Opis na wpłacie zaliczki ... ( wersja II)

HaneczkaHaneczka Użytkownik
edytowano lutego 2014 w Wolne tematy
Zakładam drugą wersję tego samego wątku ponieważ szanowny pan KubaP wycina moje odpowiedzi. Wyraźnie mu się nie podobają...
Wątek: https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/5559/opis-na-wplacie-zaliczki-/
[cite] KubaP:[/cite]
[cite] Haneczka:[/cite]
[cite] KubaP:[/cite]
to znaczy u ciebie nie ma takich dopisków na odowodach wpłat ...
Przede wszystkim, u mnie w ogóle nie ma czegoś takiego jak odowody wpłat.
wiesz co to jest przejęzyczenie ...
tak ci to doskwiera ...?
wiesz o co chodzi , ale walisz ...

Jak nie masz nic do powiedzenie w sprawie to lepiej nie zabieraj głosu ...:cactus2:

Proszę, Kubuś się zagotował... Może japońskiego lizaczka na uspokojenie?

Nowy doklejony: 03.02.14 20:53
W tym wątku to samo:
https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/5558/a-jednak-mozna-zyc-na-rachunek-wlascicieli-lokali/#Item_21
[cite] KubaP:[/cite] może poniższy link oderwie ciebie
Zadałam Tobie konkretne pytanie.
Nie otrzymałam na nie odpowiedzi.
Masz z tym jakiś problem?

Informacja dla pozostałych Użytkowników.
Już raz udzieliłam tej odpowiedzi i została ona natychmiast skasowana przez KubaP Ponowiłam próbę i wszystko ponownie zostało skasowane.
Dziwnym trafem nie udało mi się przed chwilą założyć nowego wątku, w wersji II tego wątku. Baaaaardzo dziwne... Po prostu, wszystko zniknęło, jakby zostało zablokowane w podglądzie tego, co piszę.
Przed chwilą zniknął również wpis tajfuna, który był między moim wpisem, a wpisem KubaP.

Komentarze

  • Opcje
    stonkastonka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Potwierdzam. Forumowicz KubaP kasuje wszystkie wypowiedzi, które mu nie pasują w wątkach, które założył. Jest to jego normalna praktyka co umożliwiają mu zresztą zasady tego forum że założyciel wątku może go edytować w dowolnym zakresie.
    Mało tego. Napędza swoje wątki i tylko swoje jakimiś dziwnymi wypowiedziami użytkownika, który o dziwo założył konto kilka godzin temu i wypowiedział się tylko w jego tematach.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano lutego 2014
    [cite] stonka:[/cite]Potwierdzam. Forumowicz KubaP kasuje wszystkie wypowiedzi, które mu nie pasują w wątkach, które założył.
    On nie tylko je kasuje, ale zachowuje się po chamsku. No cóż... Po wyjaśnieniach tajfuna w wątku:
    https://forum.zarzadca.pl/dyskusja/5564/forum-piaskownica-/#Item_3
    okazuje się, że należy go jeszcze za to przytulić i pogłaskać czule, z wyrozumiałością.
    Ba, trzeba tę inność uszanować.
    Pozwolić mu mówić, pisać i krzyczeć. To przecież dla niego takie ważne, a nawet go dowartościowuje. On jest dzieckiem Pana.
    A my...?
    No cóż. Jesteśmy gorszymi dziećmi tego samego Pana, więc musimy to zrozumieć, bez jakichkolwiek wyjaśnień.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Stonka: założyciel wątku może go edytować w dowolnym zakresie.
    "I tu jest pies pogrzebany"... :cool:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano lutego 2014
    [cite] stonka:[/cite]Forumowicz KubaP kasuje wszystkie wypowiedzi, które mu nie pasują w wątkach, które założył.
    Jest na to recepta. Proszę nie wpisywać niczego w wątkach założonych przez "KubaP". Ja tak robię.
    Raz mi wyciął wpis, drugi raz nie wytnie.:cool:
    [cite] stonka:[/cite]Jest to jego normalna praktyka co umożliwiają mu zresztą zasady tego forum że założyciel wątku może go edytować w dowolnym zakresie.
    Sam użytkownik KubaP nalegał usilnie na takie rozwiązanie. Przecież ja to pamiętam. Prosiłem wtedy, żeby nie wprowadzać takiej opcji. Winę za obecny stan rzeczy ponosi w całości administracja forum, która uległa namowom i wdrożyła idiotyczny pomysł, którego próżno szukać na innych forach internetowych.
    [cite] stonka:[/cite]Mało tego. Napędza swoje wątki i tylko swoje jakimiś dziwnymi wypowiedziami użytkownika, który o dziwo założył konto kilka godzin temu i wypowiedział się tylko w jego tematach.
    To akurat nic nowego.

