FORUM PIASKOWNICA ?

HaneczkaHaneczka Użytkownik
edytowano lutego 2014 w O Forum
Od bardzo dawna zauważałam, że jest coś nie tak...
Jest forum matka i forum córka, choć płeć nie ta.
Wszystko jest dobrze dokąd nie przekracza to granic dobrego smaku i normalnych zachowań.
Od dawna również daje się zauważyć, że KubaP ma tutaj jakieś specjalne fory. Takie dziecko specjalnej troski, hołubione nad wyraz.

Komentarze

  • Opcje
    tajfuntajfun Użytkownik
    edytowano listopada -1
    No cóż. Ludzie specjalnej troski to tacy sami ludzie jak inni tylko inaczej normalni. Trzeba uszanować ich inność
    Oni mają specjalny margines normalności.Pozwólmy im mówić , krzyczeć pisać. To jest dla nich ważne.Czuja sie dowartościowani, a to powinno być także ważne dla normalnych nieinaczej.
    Natomiast ,jeżeli administrator tego forum to toleruje. No to cóż. Wszyscy jesteśmy dziećmi Pana.
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano lutego 2014
    [cite] tajfun:[/cite]No cóż. Ludzie specjalnej troski to tacy sami ludzie jak inni tylko inaczej normalni. Trzeba uszanować ich inność
    No cóż... Widzę, że chamstwo przypisujesz ludziom specjalnej troski, jako ich naturę. I do tego ćwierkasz coś o szacunku do chamstwa.
    No tak...
    Może nie powinnam się dziwić, tylko ująć to w zbiór: normalni inaczej. To przecież takie proste...
    [cite] tajfun:[/cite]
    Oni mają specjalny margines normalności.Pozwólmy im mówić , krzyczeć pisać. To jest dla nich ważne.Czuja sie dowartościowani, a to powinno być także ważne dla normalnych nieinaczej.
    A to co czują nienormalni inaczej już się nie liczy???
    To co dla nich jest ważne - nie ma żadnego znaczenia? To jak są traktowani - jest poza marginesem uwagi i normalności?
    O czym Ty piszesz, mając na myśli dowartościowanie? Czyim kosztem ma odbywać się to dowartościowanie normalnych inaczej?
    [cite] tajfun:[/cite]
    Natomiast ,jeżeli administrator tego forum to toleruje.
    Odpowiedz mi, dlaczego to toleruje?
    A odpowiedź wydaje się łatwa...
    Sam ma zespół Touretta, czy CHAD...? Czy jeszcze coś innego...?
    [cite] tajfun:[/cite]
    No to cóż. Wszyscy jesteśmy dziećmi Pana.
    Ależ tak. Tylko wydaje się, że Pan nie wszystkich obdarzył cywilną odwagą tak samo.
    Skoro normalni inaczej wiedzą, że mogą być dla innych przykrzy i trudni w swoich zachowaniach, to powinni mieć odwagę powiedzieć o tym wprost i uprzedzić. To zdecydowanie ułatwia kontakt i wiele wyjaśnia.
  • Opcje
    StasiuStasiu Użytkownik
    edytowano listopada -1
    He,he, dobre. Moja krótka uwaga, że KubaP jest tu moderatorem nagle znikła. Jeszcze trochę i sam tu zostanie ze swoimi myślami.
    Ale, co tam, to się wytnie.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Opcje
    czajnik5czajnik5 Użytkownik
    edytowano lutego 2014
    [cite] Stasiu:[/cite]Moja krótka uwaga, że KubaP jest tu moderatorem nagle znikła.
    Podobno każdy jest tu moderatorem własnego wątku. Nie wiem, czy jeszcze jest ta "funkcjonalność" (co za wredne słowo - kalka z ang.). Ja to odczułem na sobie, dlatego pod żadnym pozorem nie dopisuję niczego w wątkach niektórych autorów.:cool:
    [cite] Haneczka:[/cite]Widzę, że chamstwo przypisujesz ludziom specjalnej troski, jako ich naturę. I do tego ćwierkasz coś o szacunku do chamstwa.
    Miła Haneczko, przypomnę Ci uprzejmie, że jak wyjąłem bykowiec i chciałem tego jegomościa wybatożyć, to mnie uciszyłaś. Napisałaś coś o bezwzględnych środkach.

    :neutral:
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: KubaP ma tutaj jakieś specjalne fory
    Dla mnie jest to zrozumiałe, współczuję Adminowi... :cool:
  • Opcje
    HaneczkaHaneczka Użytkownik
    edytowano listopada -1
    [cite] elan124:[/cite]
    Haneczka: KubaP ma tutaj jakieś specjalne fory
    Dla mnie jest to zrozumiałe, współczuję Adminowi... :cool:
    Biorąc pod uwagę pewne okoliczności jestem w stanie to zrozumieć.
    Od dawna zauważam, że wokół KubaP otwierasz tu swego rodzaju parasol ochronny, jesteś katalizatorem i... jego Aniołem Stróżem.
  • Opcje
    elan124elan124 Użytkownik
    edytowano listopada -1
    Haneczka: otwierasz tu swego rodzaju parasol ochronny, jesteś katalizatorem i... jego Aniołem Stróżem.
    Przecież ty jego też hołubisz... :cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.