamierzam już w tym wątku prowadzić z Tobą żadnej wymiany zdań
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano grudnia 2013
    [cite] Michał:[/cite]
    będziesz dworował przed prokuratorem jak ci przy jakieś innej sprawie [b]np. o pedofilie, stalkingu[/b]
    
    Cóż myślałem, że Cię sprowokuje do wymiany poglądów.

    Czasami dyskusja może być ostra ale pomimo wszystko powinna trzymać jakiś poziom ....
    ale jak widać nie trzymasz żadnych standardów... a może w tym przypadku głodnemu chleb na myśli ?
    obrażalski się trafił ... to samo życie ...
    dla mnie standardem jest prawo jakie dyktuje życie, a nie wirtualny świat bez wad stworzony dla siebie samego ...

    U mojego sąsiada jak synka podejrzewali o dilerkę środków odurzających to zabrali wszystkie kompy z domu z nakazu prokuratora
    jeden stacjonarny i dwa laptopy o innych nośnikach elektronicznych nie wspomnę, jak telefony komórkowe z dostępem do internetu. Pół roku miał z głowy ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.