    :cool:
  • Opcje
    StasiuStasiu Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Czy Wy nadal nie rozumiecie ,że adminem jest KubaP! Krytycy jego poglądów są usuwani. Niech dyskutuje sam ze sobą.:bigsmile:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Stasiu: Niech dyskutuje sam ze sobą
    Ciekaw jestem, kiedy na to wszystko wypowie się KubaP i Admin ? :cool:
  • Opcje
    stonkastonka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Ciekaw jestem, kiedy na to wszystko wypowie się KubaP i Admin ? :cool:
    Poprawka. Admin KubaP :wink:
  • Opcje
    JakubJakub Użytkownik
    edytowano listopada -1
    KubaP - adminem?
    Dobre sobie - mimo pewnych wydawałoby się przesłanek - tak nisko jeszcze forum nie upadło.
    Zresztą za chwilę sam zaprzeczy tym rewelacjom i nazwie Was: TWA - cokolwiek by to miało oznaczać - to jego ulubiony, niezrozumiały wyraz obcy.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Jakub: niezrozumiały wyraz obcy
    Dlaczego niezrozumiały, a może tu chodzi o... Trans World Airlines (TWA).
  • Opcje
    JakubJakub Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Na fali wszechobecnego genderyzmu już lepsze byłoby:
    The Tibetan Women’s Association (TWA)
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano lutego 2014
    [cite] Jakub:[/cite]Na fali wszechobecnego genderyzmu już lepsze byłoby:
    The Tibetan Women’s Association (TWA)

    Z premedytacją "pomyliłeś" fora...
    [cite] elan124:[/cite] a może tu chodzi o... Trans World Airlines (TWA).

    A może jednak o... Towarzystwo Wzajemnej Aberracji?
  • Opcje
    stonkastonka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Wcześniej jego ulubionym słowem była "inwigilacja". Oj cisnął on swojego czasu forumowiczowi Posesja że wszystkich dookoła inwigiluje. Teraz przerodziło się to w Towarzystwo Wzajemnej Adoracji (TWA). Tzn że my wszyscy klepiemy się wzajemnie po plecach, dajemy sobie pozytywne oceny tylko on jeden jest w opozycji. Biedny, pokrzywdzony - walczący z TWA z jedynie słusznym lekarstwem na wszystkie wspólnoty - jego doświadczenie i wiedza. Tutaj przy okazji występuje również kolejne ulubione przez KubęP słowo... KLAKA co wypowiadane przez niego brzmi raczej ja kloaka.:devil:

    Nowy doklejony: 04.02.14 11:49
    No proszę... Słowo K L A K A zostało automatycznie wygwiazdkowane. To znaczy że jest to jakieś okropne słowo:shocked:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: Towarzystwo Wzajemnej Aberracji ?
    Nazwa Towarzystwo Wzajemnej Akomodacji (TWA ) też nieźle brzmi... :cool:
  • Opcje
    KubaPKubaP Użytkownik
    edytowano lutego 2014
    [cite]czajnik5[/cite]  Sam użytkownik KubaP nalegał usilnie na takie rozwiązanie. Przecież ja to pamiętam. Prosiłem wtedy, żeby nie wprowadzać takiej opcji. Winę za obecny stan rzeczy ponosi w całości administracja forum, która uległa namowom i [b]wdrożyła idiotyczny pomysł, którego próżno szukać na innych forach internetowych.[/b]
    
    Przynajmniej moje wątki są pozbawione towarzyskich wynaturzeń jakie mają miejsce tutaj w tym wątku ...
    Na innych forach są oceny negatywne treści a tu TWA tego forum zabroniło , siermiężny populisto z technicznego punktu widzenia ...
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] KubaP:[/cite]
    Przynajmniej moje wątki są pozbawione towarzyskich wynaturzeń jakie mają miejsce tutaj

    KubaP(e) wszystko wie
    Robi tutaj to, co chce
    Chłe… :bigsmile: Chłe… :bigsmile: Chłe… :bigsmile:
    Wykrzykuje TWA
    Bo akurat kaprys ma
    Polowanie wciąż urządza
    Bo japońska żre go żądza
    Marzy tylko o seppuku
    Ale…
    Robi sobie KUKU
    Na MUNIU
    O! Mamuniu…! :shocked:

    (Haneczka)
  • Opcje
    JakubJakub Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Bezcenne!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.